0

Prancūzijos AI startuolis H surinko 220 mln

  • 21 gegužės, 2024


Nedažnai girdite apie pradinį turą, viršijantį 10 mln. Paryžiuje įsikūręs startuolis H, anksčiau žinomas kaip holistinis AI, praėjus vos keliems mėnesiams po įmonės įkūrimo paskelbė apie 220 mln.

Priežastis, kodėl šiai įmonei taip greitai pavyko surinkti tiek daug pinigų, yra tai, kad tai AI startuolis, dirbantis prie naujų modelių su įspūdinga steigėjų komanda. Charlesas Kantoras, startuolio vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, buvo universiteto mokslininkas Stanforde.

Visi keturi kiti įkūrėjai anksčiau dirbo „Google“ priklausančioje AI įmonėje „DeepMind“. Karlas Tuylsas buvo „DeepMind“ tyrimų direktorius, kur jis dirbo su žaidimų teorija ir kelių agentų tyrimais.

Laurentas Sifre'as buvo pagrindinis mokslininkas, prisidėjęs prie daugelio „DeepMind“ pavyzdinių projektų, tokių kaip „AlphaGo“, „AlphaFold“ ir „AlphaStar“. Visai neseniai jis taip pat dirbo su „Google“ „Gemini“ ir „Gemma“ modeliais.

Daanas Wierstra buvo „DeepMind“ narys įkūrėjas ir taps H. vyriausiuoju mokslininku. Galiausiai Julienas Perolatas taip pat nemažai dirbo su žaidimų teorija ir kelių agentų tyrimais „DeepMind“.

Kaip jau galėjote atspėti, H dirbs su AI agentais – automatizuotomis sistemomis, kurios gali atlikti užduotis, kurias tradiciškai atlieka žmonės. Minimalistinėje bendrovės svetainėje rašoma, kad H dirba su „pasienio veiksmų modeliais, kad padidintų darbuotojų našumą“.

Investuotojų sąraše yra ilgas milijardierių (arba jų šeimos biurų) sąrašas, kai kurie gerai žinomi rizikos kapitalo fondai ir keli strateginiai rėmėjai. Milijardierių sąraše rasite Ericą Schmidtą, Xavierą Nielį, Jurijų Milnerį, Bernardą Arnault (per Aglaé Ventures) ir Motier Ventures (Galeries Lafayette Group savininkų šeimos biurą).

VC sąraše kai kurie investuotojai yra „Accel“, „Bpifrance's Large Venture“ fondas, „Creandum“, „Elaia Partners“, „Eurazeo“, „FirstMark Capital“ ir „Visionary Club“.

Galiausiai, yra keletas pramonės investuotojų, tokių kaip „Amazon“ ir „Samsung“. Įdomu tai, kad UiPath taip pat yra investuotojas į H. Europos robotų procesų automatizavimo vienaragis taip pat padės H, kai kalbama apie komercializaciją ir partnerystę.

Remiantis ankstesne „Bloomberg“ ataskaita, investuotojai savo įsipareigojimus dalija į akcijas ir konvertuojamą skolą. Maždaug 40 % šiandieninio finansavimo yra tradicinė investicija į akcijas, o tai reiškia, kad H pardavė dalį savo akcijų mainais į pinigus.

Likusi dalis bus konvertuota į nuosavą kapitalą vėliau, kai H padidins kitą finansavimo etapą. Investuotojų akcijų paketas šiai skolos daliai bus pagrįstas būsimu įmonės vertinimu – kartais yra nustatyta vertinimo viršutinė riba ir diskonto norma.

H steigėjų komanda jau subūrė 25 inžinierių ir mokslininkų komandą, o tai reiškia, kad įmonė planuoja greitai judėti. Palyginti, kita gerai finansuojama AI įmonė „Mistral AI“ buvo daug konservatyvesnė samdydama.

H taip pat turi surinkti daug pinigų, nes dalis šių pinigų bus panaudota apmokėti už skaičiavimo ir duomenų galią. Bendrovė teigia norinti pasiekti visišką dirbtinį bendrąjį intelektą (AGI). Bet būkime sąžiningi, tai yra rinkodaros pažadas, nes niekas nežino, ar AGI įvyks ir kada tai įvyks.

Kaip praėjusiais metais rašė „TechCrunch“, Paryžius tapo AI startuolių ir talentų magnetu. „Mistral AI“ yra neabejotinai didžiausias pavadinimas mieste, tačiau yra dešimtys technologijų įkūrėjų, kurie nusprendė sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir įkūrė parduotuvę Prancūzijos mieste.

Be prieigos prie kapitalo, technologijų milžinai, tokie kaip „Facebook“ ir „Google“, istoriškai įkūrė AI tyrimų laboratorijas Paryžiuje ir Londone. Nors didžiausios dirbtinio intelekto įmonės, tokios kaip „OpenAI“ ir „Anthropic“, yra įsikūrusios San Franciske, AI pradedančiųjų ekosistemos taip pat atsiranda Paryžiuje ir Londone.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -