0

Senato tyrimas siūlo „mažiausiai“ 32 mlrd. USD per metus dirbtinio intelekto programoms

 • 15 gegužės, 2024


Ilgai veikianti darbo grupė Senate paskelbė savo politikos rekomendaciją dėl federalinio dirbtinio intelekto finansavimo: 32 milijardus dolerių per metus, apimantį viską nuo infrastruktūros iki didelių iššūkių ir nacionalinio saugumo rizikos įvertinimų.

Šis „gairės“ nėra įstatymo projektas ar išsamus politikos pasiūlymas, tačiau vis dėlto jis leidžia suprasti, į kokį mastą įstatymų leidėjai ir „suinteresuotosios šalys“ žiūri, kai tik kreipiasi į tikrąjį dalyką, nors tikimybė, kad tai įvyks rinkimų metais, yra nykstantis mažas.

Galutinėje ataskaitoje, kurią paskelbė Chucko Schumerio (D-NY), daugumos Senato lyderio, biuras, dviejų partijų darbo grupė nustato svarbiausias investicijų sritis, kad JAV išlaikytų konkurencingumą su savo konkurentais užsienyje.

Štai keli pagrindiniai plano elementai:

 • „Tarpvyriausybinės AI MTTP pastangos, įskaitant atitinkamą infrastruktūrą“, reiškiančios, kad DOE, NSF, NIST, NASA, Commerce ir pusšimtis kitų agentūrų ir departamentų suformatuotų ir bendrintų duomenis taip, kad būtų pritaikytas dirbtiniam intelektui. Tam tikra prasme ši gana paprastai skambanti užduotis yra pati baugiausia ir greičiausiai prireiks metų.
 • Finansuokite Amerikos dirbtinio intelekto aparatinę ir programinę įrangą puslaidininkių ir architektūros lygiu, tiek pagal CHIPS įstatymą, tiek kitur.
 • Toliau finansuokite ir plėskite nacionalinį dirbtinio intelekto tyrimų šaltinį, kuris vis dar kuriamas.
 • „Didieji DI iššūkiai“, skatinantys naujoves per konkurenciją „AI taikomosiose srityse, kurios iš esmės pakeistų mokslo, inžinerijos ar medicinos procesą, ir pagrindinėse saugaus ir veiksmingo programinės ir techninės įrangos projektavimo temose“.
 • „Remti dirbtinio intelekto pasirengimą ir kibernetinį saugumą“ rinkimuose, ypač siekiant „sumažinti dirbtinio intelekto sukurtą turinį, kuris yra objektyviai klaidingas, kartu apsaugant pirmojo pakeitimo teises“. Tikriausiai sunkiau, nei skamba!
 • „Modernizuokite federalinę vyriausybę ir pagerinkite vyriausybės paslaugų teikimą“ „atnaujindami IT infrastruktūrą, kad būtų naudojamos šiuolaikinės duomenų mokslo ir AI technologijos, ir diegiant naujas technologijas, siekiant nustatyti JAV kodekso, federalinių taisyklių ir viešųjų pirkimų programų neveiksmingumą“. Suprantu, ką jie čia sako, bet AI programai tai labai svarbu.
 • Daug neaiškių, bet didelių su gynyba susijusių dalykų, pvz., „Cheminių, biologinių, radiologinių ir branduolinių (CBRN) AI patobulintų grėsmių įvertinimas ir mažinimas, kurį atlieka DOD, Tėvynės saugumo departamentas (DHS), DOE ir kitos atitinkamos agentūros.
 • Pažvelkite į „reguliavimo spragą“ finansų ir būsto srityse, kur dirbtinio intelekto pagrįsti procesai gali būti naudojami siekiant dar labiau atskirti pažeidžiamas grupes.
 • „Peržiūrėkite, ar kiti galimi AI naudojimo būdai turėtų būti labai apriboti arba uždrausti. Po skilties apie galimai žalingus dalykus, pvz., AI pagrįstus socialinius balus.
 • Teisės aktai, draudžiantys dirbtinio intelekto sukurtą medžiagą apie seksualinę prievartą prieš vaikus ir kitus be sutikimo sukurtus vaizdus ir žiniasklaidą.
 • Užtikrinkite, kad NIH, HHS ir FDA turėtų įrankius, reikalingus AI priemonėms įvertinti sveikatos priežiūros ir medicinos srityse.
 • „Nustatykite nuoseklų požiūrį į visuomenei skirtus skaidrumo reikalavimus, taikomus AI sistemoms – privačioms ir viešoms.
 • Pagerinkite bendrą „turinio kilmės informacijos“, ty mokymo duomenų, prieinamumą. Kas buvo panaudota modeliui gaminti? Ar naudojate modelį toliau mokydami? Ir taip toliau. Dirbtinio intelekto kūrėjai kovos su tuo dantimis ir nagais, kol galės pakankamai išvalyti neteisėtai gautas duomenų saugyklas, kurias panaudojo kurdami šiandieninius AI.
 • Pažvelkite į privačiojo ir atvirojo kodo dirbtinio intelekto naudojimo riziką ir naudą (jei pastarasis kada nors egzistuotų tokia forma, kurią galima išplėsti).

Visą ataskaitą galite perskaityti čia; yra daug daugiau punktų, iš kurių atsirado aukščiau pateiktas sąrašas (ilgesnis sąrašas, nei tikėjausi rašyti). Biudžeto skaičiai nesiūlomi.

Atsižvelgiant į tai, kad ateinantys 6 mėnesiai daugiausia bus skirti su rinkimais susijusioms gudrybėms, šis dokumentas labiau padeda sudominti daugybę bendrų idėjų, nei paskatinti priimti teisės aktus. Daugeliui to, kas siūloma, prireiktų mėnesių, jei ne metų, tyrimų ir kartojimo, kol bus priimtas įstatymas ar taisyklė.

AI pramonė juda greičiau nei likęs technologijų sektorius, o tai reiškia, kad ji keliais dydžiais lenkia federalinę vyriausybę. Nors pirmiau išvardyti prioritetai dažniausiai yra apdairūs, kyla klausimas, kiek jų išliks aktualūs, kol Kongresas ar Baltieji rūmai iš tikrųjų imsis veiksmų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -