0

FLoC: „WordPress“ žada blokuoti „Google“ naujus slapukus

  • 29 gegužės, 2024


Kūrimo ir priežiūros platformos svetainės WordPress prisijungė prie kovos su nauja reklamos sistema Google, kuri pakeičia garsiuosius slapukus ir padidina naudotojų naršymo pėdsakus.

Įraše oficialiame paslaugos tinklaraštyje „WordPress“ paskelbė, kad „Fededated Learning of Cohorts“ (FLoC) laikys grėsmę saugumui, neleidžiant šiai funkcijai naudotis platformos komandų centre. Anot už publikavimą atsakingų asmenų, tai įmanoma naudojant tik keturias kodo eilutes, kurios neleidžia atlikti atrankos.

https://amifloced.org/images/floc-4b.gif
Ar aš FloCed? Kreditas: amifloced.org

Organizacijos teigimu, „Žmonių suskirstymas į grupes pagal naršymo įpročius tikriausiai palengvina diskriminaciją užimtumo, būsto ir kitose srityse, taip pat grobuonišką vartotojų reklamą jų netobulinant“.

Ir?

Jų padėtis yra svarbi: „WordPress“ yra atsakinga už 41% visų svetainių. Tai reiškia, kad beveik pusė visų planetos svetainių nustos naudoti „Google“. „nauji sausainiai“.

„Tai susiję su privatumo susirūpinimu dėl žmonių sekimo ir dalijimosi jų duomenimis, matyt, be informuoto sutikimo, todėl reguliavimo institucijoms ir įstatymų leidėjams tampa sunkiau apsaugoti žmones“, sakoma pareiškime.

2021 m. balandžio mėn. „Google“ pradėjo testuoti FLoC iš „Google Chrome“. WordPress versija 5.8, kuris žada debiutuoti blokadoje, atvyks iki šių metų liepos mėn. Naršyklė „Brave“ taip pat išreiškė nepritarimą projektui.

Išbandykite savo naršyklę šioje svetainėje, kad sužinotumėte, ar priklausote ribotam skaičiui žmonių, kurie aktyviai dalyvauja FLoC bandomojoje versijoje. Turėtumėte lengvai vengti naudoti „Google Chrome“, jei esate „FloCed“ ir nenorite naudoti blokuojančių plėtinių. Jei negalite arba nenorite to padaryti, bent jau atsijunkite nuo „Google“ paskyros, išjunkite „Žiniatinklio ir programų veiklą“ ir naršyklės nustatymuose išjunkite parinktį „Skelbimų pritaikymas“. Panašu, kad tai bent jau kol kas padeda pašalinti vartotojus iš FLoC bandomosios versijos.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -