0

Lengvas abrikosų šerbetas (be kepimo!) – minimalistiniai kepėjų receptai


Dubuo su kaušeliais veganiško abrikosų šerbeto su cukruotomis pistacijomis

Kadaise tamsiose San Francisko gatvėse a gyvenimą keičiantis ledų kugelis patiko Garden Creamery dėka. Šis abrikosų šerbetas įkvėptas tos lemtingos nakties, o rezultatas – puikus būdas sunaudoti gausybę prinokusių vasarinių abrikosų. Jis aitrus, subtiliai saldus ir TAIP gaivus!

Tiesiog 4 ingredientai ir paprasti metodai (nereikia ledų gaminimo aparato). Atėjo šerbeto laikas!

Susmulkinti šaldyti abrikosai, agavos, citrinos žievelė ir kokosų kremas

Tai nenusileidžia šerbetas remiasi vienu iš mūsų virtuvės pagalbininkų – maisto kombainu, o ne ledų gaminimo aparatu.

Virtuvės kombainas su šaldytų abrikosų gabalėliais su agava, kokosų kremu ir citrinos žievele

Į virtuvinį kombainą dedame susmulkintus šaldytus abrikosus kartu su kokosų kremu turtingumas be pienoagavos nektaras – neutralaus skonio saldiklis, leidžiantis abrikosui blizgėti, o citrinos žievelė – ryškumo.

Kreminis abrikosų šerbetas virtuviniame kombaine

Įjunkite virtuvės kombainą ir kai tik šerbetas bus paruoštas lygus ir kreminis, jis paruoštas mėgautis! Nors tekstūra yra geriausia iškart po sumaišymo, ją taip pat galima užšaldyti ir ištraukti iš šaldiklio, kai atsiranda pirmasis abrikosų šerbeto potraukis.

Keptuvė su kaušeliais abrikosų šerbeto

Tikimės, kad jums patiks šis abrikosų šerbetas! Tai:

Kreminis
Tart
Miela
Tangy
Gaivus
& Pagaminta paprastais metodais!

Tai puikus desertas abrikosų mėgėjams po kelionės į vaismedžių sodą arba kai trokšta kažko šiek tiek kitokio. Mėgaukitės ant kūgio arba dubenyje su cukruotomis pistacijomis, kad gautumėte saldų, traškų garnyrą!

Daugiau gaivių vaisių šerbetų

Jei išbandysite šį receptą, praneškite mums! Palikite komentarą, įvertinkite ir nepamirškite pažymėti nuotraukos @minimalistbaker Instagram tinkle. Į sveikatą, draugai!

Abrikosų šerbeto dubuo su cukruotomis pistacijomis

Paruošimo laikas 6 valandų 15 minučių

Bendras laikas 6 valandų 15 minučių

Porcijos 4 (porcijos)

Kursas Desertas

Virtuvė Be glitimo, veganiškas

Tinka šaldikliui 2 savaitės

Ar laikosi? Laikyti šaldiklyje.

Neleiskite ekranui užtemti

SORBETAS

  • 4 puodeliai pjaustytų šaldytų abrikosų*, supjaustytų ~1-2 colių gabalėliais (prinokę, netvirti // 15-20 šviežių abrikosų išeina ~4 stiklinės arba 560 g susmulkintų)
  • 1/3-1/2 puodelis kokoso kremas (naudojome gimtąjį mišką)
  • 1/4 puodelis agavos nektaras*
  • 1/2 šaukštelis citrinos žievelės
  • Likus mažiausiai 6 valandoms, kol norėsite mėgautis šerbetu, supjaustykite ir užšaldykite abrikosus. Mes mėgstame atpjautas gabalėlius sudėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos ar lėkštės prieš užšaldant, kad nesuliptų.

  • Jei norite mėgautis šerbetu su cukruotų pistacijų užpilu, paruoškite jį prieš pradėdami šerbetą.
  • Kai būsite pasiruošę mėgautis šerbetu, sudėkite šaldytus abrikosus į virtuvinį kombainą ir plakite, kol susmulkinsite. Nubraukite šonus ir supilkite kokosų grietinėlę (pradedant nuo mažesnio kiekio), agavos ir citrinos žievelės. Dar kartą maišykite, kol virtuvės kombainas pradės veikti sklandžiai, jei reikia, nubraukite šonus. Kai mišinys bus beveik vientisas, palikite procesorių įjungtą bent 1 minutę, kad gautumėte kuo kremiškesnę konsistenciją! Paragaukite ir sureguliuokite, įpilkite daugiau kokosų grietinėlės, kad kremas būtų kreminis arba padėtų susimaišyti, arba daugiau agavos, kad būtų saldumas.
  • Ant viršaus uždėkite pjaustytų cukruotų pistacijų ir mėgaukitės iškart! Arba, jei norite kietesnio šerbeto, supilkite į sandarų indą ir įdėkite į šaldiklį 2-3 valandoms arba kol paruošite patiekti. Jei šąlate ilgiau nei kelias valandas, išimkite ir atitirpinkite apie 10-15 minučių, kad būtų lengviau išgriebti. Likučiai šaldiklyje laikomi iki 2 savaičių.

*Agavos nektaras yra neutralaus skonio, suteikia saldumo ir leidžia spindėti abrikosų skoniui. Galite naudoti kitus skystus saldiklius, tokius kaip klevų sirupas ar medus, tačiau skonis bus kitoks, o ne kaip „abrikosinis“.
*Įkvėptas abrikosų Li Hing citrinos žievelės ledų Garden Creamery San Franciske, Kalifornijoje.
*Informacija apie mitybą yra apytikslis įvertinimas, apskaičiuotas naudojant mažesnį kokosų grietinėlės kiekį ir be neprivalomų cukruotų pistacijų.

Patiekimas: 1 patiekimas Kalorijos: 162 Angliavandeniai: 32.1 g Baltymas: 2.3 g Riebalai: 3.6 g Sotieji riebalai: 2.9 g Polinesotieji riebalai: 0.1 g Mononesotieji riebalai: 0.2 g Trans-riebalų: 0 g Cholesterolis: 0 mg Natris: 5 mg Kalis: 408 mg Pluoštas: 2.9 g Cukrus: 27.2 g Vitaminas A: 454 TV Vitamino C: 18 mg Kalcis: 18 mg Geležis: 0.6 mg

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -