0

„Colab“ bendradarbiavimo įrankiai inžinieriams suteikia 21 mln. USD naują finansavimą

  • 16 gegužės, 2024


Inžinieriai Adamas Keatingas ir Jeremy'is Andrewsas pavargo nuo skaičiuoklių ir ekrano kopijų, kad bendradarbiautų su komandos draugais, todėl jie įkūrė startuolį „Colab“, kad sukurtų geresnį būdą.

Jiedu susipažino būdami Niufaundlendo memorialinio universiteto bakalaurai, kur kartu studijavo mechanikos inžineriją. Kol jie baigė paskutinę stažuotę prieš baigdami studijas (Andrewsas Tesloje, Keatingas sveikatos paleidimo įmonėje Reflexion Medical), jie pastebėjo, kad profesionalios inžinierių komandos, siekdamos bendradarbiauti, pasikliauja sudėtingomis priemonėmis – skaičiuoklėmis ir „Powerpoint“ platformomis.

„Siųsdami dizaino ekrano kopijas pirmyn ir atgal el. paštu, mes patys patyrėme neigiamus aspektus, kai sujungiame svarbias dizaino apžvalgas“, – interviu „TechCrunch“ pasakojo Keatingas. „Nepaisant visų pastangų, tai lėmė varginančius ilgų peržiūrų ciklų, nesibaigiančio administratoriaus darbo ir problemų, kurios praslydo pro spragas.

Būdami verslūs tipai, Keatingas ir Andrewsas nusprendė įkurti įmonę, kurią pavadino „Colab“, kad sukurtų mechanikos inžinerijos bendradarbiavimo rinkinį, kurį jie patys norėtų naudoti. Bendrovės įrankiai, kuriuos, pasak Keatingo, dabar naudoja „Ford“, „Johnson Controls“ ir „Schneider Electric“ komandos, leidžia inžinieriams peržiūrėti projektavimo failus, užfiksuoti ir sekti atsiliepimus bei dokumentuoti problemas iš vieno prietaisų skydelio.

„Naudodami Colab, keli inžinieriai ir įvairių funkcijų suinteresuotosios šalys gali kartu peržiūrėti dizainą ir remtis vieni kitų atsiliepimais“, – sakė Keatingas, dabar „Colab“ generalinis direktorius. „Colab“ sujungia dizaino diskusijas, kurios anksčiau buvo prarastos el. laiškuose, skaičiuoklėse ir užrašų knygelėse, į platformą, kuri vėl integruojasi į įmonės sistemas, tokias kaip produkto gyvavimo ciklo valdymas, todėl inžinieriai gali lengviau sutelkti dėmesį į sprendimų priėmimą naudojant reikiamus duomenis.

„Colab“ debesyje saugo klientų dizaino duomenis, pvz., 3D modelius ir inžinerinius brėžinius. Integruoti bendrinimo įrankiai leidžia inžinieriams siųsti failus vienam ar keliems tiekėjams, išsaugant pasirinktą informaciją, pvz., atsiliepimus ir komentarus, privačią.

Colab
Vaizdo kreditai: Colab

AI šiuo metu nėra pagrindinė Colab patirties dalis, tačiau Keatingas sako, kad tai bus per ateinančius kelis mėnesius. „Colab“ planuoja naudoti savo augančius klientų duomenis – anonimiškai ir išsaugant privatumą, Keating pažadai – kurdamas AI modelius, kurie padėtų inžinieriams priimti „labiau pagrįstus“ sprendimus ir automatizuoti įprastas užduotis bei administratoriaus darbą.

„Colab“ turi daug naudotojų sukurtų natūralios kalbos duomenų – dizaino atsiliepimų – kurie ne visada fiksuojami kitose įmonės sistemose“, – sakė Keatingas. „Todėl Colab gali paaiškinti ir analizuoti, kodėl dizainai vystosi remiantis žmogaus įžvalga. „Colab“ ne tik supranta, kaip pasikeitė dizainas, bet ir kodėl jis pasikeitė.

Tuo tarpu „Colab“, kuri veikia pagal programinės įrangos kaip paslaugos modelį, finansiškai sekasi puikiai; Keatingas teigia, kad pajamos per pastaruosius šešis mėnesius išaugo dvigubai. Jis tikisi, kad mokamų priedų rinkinys bus išleistas šiais metais ir dar labiau padidins pelną.

„Colab“ šiandien paskelbė, kad surinko 21 mln. USD B serijos finansavimo etape, kuriam vadovavo „Insight Partners“, dalyvaujant „Y Combinator“, „Killick Capital“ ir „Pelorus VC“.

„21 mln. USD, dėl kurių bendras „Colab“ kapitalas padidėja iki 40 mln. USD, buvo specialiai surinkta siekiant, kad pusė jo būtų paspartinti esamo judėjimo į rinką mastas, o kita pusė būtų investuota į didesnius statymus, tokius kaip dirbtinis intelektas. ” jis pasakė. „Didžioji dalis investicijų bus skirta komandos plėtrai po to, kai per pastaruosius kelerius metus buvo sukurtas labai efektyvus verslas.

„Colab“ siekia iki metų pabaigos padidinti savo 86 žmonių, kurių dauguma yra Niufaundlende, „Colab“ būstinėje, darbo jėgą iki ~120, kai įmonė plečiasi į Kanadą ir JAV.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -