0

DC politinė klasė nežino, kad Y Combinator egzistuoja, tačiau ji bando tai pakeisti

  • 12 birželio, 2024


Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, gali būti įstatymų ir reguliavimo, turinčių įtakos startuoliams, centras, tačiau daugelis miesto gyventojų nieko nežino apie vieną iš ryškesnių pramonę skatinančių greitintuvų: Y Combinator. Kalbėdamas „TechCrunch Strictly VC“ renginyje antradienio vakarą, YC viešosios politikos vadovas Lutheris Lowe'as sakė, kad startuolių inkubatorius siekia padidinti savo žinomumą DC.

Lowe'as, kuris prisijungė prie greitintuvo praėjusį rudenį iš „Yelp“, kur buvo viešosios politikos vyriausiasis viceprezidentas, sakė, kad jo vaidmuo YC yra kažkas panašaus į „YC 101“ DC miniai.

„Tiek daug žmonių DC iš tikrųjų nežino, kas tai yra“, – pažymėjo jis.

Įkurta 2005 m., Lowe pavadino YC „originaliu greitintuvu“. Renginio miniai jis paaiškino šios pramonės šaknis, pažymėdamas, kad greitintuvo įkūrėjas buvo Paulas Grahamas, sėkmingai pardavęs įmonę 1990-aisiais, ir padėjo steigėjams rašydamas esė, kad padėtų jiems išvengti spąstų. Kai Grahamas paskelbė kvietimą teikti paleisties programas, tuzinas startuolių pateko į YC debiutinę klasę. „Reddit“ ir „Twitch“ atsirado iš tos pradinės grupės, o programa bėgant metams augo.

„Dabar iš esmės tai veikia, jei tu ir aš turime šaunią idėją, galėtume kreiptis. Priėmimo lygis yra apie 1%. Galite atsisakyti maždaug 10 % akcinio kapitalo, gauti pusę milijono finansavimo ir maždaug 12 savaičių persikelti į San Franciską, kur jis dabar yra įtvirtintas. Ir jūs tiesiog gaunate intensyvų kuravimą, ir jūs gaunate tokį „nulis iki vieno“ produkto rinkos pritaikymą“, – sakė Lowe.

Dabar organizacija sukūrė apie 5 000 įmonių ir savo tinkle turi 11 000 įkūrėjų – tai Lowe'as pavadino „tiesiog beprotišku poveikiu JAV technologijų ekonomikai“. Ir vis dėlto, pažymėjo jis, „labiausiai nustebino naujasis vaidmuo, nes daugelis Vašingtone net nežino, kad jis egzistuoja“.

Lowe'as teigė, kad siekia šviesti politikos formuotojus apie YC poveikį ir tai, kaip greitintuvas palietė „beveik kiekvieną Kongreso rajoną“ Jungtinėse Valstijose.

Garry Tanas, YC prezidentas ir generalinis direktorius, taip pat savaip kelia greitintuvo žinomumą – aštriais tviterio žinutėmis, kaip nurodė moderatorius ir TechCrunch GM / vyriausioji redaktorė Connie Loizos.

Lowe'as nepatvirtino, kur tai buvo Tano strategija, tačiau jis gyrė Taną už jo šiltumą ir atsidavimą.

Išmokęs nuolatinės srovės rinką, YC siekia padidinti savo įtaką, ypač tokiose srityse kaip konkurencijos politika. „Pirmiausia mums tikrai reikia sutvarkyti konkurencijos politiką… Jei pažvelgsite į Europą ir Skaitmeninių rinkų įstatymą: ne tobula, bet bent jau jie bando išsiaiškinti, kaip pažaboti pačias žiauriausias savigarbos formas. teikia pirmenybę šioms didelėms įmonėms? Ir jei mes to nepadarysime, bus gana lengva pamatyti, kaip tai vyksta“, – sakė Lowe.

Jis atkreipė dėmesį į startuolius ir mažas technologijų įmones, kurias „Apple“ neigiamai veikia pristatydama programinę įrangą, pavyzdžiui, paskelbtus pirmadienio WWDC 2024 pagrindiniame pranešime – tokia įprasta praktika, kuri netgi turi savo pavadinimą: šerlokas.

„Yra alternatyvi visata, kurioje mes palaikome sąveiką, kur verčiame šias įmones nustoti teikti pirmenybę sau, ir tai geriau visiems… dar ne per vėlu“, – sakė Lowe'as.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -