0

Kodėl Avinas lėtai įsipareigoja santykiams? • Astrologizuokite


Jūs susitikinėjate, sutinkate puikų žmogų ir tampate išskirtiniu. Taip klostosi romantiški santykiai, kol pastebėsite, kad jūsų vyras Avinas lėtai įsipareigoja.

Norint suplanuoti kovos strategiją, būtina išsiaiškinti, kodėl jis įjungė stabdžius.

Niekada nelengva jaustis nepriklausančiam nuo savo bendraamžių, kai jie nuo pasimatymų pereina prie sužadėtuvių ir toliau. Tuo tarpu sutikus savo idealų vyrą, nieko daugiau nėra užuominos.

Kaip jūsų romanas gali paspartinti pavarą, kai jūsų dievinamas Avinas laimingas tuščiąja eiga parke? Tai galvosūkis, kurį reikia išspręsti prieš einant į priekį.

Prieš ieškodami ženklų, kuriuos vyras Avinas myli, atlik namų darbus. Pažvelkite į priežastis, kodėl Avino ženklo vyrams gali būti sunku įsipareigoti, tada naudokite šią informaciją, kad su juo susidorotumėte.

Nepriklausomas

Degantis poreikis jaustis laisvai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Avino ženklo vyrai gali būti drovūs. Tačiau tai nėra priežastis nerimauti, kad jūsų meilužis Avinas nerūpi, net jei jis taip jaučiasi.

Jūsų vyras Avinas džiaugiasi jus suradęs, tačiau ateitis – nepažįstama teritorija. Idealiu atveju jis nori nustatyti jūsų santykius neutralioje būsenoje ir pasivaikščioti išjungęs taksi lemputę. Ši laisvės iliuzija suteikia erdvės atsikvėpti įsipareigojimui vystytis natūraliai.

Santykiai, kurie sukuria nepriklausomybės iliuziją, veikia gerai, nes negalite skubėti. Tai naudinga jums abiem, nes leidžiant laiką kartu smagiai ir įdomiai išvengsite nuobodulio abiem pusėms.

Vyrą Aviną skatina nuotykių, atradimų ir tyrinėjimų poreikis, o jo impulsyvumas tai skatina. Ilgainiui tai perdega, o prisiėmus įsipareigojimai yra esminiai ir todėl ilgalaikiai.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Avino vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Atsakomybės vengimas

Avino ženklo vyrai visada trykšta daugybe idėjų, planų ir svajonių. Jų gyvenimo troškulys yra nuostabus, o Avino ženklo vyrui retai pritrūksta pasitikėjimo, kurio reikia, kad šie dalykai įvyktų.

Visa tai malonu girdėti, nebent esate kantri mergina, palikta nuošalyje. Antroji antroji pusė negali jaustis užtikrintai dėl ateities, nes Avinas, su kuriuo ji susitikinėja, aktyviai vengia asmeninės atsakomybės.

Vis dėlto tai ne visos blogos naujienos. Vyras Avinas, kuris tai daro lėtai, nereiškia, kad jis atmeta mintį įsikurti, nusipirkti būstą ir turėti vaikų. Jis tiesiog niekur neskuba.

Sutikite, kad tai, kas Aviną vyrą atbaido greičiau už viską, yra nekviesta atsakomybė, kurios jis vengia kaip maro. Kai jis bręs, tai pasikeis; Tuo tarpu geriausias pasirinkimas yra atsipalaiduoti ir mėgautis beprotybe.

Skaitykite daugiau apie Avino vyrą

Ilgas pageidavimų sąrašas

Beveik nekontroliuojamas gyvenimo potraukis, dėl kurio Avinas yra toks charizmatiškas, sukelia gerbėjų siautulį ir jaudulį. Tai garantuoja gausų galimų meilės pomėgių pasiūlą, tačiau jis nėra pasirengęs įsipareigoti bet kam.

Avino ženklo vyrai ne visi žaidėjai, tačiau šie bendraujantys, plepi, draugiški, atviri ir juokingi vaikinai su Avino saulės ženklu yra natūralūs žmonių magnetai. Tiesa ta, kad be labai atsitiktinių santykių, ponas Avinas žvelgia į konkretų prizą.

Nenorėdamas tenkintis niekuo mažiau nei moterimi, kuri pažymi visus savo langelius, Avinas žino, kas jam patinka, ir yra pasirengęs to laukti. Taigi, ko galite tikėtis pamatyti jo svajonių pageidavimų sąraše?

Tai, kas Avino ženklo vyrus verčia tuoktis, yra jo svajonių merginos pasirodymas. Idealiu atveju ji bus pasitikinti savimi, tikra, protinga ir pasirengusi nuotykiams, taip pat kantri, tolerantiška ir pakankamai nepriklausoma, kad norėtų asmeninės erdvės iš savo ugningo mylimojo.

Ar jūsų vyras Avinas skausmingai nutolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Trokšta naujų potyrių

Išstudijavę jo saulės ženklo simbolį – aviną, galime daug sužinoti apie vyrą Aviną. Kaip ir gamtoje besiganančios avys, Avinas turi būti impulsyvus ir nervingas.

Avino ženklo vyrai gali atrodyti patenkinti, bet staiga iškeliauja į naujas ganyklas. Tai iš dalies priklauso nuo jaudulio ir iššūkių, kurių Avinas visada ieško. Avino ženklo vyrai yra geresni trumpalaikiam atsidavimui, todėl jiems reikia logiškos priežasties įsipareigoti ilgesniam laikotarpiui.

Jei santykiai būtų lyginami su maistu, Avinas gyventų iš savitarnos restoranų. Ne tai, kad jis norėtų persivalgyti, bet mintis apie tokį didelį pasirinkimą beveik garantuoja, kad jam nebus nuobodu.

Nors Avino ženklo vyrai skiria laiko ryžtingai santykiams, galite atsipalaiduoti, kai tik jie tai padarys. Šis šuolis reiškia, kad jis gali visiškai jumis pasitikėti ir pasikliauti, kad pasitikėsite juo atgal.

Nepakankami santykiai

Daugumos žmonių gyvenimas vyksta pagal gana standartinį modelį; išsilavinimas, pažintys, įsipareigojimas, darbas antrame plane, o gal ir metai. Tačiau atrodo, kad Avino ženklo vyrai yra surišti kiek kitaip.

Avino ženklo vyrai daug dėmesio skiria pasiekimams, tačiau pirmenybę teikia materialinei ir socialinei sėkmei, o ne asmeniniams tikslams. Šis požiūris yra standartinis, ir, deja, tai reiškia, kad jo romantiški ryšiai dažnai paliekami troškintis, o ne virti.

Ar jūsų vyras Avinas su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip sugrąžinti savo Aviną.

Pasitikėjimas

Kai vyras Avinas tyli apie jus, tai gali priklausyti nuo prioritetų. Žinome, kad Avino ženklo vyrai itin pasitiki moterimis; ir kad jiems patinka moterų dėmesys.

Ne taip akivaizdu, kad kalbant apie darbą Avino ženklo vyrai gali būti ne tokie tikri dėl savęs ir savo sugebėjimų. Įvaizdis yra viskas, kaip ir sėkmė, o Avinas negalėjo pakęsti nesėkmės.

Avino ženklo vyrai iš prigimties gali būti svajotojai ir taisyklių laužytojai, tačiau prireikus jie gali susikaupti rimtai. Pasakykite, kai jie neužima aukščiausios vietos biure, o jų pasitikėjimas svyruoja.

Norėdami tai išspręsti, Avino ženklo vyrai automatiškai perkreipia dėmesį į karjeros kūrimo taktiką ir strategijas. Jų meilės gyvenimas, kuris nėra labai reiklus, neišvengiamai patenka į darbų sąrašą.

Viengalvis

Reikšmingas Avino vyro asmenybės bruožas yra jo troškimas siekti sėkmės. Jis turi svajonių, net vizijų ir mąsto plačiai. Toks nusiteikimas atneša sėkmę, nes Avino ženklo vyrai niekada nepasiduos, kol nepasieks savo tikslo.

Tai ne taip skiriasi su Avino vyru ir santykiais. Potencialūs meilės pomėgiai žinos, kad jis domisi, ir kai ateis tinkamas laikas, jis to sieks. Jūs tiesiog negalite tiksliai nustatyti, kada tai gali būti.

Avino ženklo vyrams patinka būti tarp moterų, bet kai kiti dalykai atima jų laiką, kažkas turi duoti. Trumpi, intensyvūs, bet atsitiktiniai ryšiai jam labiau patinka, kai susikoncentruoja į darbą, nors jis niekada neatsisako meilės.

Kai tik Avinas gali skirti visą savo dėmesį tam, kad surastų sau tobulą atitikmenį, jis tai padarys. Kartais lėtas įsipareigojimas priklauso nuo laiko, o ne jausmų.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su vyru Avinu…

Per didelis spaudimas

Kai kurie žmonės yra pasekėjai; kiti yra lyderiai. Vieni yra konformistai, kiti – maištininkai. Kai kurie nustato taisykles, o Avino ženklo vyrai mėgsta jų nesilaikyti. Būdami itin mėgstantys nuotykius, nepriklausomi ir ambicingi, Avino ženklo vyrai dažnai nepadaro to, ko tikimasi.

Vyras Avinas laimingai užmegs santykius, tačiau jam gali būti sunku būti sutartinai. Būtų beprasmiška tikėtis, kad vyras Avinas bus avis; juk jis yra pulko vadas.

Avino ženklo vyrai ir atsitiktiniai santykiai puikiai dera, tačiau Avino ženklo vyrai kartais gali nesąmoningai suklaidinti aplinkinius. Taip dažnai nutinka, kai jo visapusiškas požiūris į gyvenimą rodo rimtesnį ryšį, nei jis ketino.

Geriausias veiksmų planas yra tiesiog mėgautis ryšiu ir leisti kuriam laikui pasilikti ant ledo. Žinoma, jei tai jums netinka, nėra gėda visiškai atsisakyti.

Nesubrendimas

Kaip pirmasis ir jauniausias saulės ženklas, net ir subrendęs vyras Avinas turi vaikišką nepaklusnumą. Jis nemėgsta nieko daugiau, kaip juokauti ar leisti laiką su draugais, nes bendraamžių pritarimas jam reikalingas, jį gerbia ir vertina.

Nors toks požiūris į gyvenimą gali tikti ponui Avinui, jis gali būti sudėtingas merginoms, patekusioms į kryžminę ugnį. Jiems tai yra arba judėti toliau, arba atsisėsti, ir, žinoma, abu variantai yra valdomi.

Avino ženklo vyrai turi didžiulį ego ir tvirtą savisaugos strategiją. Kai jie subręsta, tikriausiai pastebėsite, kad jie savo gyvenime sukuria daugiau erdvės įsipareigojimams. Iki tol susirūpinimas dėl Avino vyro nebendravimo yra neišvengiamas.

Jei turite kantrybės, žaiskite ilgą žaidimą su Avinu. Kai jis sensta ir atras savo gyvenimo kelią, jis supras, kokią naudą gali sustiprinti santykių įsipareigojimas.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Avinas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Nuobodulys

Būdamos mažos, mergaitės paprastai supažindinamos su visa „princesių kultūra“. Nuo pasakų iki filmų dideliame ekrane – dalijamų žinučių nepabėgsi. Moterys užauga ieškodamos savo princo, žavinčiojo nuostabiais gestais ir romantiška prigimtimi.

Įsivaizduokite, jei Pelenė būtų patekusi į balių, sušokusi vieną kartą ir palikta sėdėti nuošalyje? Ir viskas dėl to, kad jos brangusis princas nusibodo ir troško naujos moteriškos garbinimo. Šiuo metu tipiškas Avinas dingsta.

Vienas esminis teigiamas dalykas yra tai, kad Avinai vyrai nėra tik žaidėjai, nes jie gali būti. Jie gali žaisti lauke dėl nuobodulio, bet vyras Avinas be baimės žygiuos tuo įsipareigojimo keliu, kai tik jie kris.

Avino ženklo vyrai yra įtempti, susimąstę ir beveik kiekvienas kitas meilės romanas, herojaus stereotipas. Jie mėgsta susitikinėti su naujais žmonėmis, tačiau beveik netoleruoja rutinos, todėl mėgsta palikti šias galimybes atviras, kol nėra pasirengę įsipareigoti.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -