0

5 pagrindiniai patarimai, kaip atkreipti Vandenio vyro dėmesį • Astrologizuokite


Tai, kad Vandenio vyrai turi patrauklias ir unikalias asmenybes, daugelį moterų priverčia atkreipti Vandenio vyro dėmesį.

Tačiau tai nėra lengva užduotis, nes vyrai, gimę po šiuo žvaigždės ženklu, garsėja aukšta savikontrole.

Vyrai Vandeniai yra protingi, nenuspėjami, mėgsta šokti pagal savo būgno ritmą ir labiau mėgsta likti vieni, nei būti pagautiems niūriuose santykiuose.

Visos šios asmenybės savybės dar labiau apsunkina Vandenio vyro dėmesį. Tačiau nepraraskite vilties. Nors juos sunkiau pritraukti, jie išlieka ištikimi savo partneriams, kai tik yra tikrai įsimylėję.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suprasti jų asmenybę ir neatskleisti savo ketinimų – atminkite, kad jie nemėgsta būti ko nors verčiami.

Įdomu, kas traukia Vandenio vyrus? Ne tai, kas traukia vidutinį vyrą – tai tikrai. Kadangi jie yra protingi ir protingi, Vandenio vyrai negali būti įstrigę fizinio grožio ar emocinių žaidimų.

Kokio tipo moterys patinka vyrams Vandeniams? Tie, kurie yra neįprasti, netradiciniai ir protingi!

Kad Vandenis vyras jus pastebėtų, turite:

1. Pasinaudokite savo išskirtinėmis savybėmis, kad patrauktumėte jo vidinius ekscentrikus

Norite sužinoti, ko Vandenio vyrui reikia moteriai?

Unikalius ir netradicinius Vandenio vyrus labiausiai traukia neįprasti žmonės. Tai nereiškia, kad jums reikia turėti tas pačias savybes, kurias turi jie, tačiau turi būti kažkas, kas jus išskiria iš kitų.

Mes visi turime kažką, kuo skiriamės nuo kitų. Išsiaiškinkite savo unikalias savybes ir dirbkite su jomis, kad jos spindėtų ir atliktų savo magiją jums patinkančiam Vandenio vyrui.

Vandenius vyrus traukia keistoki, įdomūs ir neįprasti žmonės. Kai Vandenio vyrai kam nors atranda šias savybes, jie nustemba ir tuo pačiu susijaudina.

Juos magnetiškai traukia žmonės, kurie skiriasi ir išsiskiria iš minios, nes patinka jų vidiniams ekscentrikams. Jie nori praleisti laiką su jais, kad sužinotų daugiau apie jų asmenybę.

Nors svarbu apeliuoti į vidinius Vandenio vyro ekscentrikus, norint atkreipti jo dėmesį, tačiau atminkite, kad jiems patinka originalumas.

Kadangi jie patys nemėgsta sekti kitų, taip pat nemėgsta ir žmonių, kurie tai daro. Pasak Vandenio vyrų, žmonės, kurie seka kitus, nėra ištikimi sau.

Pavyzdžiui, vyrus Vandenius labiau traukia moterys, turinčios savo stiliaus ir mados pojūtį, net jei tai keista, o ne tos, kurios seka naujausias mados tendencijas.

Tai gali būti labai nereikšmingas dalykas jums, tačiau tai gali atbaidyti vyrą Vandenį.

Gudrybė yra būti savimi ir leisti sužibėti savo neįprastiems įgūdžiams ir savybėms. Kad ir kokie keistai jie būtų, įsitikinkite, kad neįprasti faktai apie jūsų asmenybę ir gyvenimą būtų kuo akivaizdesni.

Nustebsite pamatę, kad vyras Vandenis, kurį taip stengėtės pastebėti, bus patrauktas link jūsų. Jis norės praleisti laiką su jumis, kad geriau pažintų jus.

Įdomu, kaip sužinosite, ar Vandenio vyras jumis domisi?

Nesijaudinkite – sužinosite, kai Vandenio vyras jus pamils. Yra daug ženklų, kad Vandenis vyras domisi ir noras praleisti daugiau laiko su jumis yra vienas iš jų.

Tai yra pirmoji klaida, kurią moterys daro su Vandenio vyru…

2. Tapk Jo draugu

Vyrai Vandeniai yra socialūs, bendraujantys ir draugiški. Jiems labiau patinka draugystė, o ne romantiški santykiai. Taigi, geriausias būdas būti su Vandenio vyru yra tapti jo draugu.

Tačiau atminkite, kad jie nemėgsta būti verčiami nieko, todėl stenkitės, kad viskas būtų kuo natūralesnė. Pakvieskite jį į savo draugo susibūrimą, bet būkite ramūs; nedarykite jo dėmesio centre.

Jei Vandenis vyras žino, kad moteris bando jį patraukti ir pastūmėti į romantiškus santykius, jis pradeda atsiriboti ir taip pat gali pradėti ją ignoruoti.

Įprastas Vandenio vyrų elgesys, kuriuo skundžiasi daugelis moterų, iš tikrųjų yra vienas iš ženklų, kad Vandenis jus domina.

Daugeliui moterų kyla klausimas, kaip priversti vyrą Vandenį tavęs norėti.

Geriausias atsakymas yra leisti dalykams tekėti natūraliai ir būti atsargiems dėl jam svarbių dalykų, tokių kaip asmeninė erdvė ir laisvė, linksmybės, protinis suderinamumas ir komfortas.

Vandenio vyrai negali daryti kompromisų dėl šių dalykų. Štai kodėl jie išbando moteris dėl šių dalykų, kad nuspręstų, ar jos nori su jomis suartėti.

Daugumos Vandenių romantiški santykiai prasideda kaip draugystė ir jie dažnai užtrunka ilgai, kol įsipareigoja moteriai. Taigi, jūs turite būti kantrūs ir žaisti šauniai, o ne pastūmėti jį į romantiškus santykius.

Skaitykite daugiau apie vyrą Vandenį

3. Naudokite savo smegenis

Vyrus Vandenius labiau traukia smegenys nei fizinis grožis. Kadangi jie patys yra protingi, jiems patinka žmonių, kurie gali paskatinti jų smegenis apgalvotais ir įdomiais pokalbiais, draugija.

Jiems patinka žmonės, kurie yra smalsūs ir nori sužinoti apie naujus dalykus, kaip ir jie. Nesijaudinkite, jūs neturite būti genijus ar jums reikia labai aukšto IQ, kad galėtumėte kalbėtis su Vandenio vyru.

Tiesiog būkite pasirengę kalbėti apie bet ką ir viską, taip pat klausytis ir prisidėti prie jo idėjų. Juos traukia žmonės, kurie domisi jų idėjomis, bet taip pat turi ir savo nuomonę.

Nors Vandenio vyrams patinka diskusijos ir ilgi pokalbiai, jie yra labai tvirti savo įsitikinimuose ir idėjose ir nenori jų keisti. Dėl to kartais gali kilti karštų ginčų.

Kadangi Vandeniai yra tiesmukiški, neįsižeiskite, jei jūsų Vandenis sako, kad jūsų idėjos ar požiūriai yra nereikšmingi ir nepagrįsti. Gerų pokalbių su Vandeniu gudrybė yra būti atviram ir kantriems.

Jei jums seksis užmegzti intelektualinį ar protinį ryšį su Vandenio ženklu, jam patiks leisti laiką su jumis, ypač jei jus domina tos pačios temos, kurios jį domina.

Nors Vandenio vyrams patinka kalbėtis su žmonėmis, jie beveik nesidalija dalykais apie savo asmeninį gyvenimą; tai jie pasilieka ypatingam.

Vienas iš įsimylėjusio Vandenio vyro ženklų yra tai, kad jis pradeda su jumis dalytis savo asmeninio gyvenimo detalėmis.

Ar jūsų Vandenis vyras skausmingai nutolęs? Atgaivinkite savo meilę.

4. Suteik jam laisvę

Vyrai Vandeniai mėgsta savo laisvę ir nelinkę jos bet kokia kaina eiti į kompromisus. Bandymas juos surišti yra baisiausia klaida, kurią gali padaryti moteris.

Net jei Vandenis vyras sulaukia bent menkiausios užuominos, kad moteris bando apriboti jo laisvę, būdama per daug valdinga ar reikli, jis negalvoja prieš atsiribodamas nuo jos.

Vandeniai, žinomi kaip maištingiausi iš visų Zodiako ženklų, netoleruoja jokio spaudimo, manipuliavimo ar kontrolės. Kuo labiau bandysite jėga traukti Vandenio vyrą link savęs, tuo toliau jis nueis.

Daug moterų Vandenio vyrų dėmesį bando atkreipti kalbėdamos apie kitus vyrus, siekdamos sukelti jiems pavydą.

Tačiau tai ne kas kita, kaip laiko švaistymas, nes tarp Vandenio vyro ir pavydo nėra jokio ryšio.

Jie tiki turėti asmeninę erdvę net intymiausiuose romantiškuose santykiuose. Todėl niekada nedarykite klaidos keldami grėsmę jų laisvei savo veiksmais ar žodžiais, kai bandote atkreipti jų dėmesį.

5. Būkite nepriklausomi ir gyvenkite savo gyvenimą

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, Vandenio vyrai paprastai užtrunka ilgai, kol įsipareigoja moteriai, nes nori įsitikinti, kad yra su tinkamu žmogumi.

Vandenio vyrai turi tam tikrus standartus, susijusius su norimos partnerės tipu, ir jie nenori dėl jų daryti kompromisų.

Štai kodėl Vandenis vyras pradeda ignoruoti ir atsiriboti nuo moters, kai tik supranta, kad ji nėra jo rūšis.

Kalbant apie dalykus, kurių Vandenio vyrai ieško moteryse, nepriklausomybė yra vienas iš svarbiausių asmenybės bruožų. Vyras Vandenis nori moters, kuri būtų tokia pat nepriklausoma kaip ir jis.

Jam nepatinka moteris, kuri yra nuo jo priklausoma dėl smulkmenų. Norėdami, kad Vandenis pamiltų jus, turite parodyti jam, kad gyvenate savo gyvenimą.

Tikriausiai taip yra todėl, kad Vandenio vyrai myli savo laisvę ir mano, kad jos netektų, jei moteris, su kuria jie yra, būtų per daug kibi arba nuo jų priklausoma.

Būkite toks pat kietas ir atskirtas kaip jis. Parodykite jam, kaip jums patinka leisti laiką su draugais ar siekti savo svajonių. Išreikškite savo meilę, bet nebūkite per daug kieti.

Parodykite jam, kad norite, kad jis būtų šalia, nes jums patinka būti su juo, bet jums jo nereikia visą laiką.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -