0

2024 m. balandžio mėn. astrologija – Jupiterio junginys Uranas Jautis

  • 11 gegužės, 2024


Pasakyti, kad 2024 m. balandis yra svarbus mėnuo, tai per maža.

Nebent pasislėpėte po uola arba tik pradedate mokytis astrologijos, jūs tai žinote 2024 m. balandžio mėn Jupiteris jungia Uraną Jautyje. Tiksli konjunkcija įvyksta 2024 m. balandžio 20–21 d., tačiau jos įtaka jau formuojasi ir bus stipresnė antroje mėnesio pusėje.

Prieš Jupiterio ir Urano jungtį turime dar vieną reikšmingą astrologinį įvykį: an intensyvus Saulės užtemimas Avinuose.

Šis užtemimas svarbus dėl kelių priežasčių: tai visiškas užtemimas, o tai reiškia, kad pagal numatytuosius nustatymus jis yra intensyvesnis nei dalinis užtemimas (dauguma užtemimų yra daliniai). Ir tai TIKRAI junginys Chironas. Tokio intensyvaus užtemimo jau seniai neturėjome!

Pirmoji mėnesio pusė švelniai tariant INTENSINGA. Merkurijus yra retrogradinis, turime visišką saulės užtemimą, o Marsas jungiasi su Saturnu.

Tačiau 2-oji mėnesio pusė žada būti kur kas pakilesnė. 2024 m. balandžio 20–21 d. turime Jupiterio jungtį su Uranu, 2024 m. balandžio 26 d. Merkurijus eina tiesiai, o mėnesio pabaigoje santykių planetos Venera ir Marsas persikelia į savo gyvenamosios vietos ženklą.

Man labai patinka paskutinė balandžio savaitė. Pirmą kartą per ilgą laiką pajunti, kad viskas juda teigiama linkme.

Tačiau pažvelkime į svarbiausius mėnesio tranzitus:

2024 m. balandžio 5 d. – Venera įžengia į Aviną

2024 m. balandžio 5 d. Venera palieka Žuvys ir įeina Avinas.

Galbūt geriausia Veneros savybė Avine yra emocinis sąžiningumas. Kai atvira širdimi prisiliečiame prie Avino drąsos ir gyvybingumo Veneros, automatiškai susijungiame su ta mūsų dalimi, kuri yra bebaimė ir beprotiškai autentiška.

Venera Avine yra puikus būdas praktikuoti emocinį sąžiningumą su savimi ir kitais. Emocinis sąžiningumas nėra susijęs su reikalavimų kėlimu ar verčiančiu kitus žmones jaustis neteisingai. Tai mūsų užslopintos emocijos, kurios galiausiai išryškėja agresyviai arba teisiškai.

2024 m. balandžio 8 d. – jaunatis ir Saulės užtemimas Avine

2024 m. balandžio 8 d. turime a Mėnulio jaunatis ir Saulės užtemimas Avino 19° kampu. Užtemimas yra glaudžiai susijęs su Chironu (19° Avino kampu). Kaip ir Feniksas, Saulės užtemimo metu mes pakilsime iš žaizdų su atnaujintu tapatybės jausmu.

Mintys, emocijos, prisiminimai, įvykiai ar sąveikos, kurios iškils į paviršių užtemimo metu, sukels mūsų pažeidžiamumą ir neapdorotą skausmą, bet jei ten pasiliksime, turėsime unikalią galimybę perrašyti savo žaizdos istoriją, kad atrakintume jos paslėptas paslaptis. potencialus.

2024 m. balandžio 10 d. – Marso konjunktas Saturnas Žuvyse

2024 m. balandžio 10 d. Marsas yra junginys su Saturnu esant 14° Žuvys.

Marsas nori veikti DABAR, bet Saturnas nori daryti dalykus VĖLIAU – ne todėl, kad yra tingus (priešingai), bet todėl, kad nori viską gerai apgalvoti ir įsitikinti, kad bus pastatytas kažkas ilgalaikės vertės.

Marso ir Saturno jungtis gali jaustis labai varginanti, tačiau ji taip pat suteiks mums papildomo postūmio ir ryžto atlikti reikalus, ieškant gerą kompromisą tarp impulsų skatinamo veiksmo ir praktiškumo.

2024 m. balandžio 15 d. – Merkurijaus junginys Chironas

2024 m. balandžio 15 d. Retrogradinis Merkurijus jungiasi su Chironu ties 18° Avino kampu. Tai yra 2-asis Merkurijaus ir Chirono tranzitas iš 3 serijos (pirmasis buvo kovo 20 d., 19° Avino laipsnio, o 3 – gegužės 7 d., 21° Avinas).

Retrogradinis gyvsidabris su savo introspektyvia savybe suteikia mums galimybę giliau įsigilinti į savo žaizdos (Chiron) priežastis ir pertvarkyti savo supratimą apie save.

Galbūt mūsų žaizda – ir istorija apie ją – iš tikrųjų nėra tokia nuolatinė ar apibrėžianti, kaip kadaise tikėjome. Galbūt galime gauti aiškesnį supratimą. Galbūt galime perrašyti pasakojimą.

2024 m. balandžio 19 d. – Saulė įžengia į Jautis

2024 m. balandžio 19 d Saulė įžengia į Jautis. Sveiki atvykę į Jaučio sezoną, labai ypatingą sezoną, ypač šiais metais.

Nors Jupiteris ir Uranas Jautyje dabar yra labai arti vienas kito, Saulės patekimas į Jautis duos žalią šviesą, kad būtų galima panaudoti archetipinę ženklo energiją.

Saulė Tauro ženkle leis mums aiškiau suprasti, ką mums asmeniniu lygmeniu reiškia Jupiterio-Urano jungtis.

2024 m. balandžio 21 d. – Jupiterio junginys Uranas

2024 m. balandžio 20-21 d. Jupiteris yra junginys su Uranu esant 21° Jautis.

Jupiterio junginys Uranas pats savaime yra jaudinantis tranzitas. Dėl ko nesijaudinti? Jupiteris yra didelis pranašumas, suteikiantis augimo ir plėtros galimybių. Uranas yra pažangos ir netikėtumų planeta.

Mes turime Jupiterio ir Urano jungtį kartą per 13–14 metų, ir tai vienintelis kartas, kai tai vyksta Jautyje per mūsų gyvenimą. Jupiterio junginys Uranas žada atnešti labai įdomią galimybę jūsų diagramos Tauro sektoriuje.

Šiame tranzite yra kažkas stebuklingo. Uranas atneša jaudulio elementą, o Jupiteris teigia, kad nors mes negalime numatyti to, ką Uranas mums turi, greičiausiai tai yra kažkas teigiamo.

Žinoma, vien todėl, kad tranzitas puikiai atrodo ant popieriaus, tai nereiškia, kad visi laimės loterijoje.

Jei Jautis (arba Vėžys, Mergelė, Ožiaragis ir Žuvys) turite planetų ar kampų apie 21°, greičiausiai patirsite teigiamų Jupiterio ir Urano konjunktūros apraiškų.

Jei kituose fiksuotuose ženkluose turite planetų arba kampų apie 21°, šis galingas tranzitas iš pradžių gali jums iššaukti. Nėra taip, kad Jupiterio ir Urano įvykiai iš esmės nėra teigiami, tačiau iš pradžių taip gali nesijausti, nes pokyčiai ne visada būna lengvi, ypač fiksuotų ženklų atveju.

Kad ir kas atsitiktų (ar neįvyktų) maždaug šio jungties metu, atkreipkite dėmesį į gautus pranešimus ar atsisiuntimus. Galimybių BUS – bet jūs turite jomis pasinaudoti ir pasakyti „taip“.

2024 m. balandžio 23 d. – Pilnatis Skorpione

2024 m. balandžio 23 d. turime a Pilnatis 4° Skorpiono. Tai intensyvus Mėnulio pilnatis, kuriame yra jo valdovas Plutonas (dabar 2° Vandenio ženkle).

Pilnatis Skorpione – puikus metas paleisti emocinį bagažą, kuris mums nebetarnauja. Tačiau Plutono aikštė yra ne kas kita, o patogi. Gali iškilti kova dėl valdžios, paslėptos darbotvarkės ar pasąmoningi troškimai.

Plutonas paprašys mūsų susidurti su šiomis akimis, kad ir koks nepatogus būtų procesas. Tačiau būtent per šį procesą, kai susiduriame su savo šešėliais, galime patirti tikrą savimonę ir įgalinimą.

2024 m. balandžio 26 d. – Mercury Goes Direct

2024 m. balandžio 26 d. Merkurijaus stotys nukreiptos į 15° Aviną. Tai palengvėjimas po apmąstymų ir perkalibravimo laikotarpio LABAI intensyvaus Merkurijaus retrogrado metu.

Dėl savo stoties Merkurijus praleido ir toliau praleis neįprastai daug laiko netoli Chirono ir Šiaurės mazgo.

Dabar, kai Merkurijus tapo tiesioginis, laikas apmąstyti išmoktas pamokas ir judėti į priekį su aiškesne perspektyva. Nustačius save sabotuojančius mąstymo modelius, dabar galime juos perrašyti į sveikesnius ir įgalinančius įsitikinimus.

2024 m. balandžio 29 d. – Marso junginys Neptūnas

2024 m. balandžio 29 d. Marsas yra Neptūno junginys esant 28° Žuvys.

Kai Marsas, asmeninės valios planeta, jungiasi su Neptūnu, dieviškojo vadovavimo ir pasidavimo planeta, žinia yra tokia: nesiveržkite per jėgą.

Klausykitės subtilių pranešimų, stebėkite, ar neatsiranda netikėtumų ir raskite aukštesnį savo veiksmų tikslą. Kai esame atviri gauti dieviškąjį vadovavimą, mūsų veiksmai turi prasmę ir poveikį.

2024 m. balandžio 29 d. – Venera įžengia į Jautis

2024 m. balandžio 29 d. Venera įžengia į Jautis, jos gyvenamosios vietos ženklas. Visi žinome, kad kai Venera laiminga, visi yra laimingi.

Venera Jaučio ženkle skatina sulėtinti tempą ir mėgautis paprastais gyvenimo malonumais. Kaip sako gimtoji Jautis Dave'as Gahanas, „žodžiai yra labai nereikalingi“. Esame priversti tikėti, kad norėdami būti laimingi (Venera), turime turėti daugiau, padaryti daugiau, būti užsiėmę arba užpildyti tuščias vietas.

Tačiau Venerai – laimės ir pasitenkinimo planetai – to nereikia. Venera Jautyje yra priminimas, kad laimė yra ne daryti, o būti. Tiesiog pasinerkite į dabartinę akimirką ir mėgaukitės tyla.

2024 m. balandžio 30 d. – Marsas įžengia į Aviną

Uh Oh! 2024 m. balandžio 30 d. Marsas patenka į Aviną. Nėra kitos planetos, kuri taip drąsiai ir pergalingai iš svajingų Žuvų vandenų pereitų į ugningąją Avino karalystę.

Jei pastarosiomis savaitėmis, kai Marsas buvo Žuvų ženkle, jautėtės šiek tiek vangus, dabar tai pasikeis.

Avine Marsas daro tai, ką išmano geriausiai: imasi veiksmų. Kai Marsas yra kituose ženkluose, mes visada randame priežasčių neveikti. Marsas Jautyje? „Tai užtrunka per ilgai”. Marsas Dvyniuose? „Negaliu susikaupti“. Marsas vėžyje? „O jeigu tai įžeidžia kitų žmonių jausmus? Marsas Liūte? O jeigu aš apsijuokiu?“. Marsas Mergelėje? „O kas, jei jis nėra tobulas?”.

Kai Marsas yra Avine, laikas yra dabar. Mes natūraliai susijungiame su ta mūsų psichikos dalimi, kuri visada pasiruošusi veikti.

PS: Artimiausiomis savaitėmis parašysiu 2 reportažus: vieną apie Saulės užtemimą Avine, kitą – apie Jupiterio-Urano jungtį Jaučio ženkle. Sekite naujienas!

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -