0

Kas Svarstyklių vyrus traukia prie moters? • Astrologizuokite

  • 30 gegužės, 2024


Jei esate moteris, žiūrinti į Svarstyklių vaikiną, tikriausiai galvojate, kaip pritraukti Svarstyklių vyrą.

Kokių savybių Svarstyklių vyras ieško moteryje?

Ar jis nori, kad kažkas būtų drovus ir santūrus, ar atviras ir iššaukiantis? Ar jis nori į jį panašios ar visiškai kitokios antrosios pusės?

Ištyrę jo zodiako ženklui būdingus asmenybės bruožus ir psichologines savybes, galite daug sužinoti apie tai, ko žmogus ieško iš partnerio.

Suprasdami, kaip veikia jūsų Svarstyklių vyro protas, sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kas jį traukia prie moters.

Elegancija ir rafinuotumas

Svarstyklių vaikinas nori moters, kuri būtų elegantiška ir rafinuota ir tilptų bet kur – nuo ​​penkių žvaigždučių restorano iki nardymo baro.

Svarstyklės yra socialiniai zodiako drugeliai, todėl Svarstyklių vyrui reikia partnerio, kuris būtų prisitaikantis ir mielai eitų su juo į bet kokį socialinį susibūrimą ir susimaišytų su įvairaus tipo žmonėmis.

Jį labiau traukia mandagi ir santūri moteris, o ne atvira ir karinga moteris.

Svarstyklių vaikinas turi žinoti, kad jis gali pasiimti savo partnerę bet kur ir ji nepadarys gėdos nei savęs, nei jo, elgdamasi grubiai ar grubiai.

Jei galite siūbuoti balinę suknelę taip pat patogiai, kaip ir marškinėlius bei sportines kelnes, ir galėsite puikiai įsitvirtinti įvairiuose socialiniuose sluoksniuose, Svarstyklių vyrą jus patrauks.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Svarstyklių vyrą (jos veikia kaip magija)

Puikus Priežiūra

Kiekvieną zodiako ženklą valdo dangaus kūnas, kuris atskleidžia kažką reikšmingo apie to ženklo asmenybę. Svarstykles valdo Venera – meilės ir grožio planeta.

Nors Venera yra jų valdovė, Svarstyklių asmenybė yra švelni, mylinti ir užjaučianti, ji taip pat gali būti lėkšta, paviršutiniška ir smerkianti.

Po Svarstyklių ženklu gimęs vaikinas nori moters, kuri mokėtų pasirūpinti savimi ir patraukliai save pristatytų pasauliui.

Neprivalote būti natūralaus grožio, kad patrauktumėte šį zodiako ženklą (nors tai tikrai padeda), tačiau jums reikia pasistengti dėl savo išvaizdos ir priežiūros, kad patrauktumėte Svarstyklių vyro akį.

Kai žinote, kad susitiksite su savo Svarstyklėmis, įsitikinkite, kad jūsų plaukai, makiažas ir apranga yra nepriekaištingi. Būkite gaivi, švari ir reprezentatyvi, ir papurkškite šiek tiek kvepalų.

Svarstyklių ženklo vyrus traukia gerai apsirengusios ir gerai apsirengusios moterys. Jūsų Svarstyklių vaikinas džiaugsis, kad jus paims ant rankos ir parodys jus, jei įrodysite, kad galite gerai save pristatyti.

Skaitykite daugiau apie Svarstyklių vyrą

Pasitikėjimas savimi

Net pati patraukliausia ir išpuoselėta moteris kambaryje nekreips dėmesio į Svarstyklių vyrą, jei jai trūks pasitikėjimo.

Norėdami pritraukti vyrą, gimusį po Svarstyklių horoskopo ženklu, turite ne tik gerai atrodyti, bet ir gerai jaustis.

Viena iš priežasčių, kodėl Svarstyklių vaikinui reikalingas savimi pasitikintis partneris, yra ta, kad jis gali šiek tiek flirtuoti.

Kalbėdamasis su kitomis moterimis jis negali neįjungti žavesio, nes nori visus nuraminti ir sužavėti žmones.

Kai kurias moteris tai gali sužavėti, jei jos yra nepasitikinčios savimi, tačiau būkite tikri, kad ir koks žavus jis būtų su damomis, Svarstyklių vyras yra ištikimas ir atsidavęs savo partnerei.

Norėdami pritraukti Svarstyklių vyrą, negalite pavydėti ar leisti, kad tai jus vargintų, kai jis bendrauja su kitomis moterimis socialiniuose tinkluose.

Jei jis su jumis susitikinėja, jūsų Svarstyklių vaikinas domisi tik jumis, ir jūs turėtumėte žinoti, kokia esate jam ypatinga.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Svarstyklių vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Kūrybiškumas

Kaip grožio planetos valdomas ženklas, Svarstyklės iš prigimties turi puikų estetikos pojūtį. Jie linkę būti kūrybingi ir įgudę vizualiai meninėje srityje, pavyzdžiui, tapybos, fotografijos ar interjero dizaino.

Svarstyklių vyras vertina kūrybingą moterį, ypač jei ji užsiima vaizduojamaisiais menais. Jam patinka, kaip veikia jos protas, ir jei jis gali matyti jos meną ir susieti su juo, jam tai dar maloniau.

Nebijokite parodyti savo kūrybinės pusės, kai norite pritraukti Svarstyklių vaikiną. Parodykite jam meno projektą, prie kurio dirbote, vaizdo įrašą, kurį sukūrėte, arba dainą, kurią išmokote groti gitara.

Jį patrauks jūsų pasitikėjimas savo sugebėjimais ir unikalus intelektas, slypintis už jūsų vaizduotės.

Sąžiningumas ir diplomatija

Kiekvienas astrologinis ženklas turi simbolį, apimantį skirtingas to ženklo savybes. Svarstyklių astrologijos ženklas yra unikalus, nes jis yra vienintelis, kurio simbolis yra negyvas objektas.

Svarstykles simbolizuoja svarstyklės, kurios perteikia, kaip Svarstyklės domisi teisingumu ir lygybe. Šis charakterio bruožas gali pasireikšti įvairiais būdais, pavyzdžiui, siekti keršto, kai jiems buvo padaryta skriauda dėl karjeros teisinėje sistemoje.

Bet jūs neturite būti teisininkas, kad pritrauktumėte Svarstyklių vaikiną (nors jis norėtų išgirsti viską apie jūsų darbą, jei tai padarysite). Jūs tiesiog turite parodyti jam, kad esate sąžiningas ir diplomatiškas.

Parodykite jam, kad domitės socialiniu teisingumu, aptardami labdaros tikslus, kuriems savanoriaujate arba aukojate. Kalbėkite apie tai, kas vyksta pasaulyje ir kaip jaučiate užuojautą kitiems žmonėms.

Jūsų Svarstyklių vaikinas jus patrauks, kai pamatys, kad esate investuota į lygybę ir galėsite atsidurti kito žmogaus vietoje.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Svarstyklių vyrą.

Ramybė ir Ramybė

Svarstyklės yra labiau linkusios į nerimą nei daugelis kitų zodiako ženklų, o tai reiškia, kad Svarstyklių vaikinas ieško partnerio, kuris žinotų, kaip būti raminančia jėga savo gyvenime.

Svarstyklių vaikinas gali leisti susikaupti daugybei mažų stresorių, kol susijaudins taip, kad jam bus sunku veikti. Jis trokšta partnerio, kuris jį nuramintų, kad viskas bus gerai.

Jūs tikrai pritrauksite savo Svarstyklių vyrą, jei galite padėti jam ramiai ir racionaliai išspręsti problemas. Pakalbėkite su juo apie jo bėdas ir padėkite pasverti situacijos privalumus ir trūkumus.

Svarstyklių vaikinui nepatinka dramatiška, per daug emocinga moteris. Jei norite, kad jis jus trauktų, stenkitės lengvai nesijaudinti ir padėkite jam atsipalaiduoti, kai jis nerimauja.

Ambicijos ir nepriklausomybė

Jei jums kyla klausimas: „Kokia moteris patinka Svarstyklių vyrams? Atsakymas yra nepriklausomas žmogus, kuriam nereikia partnerio, bet jis vis tiek nori būti su juo.

Jei Svarstyklių vaikinas pajus, kad yra naudojamas dėl savo pinigų, populiarumo ar dar ko nors, jis taps atsargus ir nepasitikintis.

Norėdami pritraukti Svarstyklių vaikiną, įrodykite jam, kad norite jo, bet jums jo nereikia. Leiskite jam suprasti, kad gyvenate visavertį ir pasitenkinimą teikiantį gyvenimą, kai esate vienišas, tik norite, kad partneris tuo pasidalintų.

Pasikalbėkite su juo apie savo ateities viltis ir svajones, karjeros ambicijas ir asmeninius tikslus. Jį sužavės jūsų siekiai ir jūsų ryžtas bus labai patrauklus.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų Svarstyklės jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Socialiniai įgūdžiai

Kiekvienas zodiako ženklas priklauso vienam iš keturių gamtos elementų: žemei, ugniai, orui ar vandeniui. Dvylika ženklų yra vienodai padalinti tarp keturių elementų, tai reiškia, kad kiekviename elemente yra trys ženklai.

Kiekvienas elementas turi savybių rinkinį, taikomą visiems jo ženklams. Svarstyklių elementas yra oras, o oro ženklai paprastai yra labai socialūs ir giliai investuoja į savo santykius ir draugystę.

Jei išeinate su Svarstyklėmis, pasimatymai dažniausiai apima buvimą žmonių grupėje, o ne laiko leidimą vieni.

Jei norite pritraukti Svarstyklių vaikiną, turite ne tik norėti bendrauti, bet ir gerai tai daryti.

Svarstyklių vyras nėra namų šeimininkas ir jis nenori susitikinėti su sofos bulve. Jis turi puikių socialinių įgūdžių ir jam taip pat reikia partnerio, turinčio šiuos gebėjimus.

Intelektas ir sąmojis

Kadangi jos yra stiprios bendraujančios ir mėgsta daug kalbėti, Svarstyklėms reikia sąmojingų ir protingų partnerių, kurie galėtų įtraukti jas į psichiškai stimuliuojančius pokalbius.

Svarstyklių vaikiną traukia moteris, kuri verčia susimąstyti, kai su ja kalbasi. Būtinai pasirinkite jo smegenis ir užduokite jam daug klausimų, kai diskutuojate.

Svarstyklių ženklo vyrai nemėgsta kvailų merginų ar moterų, kurios vaidina kvailas. Juos daug labiau traukia šviesūs ir sumanūs žmonės, kurie yra išsilavinę ir įdomūs.

Jei nerimaujate, kad jūsų protas įbaugins Svarstyklių vaikiną, nebijokite parodyti savo sumanymų. Jis nori protingos ir sąmojingos moters, su kuria galėtų kalbėti apie bet ką.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su Svarstyklėmis…

Lojalumas

Nors Svarstyklių ženklo vyrai mėgsta flirtuoti, jie tampa ištikimais ir ištikimais partneriais. Net jei jūsų Svarstyklių vaikinas kalbasi su daugybe skirtingų moterų, jis žiūri tik į jus.

Svarstyklių vyrui reikia partnerio, kuris būtų toks pat ištikimas kaip jis ir pasitikėtų, kad jo žavi prigimtis nereiškia, kad jis yra apgavikas.

Nemėginkite flirtuoti su kitais vyrais, kad savo Svarstyklių vaikinui pavydėtų, nes tokį elgesį jis vertins kaip nelojalų, o ne viliojantį.

Parodykite jam, kad būsite šalia jo, kad ir kas būtų, ir tikrai pritrauksite Svarstyklių vyrą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -