0

„iPhone 15“ ir „15 Plus“: „Apple“ mobilusis telefonas pristatomas su „Dynamic Island“, USB-C įvestimi ir naujomis spalvomis

  • 28 gegužės, 2024


iphone 15 ir iphpne 15 plus

„Apple“ šiandien pristatė naujus „iPhone 15“ ir „15 Plus“ (12). A16 Bionic procesorius ir nekantriai laukta USB-C jungtis yra standartinė naujų Apple išmaniųjų telefonų dalis. „Apple“ galėtų išlaikyti keletą naujų funkcijų, net jei neseniai nutekėję duomenys atskleidė kai kuriuos pakeitimus.

iPhone 15 serija

Dinaminės salos funkcija iš iPhone 14 Pro ir Pro Max taip pat įtraukta į iPhone 15. Dabar jis turi keletą naujų galimybių, įskaitant duomenis apie skrydžius. „Super Retina XDR“ ekranas, kurio įstrižainė yra 6,1 colio standartiniam modeliui ir 6,7 colio „Plus“ modeliui, rodo viską.

Galinių kamerų rinkinys, kurį sudaro 12 MP itin platus ir 48 MP pagrindinis jutiklis su keturių pikselių technologija, yra dar viena svarbi savybė. Taip pat patobulinti kai kurie efektai, pvz., „bokeh“, kuris automatiškai pritaiko suliejimą pagal tai, ar vaizde paryškintas asmuo ar gyvūnas. Be to, rinkinys turi 4K vaizdo įrašymo galimybę.

„IPhone 15“ linijos dizainas pasižymi labiau sušvelnintais kampais, matinio stiklo nugarėlėmis ir labiau paslėpta kameros išpjova. Galimos juodos, mėlynos, baltos, žalios ir rožinės spalvos, visos pastelinių tonų.

Su šešių branduolių GPU, A16 Bionic CPU maitina iPhone 15 ir 15 Plus iš dėžutės. „Apple“ nepateikė jokios specifikos dėl akumuliatoriaus, tačiau nurodė, kad jis veiks visą dieną ir kad „15 Plus“ akumuliatorius yra šiek tiek didesnis nei standartinio modelio.

Pagalba kelyje yra „iPhone 15“ serijos funkcija, teikianti informaciją per palydovą. Brazilija dar nebuvo įtraukta į sąrašą, nepaisant to, kad paslauga buvo išplėsta iki 14 kitų šalių.

„Apple“ pagaliau paskelbė, kad visuose savo gaminiuose, įskaitant „iPhone 15“ seriją ir „AirPods“, naudoja USB-C laidą, kai buvo nutekėjusi tam tikra informacija.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -