0

„Google“ pagerina paieškos patirtį „Chrome“ programoje mobiliesiems

  • 26 birželio, 2024


Susidurdama su nauja pradedančiųjų įmonių, tokių kaip „Arc“, konkurencija, „Google“ trečiadienį paskelbė, kad mobiliuosiuose įrenginiuose įdiegs penkias naujas „Chrome“ naršyklės funkcijas, kurių kiekviena skirta pagerinti paieškos patirtį. Tai apima naujus vietinės paieškos rezultatų sparčiuosius klavišus, atnaujintą adreso juostą, kad būtų lengviau naršyti, populiarius paieškos pasiūlymus, tiesiogines sporto korteles gerbėjams ir labiau suasmenintas paieškos rekomendacijas, kurios atitiktų vartotojų naršymo įpročius. Funkcijos netrukus bus įdiegtos tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiuose.

Tarp naujų funkcijų yra „Chrome Actions“, kuri padeda vartotojams lengviau atlikti tam tikras užduotis nesikreipiant į nustatymus. Dabar ši funkcija patenka į vietinės paieškos rezultatus, o tai reiškia, kad vartotojai galės ieškoti vietinės įmonės ir greitai pasiekti sparčiuosius mygtukus, pvz., „Skambinti“, „Nuorodos“ ir „Apžvalgos“.

Šiuo metu tai pasiekiama „Android“ įrenginių naršyklėje „Chrome“, o „Google“ vėliau šį rudenį pristatys „iOS“ versiją.

„Google“ taip pat patobulino „Chrome“ adreso juostą, skirtą „iPad“ ir „Android“ planšetiniams kompiuteriams. Naujas dizainas užtikrina, kad vartotojai galėtų atidaryti „Chrome“ adreso juostą ir vis tiek peržiūrėti tinklalapį, kuriame šiuo metu yra, visapusiškai išnaudodami didesnius planšetinių kompiuterių ekranus, kad naršytų geriau.

Be to, „iOS“ ir „Android“ įrenginių „Chrome“ naršyklėje bus pateikti nauji nuorodų pasiūlymai, pagrįsti ankstesnėmis paieškomis. Bendrovė paaiškino, kad jei kas nors naršyklėje „Chrome“ įveda „grafikus“ ir dažnai spustelėja „City Metro“ svetainę, ta svetainė dabar bus rodoma aukščiau paieškos pasiūlymų sąraše, kai vartotojas ieškos „grafikai“.

Kita naudinga funkcija yra populiarios paieškos, kurios anksčiau buvo pasiekiamos tik „Android“ įrenginiuose. „Google“ pagaliau pateikia populiarius paieškos pasiūlymus „Chrome“ adreso juostoje „iOS“, suteikdama vartotojams galimybę pamatyti, kokios populiarios paieškos vyksta „Google“ paieškoje.

„Google“ taip pat pristatė tiesiogines sporto korteles savo mobiliojoje „Chrome“ „Discover Feed“ versijoje, kad naudotojai žinotų, kada žaidžia jų mėgstama sporto komanda, ir teiktų automatinius atnaujinimus su naujausiais rezultatais ir naujausių žaidimų akcentais. Naudotojai gali tinkinti funkciją pasirinkdami trijų taškų meniu „Chrome“ programoje mobiliesiems.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -