0

Ko tikėtis iš WWDC 2024: iOS 18, macOS 15 ir daug dirbtinio intelekto

  • 6 birželio, 2024


Prasideda kasmetinė „Apple“ pasaulinė kūrėjų konferencija Pirmadienį 10 val. PT / 13 val. ET su standartiniu Tim Cook pagrindiniu pranešimu. Nors praėjusių metų įvykis bus prisimintas kaip įvykis, kuris pagaliau supažindino pasaulį su „Vision Pro“, bendrovė tikisi, kad WWDC 2024 bus dar įsimintinesnė, nes pagaliau bus išdėstyti generatyvūs AI planai. Kai kurie dalykai, kurių galime tikėtis: didelis „Siri“ atnaujinimas, „Mail“ su „Apple Ajax LLM“ injekcija, kad pasiūlytų atsakymų el. paštu pasiūlymus, ir netgi nauja „Apple Photos“ išvaizda ir naujos funkcijos.

Informaciją apie tai, kaip tiesiogiai transliuoti renginį, rasite čia.

WWDC atidarymas skiriasi nuo kitų Apple pagrindinių pranešimų, nes tai savaitės trukmės internetinis ir asmeninis renginys, vykstantis birželio 10–14 d. prisiminkite sezono priežastį: panašiai kaip „Google I/O“ ir „Microsoft Build“ prieš tai, tikrasis renginio tikslas yra pristatyti kūrėjams naujausius atnaujinimus.

AI viskas

Vaizdo kreditai: Apple

Susirūpinimo, kad „Apple“ atsiliko nuo AI, pakako, kad paskatintų Cooką pažadėti didelius dalykus akcininkų kvietimais. Tiesą sakant, generalinis direktorius priėmė sprendimą pakomentuoti ateities planus. Gegužės mėn. jis pažadėjo, kad bendrovė „pravers naujus žingsnius“ generatyvaus AI srityje ir pridūrė: „Tikime, kad tai atvers mūsų vartotojams transformacines galimybes“.

Ar „Apple“ siekis žengti naujus žingsnius iš tikrųjų bus novatoriškas? Tikiuosi, kad tai bus daug pažadų kūrėjams, pabrėžiant, kaip generatyvus AI paveiks būsimas įvairių įmonės operacinių sistemų versijas, daugiausia dėmesio skiriant iOS. Gandai apie „Apple“ požiūrį į didelių kalbų modelių pasaulį sklando jau kurį laiką.

Ankstyvosiose ataskaitose buvo teigiama, kad bendrovė susitiko su „Google“ dėl galimos „Gemini“ integracijos „iOS“. Tai būtų didžiulis „Google“ laimėjimas, nes modelis vaidins pagrindinį vaidmenį dviejose operacinėse sistemose, kurios sudaro 96 % pasaulinės mobiliųjų operacinių sistemų rinkos. Tačiau naujesni pranešimai parodė partnerystę su OpenAI. Panašiai kaip prieš tai, aš tikiuosi, kad būsiu pavargęs ir pavargęs per visą AI pokalbį, kai įmonė baigsis.

Pranešama, kad po elektromobilių projekto žlugimo „Apple“ įtraukė daugybę darbuotojų į savo vidines dirbtinio intelekto pastangas. Atsižvelgiant į tai, kokios naujos šios naujienos, galima drąsiai teigti, kad bendrovė ten vis dar atsilieka nuo konkurencijos. Turėdamas tai omenyje, tikiuosi, kad daug su dirbtiniu intelektu susijusių naujienų atsiras „OpenAI“ sandorio gale.

iOS 18 su daugiau AI

iPhone 15 Pro Max ant MagSafe įkrovimo stovo su AirPods Pro 2
Vaizdo kreditai: Darrellas Etheringtonas

Kartu su šia partneryste tikėkitės, kad „iOS 18“ bus svarbiausias renginio elementas. Pranešama, kad „vienas didžiausių iOS naujinimų – jei ne pats didžiausias – įmonės istorijoje yra daug dėmesio“. Tiesą sakant, jis bus toks didelis, kad Sarah skyrė laiko iš savo įtempto grafiko, kad surinktų gandų sklindančius atnaujinimus. Nenoriu kartoti jos kūrybos, todėl čia distiliuosiu kai kuriuos gandus. Daugiau skaitykite jos istoriją.

  • „Siri“ gaus ilgai lauktą atnaujinimą dėl „Apple“ generatyvaus AI darbo. Atnaujinus išmanųjį asistentą bus daugiau galimybių tiesiogiai redaguoti nuotraukas, trinti el. laiškus ir atlikti kitas kasdienes užduotis. Teigiama, kad atnaujinimas taip pat suteiks patobulintą balsą, pranešimų santraukas ir patobulintą „Siri“, skirtą „Apple Watch“, versiją.
  • Dirbtinis intelektas taip pat įsiskverbs į „Safari“ naršyklę, kad būtų išmanesnė paieška, „Pastabos“ apibendrinimui ir „Voice Memos“ transkripcijai (tai, ką „Google“ jau kurį laiką reklamuoja).
  • Generatyvusis dirbtinis intelektas netgi ateina į jaustukus, leidžiančius vartotojams tinkinti ir kurti savo žinutes.
  • Taip pat teigiama, kad „Apple“ sušvelnina išdėstymo apribojimus, kad vartotojai galėtų dėti piktogramas ir valdiklius, kur tik nori savo pagrindiniame ekrane.
  • Net „Mail“ gaus naujas AI įgalintas funkcijas, pvz., prašys „Siri“, kad el. laiškai skambėtų profesionaliau, ir siūlomi „Ajax“ sugeneruoti el. pašto atsakymai.

„Apple“ paskelbė, kad RCS (Rich Communication Services) ateina į „Messages“, kad „Android“ naudotojai jaustųsi mažiau blogai – vis dar žalias burbulas. Pranešama, kad jis atplauks praėjusį rudenį, tačiau akivaizdu, kad laivas išplaukė. Kita vertus, šis ateinantis ruduo atrodo kaip geras statymas, ypač kai artėja visas DOJ reikalas.

„macOS 15“ debiutas

Vaizdo kreditai: Brianas Šileris

Kiekvieną kartą, kai Timas Cookas sako „AI“, investuotojas sulaukia sparnų. Nors „iOS“ neabejotinai bus pagrindinis operacinės sistemos dėmesys, „Apple“ vis dar turi naujienų, skirtų staliniams kompiuteriams. Gausime oficialų „macOS 15“ pavadinimą. Koks yra labiausiai AI Kalifornijos vietovės pavadinimas? Alameda? Alkatrasas? RodAI Drive?

Daugelis „iOS“ naujinimų taip pat turėtų patekti į „MacOS“, įskaitant „Siri“, „Notes“ ir „Safari“. Teigiama, kad „Apple“ biuro programos taip pat suaktyvina AI. Tai apima pagalbą „Pages“, „Keynote“ ir kūrėjų aplinkos programoje „Xcode“.

Sistemos nustatymai tęs ilgametį „Apple“ projektą paversti „MacOS“ į „iOS“, atnaujinant dizainą. „Apple“ taip pat turėtų pertvarkyti kai kurias pagrindines pritaikymo neįgaliesiems funkcijas. Nepamirškite ir įdomiausio atnaujinimo, kai kurių didelių Skaičiuoklės dizaino pakeitimų – programėlė, kuri dažniausiai naudojama, bet kažkaip niekada nesusimąsto.

Aparatinės įrangos atnaujinimai

LR: Space Black MacBook Pro, Space Grey Touchbar MacBook Pro
Vaizdo kreditai: Brianas Šileris

Nors per pastaruosius kelerius metus buvo pristatyti pagrindiniai aparatinės įrangos atnaujinimai, dėl „Mac“ silicio patobulinimų ir praėjusių metų ausinių peržiūros, WWDC nėra aparatinės įrangos įvykis. Tiesą sakant, paskutinis gandų triukšmas rodo pagrindinį pristatymą, kuriame kalbama apie aparatinę įrangą. „Bloomberg“ dabar netgi siūlo, kad renginyje visiškai nebus naujos aparatinės įrangos.

Atminkite, kad „Apple“ neįprastai pasirinko surengti atskirą virtualų „iPad“ renginį beveik lygiai mėnesį prieš WWDC. Gegužės 7 d. programoje debiutavo naujos iPad Pro ir iPad Air versijos. Daugelio apmaudu, AI nevaidino pagrindinio vaidmens įvykyje. Po visų fanfarų, susijusių su modeliais, tokiais kaip GPT, ir didelio „Google“ keliamo triukšmo dėl „Gemini“ integracijos „Android“, „Apple“ kitą savaitę turi pasirodyti sparčiai.

Beje, naujasis M4 lustas ką tik debiutavo iPad. „MacBooks“ su lustu ir galingesni jo broliai ir seserys negali būti per toli. Taip pat negali būti ir būsimas „iPhone A18“ lustas, kurį bendrovė beveik neabejotinai tvirtins kaip „pažangiausią išmaniojo telefono lustą, skirtą dirbtiniam intelektui“ ar ką nors lygiaverčio.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -