0

Kaip priversti vyrą Aviną pavydėti? • Astrologizuokite

  • 8 birželio, 2024


Ar Avino ženklo vyrai pavydi? Taip! Tai neabejotinai vienas žodis, kuris dažnai naudojamas juos apibūdinti.

Avino ženklo vyrą lengva priversti pavydėti. Kartais galite tai padaryti net nesistengdami. Jo prigimtis yra pavydi ir savininkiška.

Avino ženklo vyrai nekenčia, kai jų partneriai flirtuoja su kitais žmonėmis.

Jie mėgsta jaustis kaip prioritetas savo partnerio gyvenime ir pavydės visiems, kurie atims nuo jų dėmesį.

Jei dar nedraugaujate su Avinu, flirtavimas su aplinkiniais ir jo atsisakymas kitų žmonių naudai vis tiek gali sukelti jo pavydą. Tai netgi gali priversti jį vytis tave.

Jei norite sukelti jam pavydą, būkite atsargūs. Jūs nenorite, kad jis jaustųsi taip, lyg jūs juo nesidomite.

Flirtas su kitais

Lengviausias ir greičiausias būdas sukelti Avino vyro pavydą – flirtuoti su kitais žmonėmis jo akivaizdoje.

Vyras Avinas yra savininkiškas žmonėms, su kuriais susitikinėja. Jis nenori, kad jie flirtuotų su niekuo kitu. Net jei jūs abu nesate „oficialūs“, jis vis tiek pavydės matydamas, kaip flirtuojate su kitais vyrais.

Jei esate su juo vakarėlyje, būkite ant kito žmogaus. Juokitės su jais, flirtuokite su jais ir būkite fiziškai meilūs.

Jei jūs ir jūsų vyras Avinas negyvenate toje pačioje vietoje, galite lengvai flirtuoti su kitais žmonėmis internete, kur jis gali tai pamatyti. Pavyzdžiui, flirtuokite su kitais žmonėmis grupiniuose pokalbiuose, kuriuose jis dalyvauja.

Taip pat galite paskelbti nuotraukas, kuriose jaučiatės jaukiai su kitais vyrais. Jei jis seka jūsų socialinių tinklų paskyras, jis tikrai matys tas nuotraukas.

Iš karto suprasite, ar Avinas pavydi. Tai bus parašyta ant jo veido.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Avinas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Ignoruoti Jį

Jei norite priversti vyrą Aviną jus persekioti, nekreipkite dėmesio į jį.

Avino ženklo vyrai mėgsta dėmesį. Daugelis jų yra žavingi ir įpratę sulaukti aplinkinių moterų dėmesio.

Jei nekreipsite į jį dėmesio, jis iškart pastebės. Jūs išsiskirsite iš visų kitų, kurie skiria jam tiek dėmesio, kokio jis nori.

Paaiškinkite, kad ignoruojate būtent jį. Atsakykite kitiems žmonėms grupės pokalbiuose, bet neatsakykite jam. Jis pavydės žmonių, su kuriais bendraujate, o ne jo.

Jis pradės domėtis, kodėl tu jį ignoruoji. Jis gali pažvelgti į žmones, kurių neignoruojate, ir susimąstyti, ką jie turi, ko ne jis.

Visiškai apvaidinus vyrą Aviną, jis tavęs persekios, todėl su šiuo žmogumi turite būti atsargūs.

Skaitykite daugiau apie Avino vyrą

Neskirkite Jam pirmenybės

Jei Avinas nėra geras partneris jums, geriausias būdas įveikti Aviną jo paties žaidime yra parodyti jam, kad jis nėra jūsų gyvenimo prioritetas.

Jei abu turite planų ir atsiranda dar kažkas, atšaukite tuos planus. Pasakykite jam, kad mieliau eitumėte į savo draugo paskutinės minutės vakarėlį nei į pasimatymą su juo.

Jei jis nesutinka su jūsų draugu, stokite į savo draugo pusę. Paaiškinkite, kad to draugo nuomonę vertinate labiau nei jo.

Avino ženklo vyrai nori jausti, kad jų partneris jiems teikia pirmenybę, bent jau didžiąją laiko dalį. Jis nori, kad jums rūpėtų jo nuomonė, ir jis nori, kad išlaikytumėte su juo sudarytus planus.

Jei nuolat atšaukiate planus su juo pabūti su kuo nors kitu, jis pavydės. Jei akivaizdu, kad jums labiau rūpi kažkieno nuomonė nei jo, jis jiems pavydės.

Ar jūsų vyras Avinas su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip sugrąžinti savo Aviną.

Palyginkite jį su kitais

Kitas greitas ir paprastas būdas sukelti Avino vyro pavydą yra lyginti jį su kitais žmonėmis.

Jei jūsų vaikinas Avinas su jumis elgiasi grubiai, pasakykite jam, kad vienas iš jūsų buvusiųjų niekada su jumis taip nekalbėjo.

Jei jis yra savanaudis lovoje, pakalbėkite apie visus savo ankstesnius meilužius, kurie geriau jus tenkino ir tenkino jūsų poreikius.

Priversk jį pavydėti žmonėms tavo gyvenime, kurie tau duoda tai, ko jis neduoda. Jei jis jūsų neklauso, reikia išsilieti, įsitikinkite, kad jis žino, kad jūsų draugas vyras visada yra šalia ir išklausys, kai jums to reikia.

Viskas yra Avino vyro konkurencija. Kai lyginate jį su kitais ir darote jį pavydus bei netinkamas, tai yra vienas iš būdų, kaip galite priversti jį pakeisti savo elgesį.

Nuleiskite Jį

Avino vyro ignoravimas jį išvarys iš proto, bet retkarčiais jo atmetimas jį tikrai supykdys.

Kas atsitiks, kai atstumiate vyrą Aviną? Atmetęs prašymą dėl pasimatymo, nes esate „per daug užsiėmęs“, jis tikrai pavydės.

Tai geras būdas priversti jį žiūrėti į jus rimčiau, jei abu esate pasimatymų pradžioje. Jei jis vis dar mato kitus žmones, jam pavydus, jis taip pat gali nustoti tai daryti.

Pasakykite jam, kad negalite su juo eiti į pasimatymą, nes jau suplanavote kitą pasimatymą. Jei jis jums paskambins vidury nakties pasikalbėti, pasakykite „ne“ ir aiškiai parodykite, kad darote ką nors kita.

Jūs norite įsitikinti, kad jis žino, kad vis dar juo domitės. Jei jūs abu susitikinėjate, jūs taip pat nenorite, kad jis manytų, kad norite išsiskirti.

Ši magija privers jūsų vyrą Aviną norėti santykių su jumis.

Išeik be Jo

Ar Avino ženklo vyrai yra lipnūs? Paprastai jie nėra. Jie vertina laisvę ir nepriklausomybę. Jis žino, kad kartais ką nors padarysi be jo, ir jam tai gerai.

Vis dėlto, jei einate be jo į kažką, į ką paprastai jį kviestumėte, jis gali pavydėti.

Jei žinote, kad jam patinka konkreti filmų franšizė, žiūrėkite naujausią laidą be jo. Dar geriau, jei eitumėte pažiūrėti su kitu vyru, o ne eitumėte vienas ar su drauge.

Jei jūs abu paprastai susitinkate konkrečiame bare, eikite į tą barą tą vakarą, kai žinote, kad jo nėra. Paskelbkite savo nuotraukas su kitais žmonėmis, kad jis žinotų, kad esate ten ir be jo.

Kai eisi ten, kur jis nori eiti be jo, jis pavydės. Jei žinote, kad jis nori išvykti atostogauti į tam tikrą miestą, eikite ten per kitas atostogas. Visur skelbkite nuotraukas ir įsitikinkite, kad jis žino, kur esate.

Būkite toli

Kartais viskas, ko jums reikia padaryti, kad Avinas pavydėtų, tai atsitraukti nuo jo ir elgtis toli.

Kartais net nereikia nieko daryti, kad pavydo jausmas įsipliesktų jo viduje.

Avino ženklo vyrai turi ryškią vaizduotę. Jei staiga pradėsite toli elgtis su juo, jis gali susimąstyti, ar radote ką nors kitą.

Jei jis yra įpratęs, kad visas jūsų dėmesys būtų skiriamas, o jūs staiga neskiriate jam dėmesio, jis susimąstys, ar jūs skiriate tą dėmesį kitam vyrui.

Galbūt iš tikrųjų nieko nematote arba nieko nedarote kitaip nei įprastai. Vis dėlto jis leis savo vaizduotei išnaudoti visas jėgas ir ims pavydėti.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Avino vyrą.

Pasirinkite Jį paskutinį

Vienas iš būdų sukelti Avino vyro pavydą yra aiškiai parodyti, kad jis yra jūsų paskutinis pasirinkimas.

Jei jis paprašys jūsų pasimatymo, iš pradžių galite jo atsisakyti, o vėliau paskambinti ir pasakyti, kad jūsų planai buvo atšaukti.

Jis gali džiaugtis, kad nori su juo pabūti, bet jis žinos, kad taip esi tik todėl, kad žlugo tavo pirminiai planai. Paaiškinkite, kad esate nusivylę ir kad verčiau būtumėte laikęsi savo pirminių planų.

Jei esate vakarėlyje, eikite, pasikalbėkite su juo ir pasakykite, kad tai darote tik todėl, kad visi kiti yra užsiėmę. Jei kas nors prieina prie jūsų, nedelsdami nuleiskite jį pasikalbėti.

Jam bus įdomu, kodėl visi kiti tau atrodo įdomesni už jį. Jis pavydės visiems žmonėms, kurie jums, atrodo, labiau patinka už jį.

Būk geresnis už Jį

Kartais jūs nesistengiate, kad Avinas pavydėtų kažkam kitam. Galbūt bandote priversti jį jums pavydėti.

Galbūt jūs turite buvusį Aviną ir norite jam parodyti, kad jums sekasi geriau nei jam po išsiskyrimo.

Galbūt jūsų gyvenime Avinas turi tiesiog per daug išpūstą ego ir jūs norite jį nuversti.

Avino ženklo vyrai yra konkurencingi. Jie nori būti geriausi visame kame. Jie nori jaustis kaip laimi gyvenime. Jie nori būti geresni už visus aplinkinius.

Jei žinote, kad jis blogas kažkuo, ką jūs gerai, patrinkite tuo jam į veidą. Darykite viską, kas yra jo akivaizdoje. Paskelbkite nuotraukas internete arba pakalbėkite apie tai, koks jums puikiai sekasi.

Jei turite naują partnerį, o jūsų buvęs Avinas vis dar yra vienišas, įsitikinkite, kad jis žino apie jūsų naująjį vyrą. Rašykite įrašus apie tai, koks jis puikus. Norite, kad jis matytų, jog esate laimingesnis už jį.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -