0

Jaunatis Dvyniuose – Tesėjo laivas ⛵️

  • 7 birželio, 2024


2024 m. birželio 6 d., 16° Dvynių žvaigždžių, turime jaunatį.

Jaunatis yra tiksliai su Venera (taip pat 16° Dvynių kampu). Merkurijus ir Jupiteris taip pat yra Dvyniuose. Iš esmės Dvyniuose turime 5 planetų žvaigždinį jaunatį. Ši jaunatis – gausybė Dvynių!

Apie ką Dvyniai? Mes Dvynius pirmiausia siejame su smalsumu, psichine stimuliacija ir bendravimu.

Tačiau Dvyniuose yra daugiau. Dvyniai yra labai svarbus mūsų tapatybės formavimosi etapas.

Dvyniai yra pirmasis zodiako ženklas, kurio simbolikoje yra žmonės, o ne gyvūnai: dvyniai. Dvyniai reprezentuoja pagrindinį Visatos dvilypumą ir santykį tarp formos ir dvasios. Dvyniai atskleidžia poliarizaciją ir priešingybių suvokimą.

Jei Avinas yra mūsų instinktas, o Jautis – mūsų pojūčiai, su Dvyniais mes sukuriame instinkto ir intelekto skilimą. Su Dvyniais mes ne tik tiesiog jaučiame savo kelią – atsiribojame nuo stimulo ir bandome jį suprasti. Taip kuriamas sąmoningumas.

Manoma, kad Dvynių amžius prasidėjo tada, kai Adomas ir Ieva išsiugdė sąmoningumą ir suprato, kad yra nuogi, todėl buvo išvaryti iš Edeno arba metaforinio Jaučio sodo.

Iki Dvynių amžiaus žmogaus sąmonė buvo gentinė, o ne individualistinė. Tik Dvynių amžiuje žmonės pradėjo suvokti tikrovę per dvilypumą – arba subjekto ir objekto atskyrimą; tada gimė individuali sąmonė.

Jaunatis Dvyniuose – Dvyniai Nr.1, Dvyniai Nr.2

Platesne prasme Dvyniai yra ta vieta, kur mes suvokiame įvairias mūsų Aš dalis; kai suprantame, kad gyvename ne visiškai darniai, bet yra niuansų, prieštaravimų ir sudėtingumo. Mes iš esmės esame visų savo miniasmenybių suma.

Yra dalis mūsų, kurios trokšta vieno dalyko, ir dalis mūsų, kurios trokšta kito.

Paprastai dedame kai kurie šių dalių į priekį, kitų nenaudai. Tai reiškia, kad yra mūsų dalių, kurioms reikia išraiškos, kurioms reikia balso. Kai iškeliame vieną mūsų dalį į priekį, kita lieka ramybės būsenoje. Kai parodome pasauliui vieną dvynį, kitas lieka antrame plane.

Jaunatis Dvyniuose yra kvadratinis Saturnas (dabar 18° Žuvys). Jauname mėnulyje Saturnas abejoja šiuo tapatybės atsiribojimo procesu:

  • Kas pirmas, dvynys Nr. 1, dvynys Nr. 2 ir kodėl?
  • Ar visoms jūsų dalims suteikta scena išreikšti save?
  • Kaip suderinti savyje esantį dvilypumą? Kaip sutaria jūsų vidiniai dvyniai?
  • Kas tu esi? Dvyniai Nr. 1, Dvyniai Nr. 2 ar abiejų derinys?

Jaunatis Dvyniuose – Tesėjo laivas

Tesėjo laivas, dar žinomas kaip Tesėjo paradoksasyra minties eksperimentas, keliantis klausimą, ar objektas, kurio visi komponentai buvo pakeisti, iš esmės išlieka tas pats objektas.

Paradoksas klausia, ar laivas – Tesėjo laivas, kuris buvo restauruotas pakeitus kiekvieną medinę dalį, išliko tas pats laivas.

Viskas 3D pasaulyje keičiasi, transformuojasi ir atsinaujina. Pasaulis, kokį matome šiandien, visiškai skiriasi nuo pasaulio, kuris egzistavo prieš 10, 100 ar 1000 metų. Gamta nuolat žydi ir miršta. Tačiau yra tęstinumo matrica.

Mūsų kūno ląstelės taip pat miršta, kad jas pakeistų naujos. Mūsų yra labai mažai (tik kai kurios smegenų ir raumenų ląstelės) tiek, kiek buvo prieš 10 ar 20 metų.

Grįžtant prie Tesėjo paradokso – jei beveik visos mūsų kūno ląstelės skiriasi nuo tada, kai gimėme, ar galime sakyti, kad esame kitoks žmogus? Ar Tesėjo laivas yra tas pats laivas, pakeitus visas dalis?

Anot Aristotelio, Tesėjo laivas yra „tas pats“ laivas, nes formali priežastis arba konstrukcija nesikeičia, nors medžiaga, naudojama jo statybai, laikui bėgant gali skirtis.

Tai rodo, kad mūsų tapatybę apibrėžia dizainas arba DNR; Norint išsaugoti šį pradinį dizainą, šią DNR, vyksta nuolatiniai pokyčiai ir prisitaikymas (Dvyniai).

Jaunatis Dvynių Saturno aikštėje primena, kad nors mūsų tapatybė nuolat evoliucionuoja, keičiasi ir deramasi iš naujo, yra pagrindinė kryptis, kuria mūsų laivas plaukia.

Būdami gyvybės vandenyne galime dreifuoti ir prisitaikyti, visada turime prisiminti, kur plaukia mūsų laivas. Kodėl jis iš pradžių buvo pastatytas, kokia buvo jo paskirtis?

Ir jei mes įstringame smėlio juostoje, galbūt todėl, kad yra mūsų dalių, kurioms reikia daugiau išraiškos. Įvairių mūsų tapatybės aspektų tyrinėjimas ir abiejų vidinių dvynių iškėlimas nepadaro mūsų neautentiški ar prieštaringi. Tai natūrali kelionės, vadinamos gyvenimu, dalis.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -