0

Kaip reaguoti į Skorpiono vyro tylų elgesį • Astrologizuokite

  • 7 birželio, 2024


Jei Skorpiono vaikinas jūsų gyvenime elgiasi toli, turite žinoti, kaip reaguoti į tylų Skorpiono vyro elgesį.

Kaip priversti jį vėl su tavimi pasikalbėti?

Apmaudu, kai kas nors tyliai gydo jus, ypač kai nepadarėte nieko blogo ir nežinote, kodėl jie jus ignoruoja.

Kai vyras Skorpionas nustoja su jumis bendrauti, turite žinoti galimas jo tylėjimo priežastis ir kaip turėtumėte reaguoti.

Galite nuspręsti, kaip priversti savo Skorpiono vaikiną nustoti jūsų ignoruoti, sužinoję daugiau apie jo zodiako ženklui būdingus asmenybės bruožus ir elgesį.

Nesiimkite blogiausio

negalvok apie blogiausią

Jei svarstote, kaip elgtis su vyru Skorpionu, kai jis nutolsta, svarbiausia nepamiršti – nepanikuoti.

Negalvokite apie blogiausią tik todėl, kad jis neatsiliepia į jūsų skambučius ar neatsako į jūsų žinutes.

Jis gali būti labai užsiėmęs darbu, jo telefonas gali būti tylus arba tiesiog nėra nusiteikęs su niekuo kalbėtis.

Jis gali sirgti arba jam tiesiog reikia šiek tiek pabūti vienam, su niekuo nebendraujant.

Yra daug galimų jo tylėjimo paaiškinimų, ir tai automatiškai nereiškia, kad jis jus meta arba kad jam nutiko kas nors blogo.

Neišsigąskite ir nereaguokite per daug, kol neišgirsite visos istorijos, kitaip galite sukurti nereikalingą jūsų santykių problemą.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Skorpiono vyrą.

Žinokite, kad jis gali jus išbandyti

žinok, kad jis gali tave išbandyti

Skorpionai labai saugo ir saugo save. Kai jie įsimyli, jie sunkiai krenta, o širdgėlos skausmas jiems yra beveik per didelis.

Vyras Skorpionas išbandys visus potencialius partnerius prieš nuspręsdamas, ar santykiuose jaučiasi pakankamai saugus, kad galėtų įsipareigoti.

Jei jūsų vaikinas Skorpionas staiga nutraukė bet kokį bendravimą su jumis, tai gali būti liūdnai pagarsėjęs Skorpiono tylos testas.

Kai Skorpiono vyras nori, kad atkreiptumėte jam daugiau dėmesio, jis gali jus išbandyti tylėdamas, kad pamatytų, kaip sunkiai jūs stengiatės su juo susisiekti.

Kai jis tai padarys, neperkraukite jo ir nemėginkite jo išmokyti. Vietoj to, nuraminkite jį ir įrodykite, kad esate šalia jo, kad ir kas nutiktų.

Kai išlaikysite savo Skorpiono vyro išbandymą, jis sugrįš pas jus ir įsimylės jus dar labiau nei anksčiau.

Skaitykite daugiau apie Skorpiono vyrą

Nepyk

nepyk

Viena iš priežasčių, kodėl Skorpionas gali tyliai elgtis su jumis, yra ta, kad jis ant jūsų pyksta ir laukia atsiprašymo.

Jei nesijaučiate padarę ką nors blogo, tai gali labai nuliūdinti ir supykti ant jo.

Užuot su juo susipykę, pasistenkite prisiminti, kad jūsų Skorpiono vaikinui skauda, ​​net jei manote, kad jo jausmai nėra pagrįsti.

Jei vyras Skorpionas tavęs nemėgsta arba visiškai tavimi nesirūpina, jis nesivargintų tau pranešti apie savo emocijas.

Kai jis pakankamai rūpinasi, kad parodytų, jog yra beprotiškas, nekreipdamas dėmesio į tave, tai vienas iš ženklų, kad Skorpiono vyras tau jaučia jausmus.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Skorpiono vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Pirmiausia ištiesk prie Jo

pirma kreipkis į jį

Jei svarstote, ar neturėtumėte laukti, kol jūsų Skorpionas nutrauks tylą, atsakymas yra ne.

Palikti Skorpiono vyrą ramybėje ir tikėtis, kad jis pirmas pasieks tave, neveiks. Vietoj to, jis toliau nuo tavęs trauksis tol, kol tu su juo nebendrausi.

Jei norite, kad jis vėl pradėtų į jus kreipti dėmesį, pirmiausia pamėgindami pasikalbėti su juo turite parodyti jam, kad jums pakankamai rūpi.

Išbandykite įvairius bendravimo būdus, kad su juo susisiektumėte. Paskambinkite jam, palikite jam žinutes socialiniuose tinkluose ir siųskite el.

Kai jis pamatys, kiek dedate pastangų, kad jį sučiuptumėte, jis greičiausiai nustos jumis tyliai gydytis, nei tuo atveju, jei tiesiog pasitrauktumėte nuo jo.

Paklauskite jo, kaip jis jaučiasi

paklausk, kaip jis jaučiasi

Skorpionai yra labai jautrūs ir intuityvūs. Kai draugauji su vaikinu Skorpionu, kartais atrodo, kad jis yra ekstrasensas, nes žino tavo nuotaikas ir mintis, tau netardamas nė žodžio.

Nors malonu turėti partnerį, kuris taip prisitaiko prie jūsų jausmų, tai taip pat reiškia, kad jis mano, kad turėtumėte būti tokia pat intuityvi kaip ir jis.

Kai vyras Skorpionas ant tavęs pyksta, jis tikisi, kad tu tai suprasi, o jam nereikės tau paaiškinti.

Jis gali jus ignoruoti, nes yra nusiminęs dėl jūsų ar dėl ko nors kito. Jis tyli, nes laukia, kol pastebėsi jo blogą nuotaiką ir leisi jam pasijusti geriau.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su vyru Skorpionu…

Neignoruokite jo atgal

neignoruokite jo atgal

Jei jums įdomu: „Kaip Skorpiono vyras reaguoja, kai jūs į jį nepaisote? Atsakymas yra toks, kad daugiau niekada apie jį negirdėsite.

Kai tyliai elgiatės su vyru Skorpionu, nes jis jus ignoruoja, jis neprivers su jumis susisiekti.

Kai jis tyliai gydo jus, tikriausiai todėl, kad jis ieško jūsų atsakymo. Jei jo neduosite, jis manys, kad jūs jam nerūpite.

Skorpionai yra nepaprastai išdidūs ir užsispyrę, todėl jei abu ignoruojate vienas kitą, jis atsisakys būti pirmasis, kuris pasilenks, ištiesdamas į jus ranką.

Nepasiduok Jo

nepasiduok jam

Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, kai jūsų vyras Skorpionas tyliai elgiasi su jumis, yra jo atsisakyti.

Turėdami kai kuriuos ženklus, geriau iš karto tęsti, kai tik jie pradės jus ignoruoti.

Tačiau su Skorpiono vaikinu tikėtina, kad jis bando sulaukti atsakymo iš jūsų ignoruodamas jus, arba gali būti tiesiog užsiėmęs.

Yra per daug galimų paaiškinimų, kodėl šis ženklas nutyla, todėl nepasiduok jam ir galvok, kad su juo daugiau niekada nebūsi šalia.

Nenustokite su juo susisiekti, nebent jis aiškiai parodys, kad santykiai baigėsi.

Ar jūsų vyras Skorpionas su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip vėl privilioti Skorpioną.

Nebandykite sukelti jo pavydo

nesistenk jo pavydėti

Galbūt manote, kad pavydus Skorpionui yra geras būdas atkreipti jo dėmesį, kai jis tyliai elgiasi su jumis.

Skorpionas yra labai pavydus ir savininkiškas ženklas, todėl flirtas su kitu vaikinu yra tikras būdas atkreipti jo dėmesį, kai jam šalta.

Tačiau užuot privertęs jį pasiilgti tavęs ir grįžti prie tavęs, vyras Skorpionas tiesiog įnirš, kai pamatys, kad bandai sukelti jo pavydą.

Būdami neištikimi ir bandydami priversti jį pavydėti, jūsų tylus Skorpionas tik dar labiau nustums.

Suteik Jam erdvės

duok jam vietos

Nors paprastai Skorpionai nemėgsta nieko daugiau, kaip tik būti su savo partneriais, jie linkę būti intravertai ir jiems kartais reikia pabūti vieni.

Skorpiono vaikinas gali atrodyti tolimas, nes jis užima vietos sau ir jam tereikia šiek tiek laiko pasikrauti vienam.

Dingti kelioms dienoms ar savaitėms be žodžio ir tada sugrįžti į savo gyvenimą yra klasikinis Skorpiono žingsnis.

Tai visiškai normalu Skorpiono vaikinui ir nėra blogas ženklas jūsų santykiams. Tai nereiškia, kad jo jausmai jums keičiasi arba kad jis daugiau nenori būti šalia jūsų.

Tačiau tam, kad jūsų santykiai veiktų, jis turi labiau atsižvelgti į jūsų jausmus. Paprašykite jo geriau su jumis bendrauti, kai jam reikia laiko vienam.

Pasakykite jam, kad suprantate ir gerbiate, kai jis nori šiek tiek vietos, bet norėtumėte būti iš anksto įspėtas, kai jis išjungs telefoną, kad nesijaudintumėte.

Tikriausiai jis įvertins jūsų rūpestį ir mielai praneš jums kitą kartą, kai planuoja kuriam laikui dingti ir skirti šiek tiek laiko sau.

Ši magija privers jūsų Skorpioną norėti santykių su jumis.

Jei visa kita nepavyks, judėkite toliau

jei visa kita nepavyksta, judėkite toliau

Nors yra daug priežasčių, kodėl Skorpiono vyras gali jus ignoruoti, o tai nekelia susirūpinimo dėl santykių, kartais jo tylėjimas reiškia, kad laikas judėti toliau.

Kai vyras Skorpionas baigs su jumis, jis gali pasakyti, kad santykiai baigėsi, visiškai su jumis nekalbėdamas.

Jei išbandėte viską, ką galite sugalvoti, o jūsų vyras Skorpionas vis tiek nenurodys jums paros laiko, turite sutikti, kad dėl kokių nors priežasčių jis jums netinka.

Galbūt jis jau palaiko įsipareigojusius santykius, o gal jis taip užsiėmęs darbu, kad neturi laiko nuolatiniam bendravimui.

Kad ir kokia būtų priežastis, jūs nusipelnėte žmogaus, kuris jus apipiltų dėmesiu ir meile, o ne tyliai elgtųsi neribotą laiką.

Jei įdėjote visas pastangas ir skyrėte savo Skorpionui daug laiko atsakyti, laikas pasitraukti.

Yra daugybė kitų Skorpionų vyrų, kurie mielai įgyvendins visus jūsų poreikius ir norus.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -