0

Kaip reaguoti į Žuvų ženklo vyro tylų elgesį • Astrologizuokite

  • 1 birželio, 2024


Tylus Žuvų ženklo elgesys gali būti vienas iš nedaugelio nusivylimo šaltinių santykiuose su Žuvų ženklu.

Jis žavus, mielas, romantiškas ir rūpestingas. Štai kodėl gali nustebinti ir skaudinti širdį, kai jis staiga nutyla.

Kai vyras Žuvys baigs su tavimi, jis tai aiškiai pasakys. Jis tau ne tik sušals. Kai jis tyli, jam dažnai reikia vietos.

Tai, kaip reaguosite į tylų Žuvų vyrą, gali nulemti galutinę didesnių santykių eigą. Žuvų vyras nereaguos į tam tikras taktikas.

Turite suprasti jo unikalią asmenybę, kad galėtumėte visam laikui ištraukti Žuvų vyrą iš kiauto. Subtilus yra geriau nei dramatiškos reakcijos.

Suteik Jam erdvės

duok jam vietos

Kai Žuvys ignoruoja jūsų tekstus, geriausia, ką galite padaryti, tai iš pradžių suteikti jam erdvės. Jūs nenorite jo visiškai ignoruoti. Tačiau būtinai užsiimkite. Netikrinkite telefono, kad pamatytumėte, ar jis su jumis susisiekė.

Kad ir ką darytumėte, nesiųskite jam greitųjų žinučių. Kai stumsite, klausinėjate, kaltės jausmas ar įspausite į kampą Žuvų ženklo vyrą, tik dar labiau jį atstumsite. Toks elgesys jo nepritrauks.

Jei ką, tai įbaugins drovų ir jautrų Žuvų vyrą. Jis turi jaustis patogiai, lėtai ir savo laiku išlipdamas iš savo kiauto. Paprastai, kai Žuvys nutyla, jam reikia šiek tiek laiko sau.

Neskubėk jo. Praėjus savaitei, jei iš jo nieko negirdėjote ir jis nebando su jumis susisiekti, pabandykite susisiekti subtiliais būdais. Parašyk jam eilutę ir būk draugiškas.

Nepereikite į puolimo režimą, kad ir kokia pagunda susidurtumėte su juo. Tai, ką manote kaip atstūmimą ar įžeidimą, iš tikrųjų gali būti atvejis, kai jūsų vyras Žuvys yra įstrigęs savo mintyse ir tiesiog nelabai suvokia, ko jums šiuo metu reikia.

Jis gali tyčia tavęs neignoruoti, bet taip gali pasirodyti. Taip yra todėl, kad Žuvų ženklo vyrai gilinasi į savo fantazijų pasaulius ir negrįžta iš savo svajonių ar niurzgimo seansų, kol neapdoroja savo jausmų.

Žuvų ženklo vyras, kuris nėra pasirengęs atvirauti apie savo gilesnius, labiau pažeidžiamus jausmus, nusiminęs tylės. Jei bandysite patekti į jo privačią erdvę, jis matys jus tik kaip priešą, nuo kurio reikia apsisaugoti.

Ar jūsų vyras Žuvys su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip sugrąžinti savo Žuvis.

Neišleisk savo širdies

neišleisk širdies

Jei svarstote, ką daryti, kai vyras Žuvys atsitraukia, neišleiskite širdies. Daugelis moterų daro klaidą tapdamos dar emocingesnės, kai Žuvų ženklo vyras tyli.

Nors Žuvų ženklo vyras vertina pažeidžiamą, meilų ir emocingą partnerį, jis nenori jausti spaudimo. Jei atversite jam savo širdį ir pasakysite, kad jis yra jūsų gyvenimo meilė ir jūs negalite gyventi be jo, jis išnyks.

Žuvų ženklo vyras turi jaustis taip, lyg santykiuose jam atsikvėptų. Ironiška, bet jis paprastai nesistengia skirti laiko nuo tavęs, nes nori visada būti šalia tavęs. Bet jei jis nemano, kad turi galimybę, jis gali užsidaryti.

Žuvų ženklo vyrus gali lengvai užvaldyti jų pačių jausmai. Jei į paveikslą atsiras ir jūsų sunkios pareigos emocijos, vyras Žuvys taip pat užsidarys. Jis ne visada turi pakankamai pralaidumo valdyti savo ir jūsų jausmus.

Kartais jis gali susidoroti su jūsų emociniais poreikiais ir žongliruoti savo. Tačiau kai Žuvys išgyvena krizę, patiria stresą arba išgyvena savo paties gilesnius emocinius pakilimus ir nuosmukius, jam reikės šiek tiek laiko susitvarkyti.

Jis tylės, kai bandys išvengti ar susitvarkyti su savo gilesnėmis emocijomis, o jei suteiksite jam erdvės, galiausiai sugrįš Žuvys. Blogiausia, ką reikia padaryti, tai sugrūsti jį.

Skaitykite daugiau apie Žuvų vyrą

Atsiprašyk

atsiprašyti

Jei laikysitės nuošalyje ir priversite vyrą Žuvys jūsų pasiilgti, ilgainiui jis greičiausiai pradės grįžti į jūsų gyvenimą. Jis vėl bandys su jumis susisiekti. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti toliau, yra atsiprašyti.

Jei išlaikę atstumą vis tiek jo negirdite, pabandykite kreiptis į Žuvų vyrą. Atsiprašykite jo už bet kokį vaidmenį, kurį galėjote atlikti konflikte ar ginče. Galbūt nebuvo tikro iškritimo.

Taip gali atsitikti. Vyrai Žuvys yra pakankamai jautrūs, kad tylėtų, atrodo, be jokios priežasties. Bet jis visada turi priežastį, net jei jūs nežinote, kas tai yra. Visada atsiprašyk. Net jei jūsų atsiprašymas yra užuojautos jo jausmams išraiška.

Paprastas teiginys, pvz., „Apgailestauju, kad išgyvenate tai“, gali būti svarbus būdas įveikti atotrūkį nuo jūsų Žuvų ženklo. Tai gali labai skirtis, ar Žuvys vyras tylės kelias dienas ar kelias savaites.

Padėkite jam atkurti ryšį su jumis laikydami švelnų, nekonfliktišką požiūrį. Atsiprašykite savo Žuvų ženklo vyro, kad parodytumėte jam, jog nesistengiate jo dominuoti ar nugalėti. Parodykite jam, kad tikrai esate sąjungininkas ir galite jį palaikyti.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Žuvys jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Būk nuolankus

būk nuolankus

Kai bendrauji su žmogumi Žuvys, tai padeda būti nuolankiam. Kaip vyras Žuvys jus išbando? Jis bandys jus provokuoti arba pavydėti. Jis gali bandyti jus išbandyti, kad pamatytų, koks esate užjaučiantis, ar užjaučiate jį.

Tačiau vieno dalyko Žuvys beveik niekada nedarys – tylės, kad išbandytų jus. Jis tiesiog negali pakęsti kurį laiką būti toli nuo tavęs. Kai jis kelias valandas su tavimi nekalbės, jis tavęs pasiilgs.

Vienintelis kartas, kai Žuvys norės pailsėti nuo bendravimo ar kontaktų, bus nusiminęs ar pasiklydęs savo svajonėse ar įsivaizdavimuose. Jis netylės tik tam, kad tave išbandytų, nebent būtų piktas.

Kai Žuvys atsiriboja, žinote, kad tai raudona vėliava. Jis nesistengia paspęsti spąstų, nes tai gali pernelyg lengvai atsigauti. Jis niekada nenorės rizikuoti tavęs prarasti.

Kas atsitiks, kai ignoruosite Žuvų vyrą? Jei trumpam patylėsite, jis sugrįš. Bet jei ignoruosite jį arba duosite jam paragauti jo paties vaisto, jis įsižeis ir jausis, kad jį apleidžiate. Net jei jis iš pradžių taip pasielgė.

Priversk jį pasiilgti

priversk jį tavęs pasiilgti

Jei jums įdomu, kaip sunaikinti vyrą Žuvys, blogiausia, ką galite padaryti, tai nekreipti dėmesio į Žuvų vyrą. Jei skirsite jam prastovos, Žuvų ženklo vyras tavęs pasiilgs. Tai yra jūsų norima reakcija. Norite, kad jo nebuvimas pamalonintų širdį.

Idealu, kai Žuvų ženklo vyras tavęs pasiilgsta, jis vėl pradės su tavimi bendrauti. Jis norės perkelti praeities įvykius į praeitį ir tiesiog judėti į priekį. Jis taip pat norės viską sutvarkyti, kol turėsite galimybę judėti toliau ir susirasti ką nors naujo.

Jūs neturite dingti be galo ilgam laikui, kad vyrą Žuvys norėtų susigrąžinti. Žuvų ženklo vyrui netrunka ilgai tavęs pasiilgti, jei jis tikrai įsimylėjęs. Jis negali pakęsti laiko. Naudokite tai savo naudai.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Žuvų vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Parodykite savo grožį

parodyk savo grožį

Kai Žuvų ženklo vyras jus ignoruoja, priminkite jam, su kuo jis turi reikalų. Išbandykite savo buvimą socialinėje žiniasklaidoje. Priminkite jam savo grožį ir nepakartojamą žavesį. Paskelbkite seksualias, romantiškas ir patrauklias asmenukes internete, kur pamatys jūsų vyras Žuvys.

Jis žiūrės. Jis tiesiog negali sau padėti. Vyras Žuvys ir toliau stebėsis, kas vyksta jūsų gyvenime, net jei praėjo kelios dienos nuo tada, kai jis paskutinį kartą su jumis kalbėjo. Jis jus stebės.

Parodykite savo Žuvų vyrui, ko jam trūksta. Padidinkite pasitikėjimą savimi ir atrodykite, kad gyvenate geriausią gyvenimą ir puikiai leidžiate laiką. Parodykite jam, kad esate populiari, bet neprovokuokite jo pavydo.

Atrodykite geriausiai ir išeikite nakvoti su draugais. Įkelk daug nuotraukų. Jei jūsų vyras Žuvys dirba su jumis, atrodykite nuostabiai. Neperduokite įvaizdžio, kad kažkas, kuris neteko miego, verkia dėl jo.

Nesikišk

nesikišti

Nestumkite Žuvų ženklo vyro per toli, kai bandote atkurti ryšį su juo. Palikti Žuvų vyrą ramybėje iš pradžių yra geriausias būdas. Suteik jam galimybę gailėtis, kad ignoravo tave.

Net kai jis prieina prie jūsų, žaiskite šauniai. Nemėginkite jo versti paaiškinimų. Nenaudokite kaltės jausmo ar bauginimo taktikos, kad Žuvys vyrą paaiškintų, kodėl jis tylėjo.

Kai jis pradeda pasirodyti, laikykite santykius taip, lyg jie vis dar būtų ant palyginti plono ledo. Taip yra, tam tikra prasme. Žuvų ženklo vyras gali vėl įkišti koją į vandenį, bet tai nereiškia, kad jis yra pasirengęs grįžti ten, kur buvote anksčiau.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -