0

„Apple“: „iPhone 13 pro“ ir „iPhone mini“ rodomi nutekėjusiame vaizde

  • 29 gegužės, 2024


Praėjusį ketvirtadienį (balandžio 22 d.) dėmesį patraukė įrašas Kinijos socialinės žiniasklaidos platformoje „Weibo“, atskleidžiantis, kokia, atrodo, yra naujųjų „iPhone 13 pro“ ir „iPhone mini“ architektūra. Įrenginys, apie kurį jau buvo pasigirsta kitų gandų ir nutekėjimų, pavaizduotas galimo galinio prototipo paveikslėlyje.

Nors nuotraukoje pavaizduotas mobilusis telefonas turi gana rafinuotą apdailą, vis dar neaišku, ar tai veikiantis prototipas, ar tik demonstracinė versija testavimui.

Tačiau vaizdas patvirtina kitus pranešimus apie įrenginio kameros konfigūraciją ir dizaino kalbą, kurios anksčiau buvo matomos skaitmeniniuose atvaizduose. Štai palyginimo pavyzdys:

Spėjamų „iPhone pro“ ir „iPhone 13 mini“ atvaizdas – naujas nutekėjęs to paties modelio vaizdas. (Šaltinis: Weibo, @EveryApplePro)
https://st1.bgr.in/wp-content/uploads/2021/04/iPhone-13-mini.jpg
„iPhone 13 mini“ pirmasis žvilgsnis

Panašiai gandas teigia, kad paveikslėlyje esantis išmanusis telefonas rodo, ko tikėtis iš iPhone 13 ir iPhone 13 Pro – galingiausių ateities modelių. Kita vertus, kadangi „Apple“ pardavimai „iPhone 12 mini“ buvo gerokai mažesni nei prognozuota, naujausias mini leidimas taip pat galėtų pakeisti „iPhone SE 3“.

Verta paminėti, kad, kaip ir bet kurių gandų atveju, keli produkto aspektai gali pasikeisti iki jo oficialaus pristatymo, todėl dabar belieka laukti, kol Apple patvirtins naujienas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -