0

Formų valdymo srities tyrinėjimas: „Git“ ir „GitHub“ pasirengimo sesija PUSOE / PUSAT koledže

 • 27 gegužės, 2024


git ir github pateikė nikhil gupta puset koledže

Sparčiai besivystančioje naujovių srityje prisitaikymo valdymo sistemų gebėjimai tapo itin svarbūs tiek trokštantiems dizaineriams, tiek pasiruošusiems ekspertams. Pripažindamas šį pagrindą, PUSOE/PUSAT koledžas turi surengti išmanų pasiruošimo sesiją, kurios centre – Git ir GitHub – dvi pažangiausių kompiuterių programų tobulinimo stulpeliai. Šis renginys neria į šios pasirengimo veiklos esmę ir tai, ko nariai gali tikėtis iš šio tobulėjančio susitikimo. Renginį veda Nikhilas Bhagatas, pilno krūvos kūrėjas, kuris sesiją ves pats.

Suprasti formų valdymo reikšmę:

Prisitaikymo kontrolė yra bendradarbiavimo programos tobulinimo pagrindas, skatinantis nuoseklų grupės asmenų koordinavimą, suteikiantis galimybę veiksmingai sekti pokyčius ir užtikrinti didesnį sumanumą. Git, išplatinta prisitaikymo valdymo sistema, tapo pramonės standartu, reklamuojanti didelį naudingumą ir pritaikomumą. „Git“ papildo „GitHub“, žiniatinkliu pagrįstas etapas, suteikiantis bendradarbiavimo aplinką, palengvinančią „Git“ parduotuves, skatinančią dalytis kodu ir ugdyti bendruomenės skatinamą tobulėjimą.

Pasiruošimo sesijos planas:

Artėjanti pasiruošimo sesija Pusoe/Pusat koledže nukreipta į „Git“ ir „GitHub“ demistifikavimą, paruošiant dalyvius, turinčius gyvybingų gebėjimų ir žinių, sėkmingai naudoti šiuos instrumentus. Parengtų pramonės ekspertų, plačiai dalyvaujančių programos tobulinimo ir formų valdymo veikloje, sesija garantuoja visapusišką mokymosi susitikimą.

Pagrindiniai pasiruošimo akcentai:

 1. „Git“ pagrindai:
  Nariai įgis tvirtą Git centro koncepcijų supratimą, skaičiuodami sandėlius, filialus, įsipareigojimus ir konsolidacijas. Atlikdami praktines treniruotes ir realius atvejus, jie išmoks įkurti „Git“ parduotuvę, stebėti pokyčius ir nuosekliai bendradarbiauti su bendraamžiais.
 2. „GitHub“ bendradarbiavimas:
  Rengiantis bus atsižvelgta į „GitHub“ reklamuojamus bendradarbiavimo akcentus, pvz., vilkimo reikalavimus, kodo apklausas ir problemų sekimą. Dalyviai ras geriausius būdus, kaip prižiūrėti „GitHub“ įmones, panaudodami socialinio kodavimo galimybes, kad supaprastintų darbo eigą ir padidintų efektyvumą.
 3. Atskyrimo procedūros:
  Gyvybingos šakojimo procedūros yra būtinos norint prižiūrėti sudėtingas kompiuterinių programų įmones. Sesijos metu bus tiriami įvairūs išsišakojimų modeliai, tokie kaip paryškinimo šakojimas ir „GitFlow“, leidžiantys nariams pritaikyti metodus, kurie prisitaiko prie jų išplėstinių poreikių ir grupės elementų.
 4. Pažangūs Git metodai:
  Nuo naujos bazės ir vyšnių rinkimo iki kombinuotų konfliktų sprendimo – pasiruošimas apims pažangius Git metodus, kurie leidžia inžinieriams neabejotinai ištirti sudėtingus scenarijus. Naudodami šiuos metodus nariai gali optimizuoti savo Git darbo eigą ir sušvelninti įprastus iššūkius, su kuriais susiduriama tobulėjant.

  Kas turėtų eiti?
  Ši pasirengimo sesija puikiai tinka kompiuterių programų dizaineriams, inžinieriams, studentams ir visiems, kurie nori tobulinti savo formų valdymo ir bendradarbiavimo priemones. Nesvarbu, ar esate mėgėjas, entuziastingai tyrinėjantis „Git“ ir „GitHub“, ar patyręs profesionalas, norintis patobulinti savo gabumus, šis užsiėmimas siūlo pelningų žinių, pritaikytų skirtingiems gabumų lygiams.

  Išvada:
  Šiuo laikotarpiu, kuriam būdinga pažanga ir bendradarbiavimas, prisitaikymo valdymo sistemų, tokių kaip Git ir GitHub, galimybės gali būti būtina pergalės kompiuterių programų pramonėje sąlyga. Artėjanti pasirengimo sesija Pusoe/Pusat koledže suteikia ypatingą galimybę atsidavusiesiems ir ekspertams išplėsti savo supratimą apie šias svarbiausias priemones, leidžiančias jiems užtikrintai ir įgudingai pradėti savo kompiuterių programų tobulinimo kelionę. Nepraleiskite šio tobulėjančio mokymosi susitikimo – išsaugokite savo vietą šiandien ir atverkite visas Git ir GitHub galimybes!

Ankstesnis straipsnisKarščiausios naujienos: Nepale, didėjant finansinėms grėsmėms, nutraukta „eSewa“ paslauga „Cash Out“!
adminSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -