0

„Substack“ konkurentas „Ghost“ sujungia savo pirmąjį informacinį biuletenį


Naujienlaiškių platforma ir „Substack“ konkurentas „Ghost“ anksčiau šiais metais paskelbė, kad prisijungs prie fediverse, atviro socialinio tarpusavyje sujungtų serverių tinklo, apimančio tokias programas kaip „Mastodon“, „Pixelfed“, „PeerTube“, „Flipboard“ ir neseniai „Instagram Threads“. Dabar jis ištesėjo šį pažadą – iš pradžių buvo paskelbtas naujienlaiškis.

Per pastarąsias kelias dienas „Ghost“ teigia, kad ji pasiekė du pagrindinius etapus, siekdama tapti federacine paslauga. Pažymėtina, kad ji sujungė savo informacinį biuletenį, todėl tai pirmasis federuotas „Ghost“ pavyzdys internete.

Vartotojai gali sekti informacinį biuletenį naudodami pageidaujamą susietą programą adresu @index@activitypub.ghost.org, tačiau bendrovė perspėja, kad bus klaidų ir problemų, nes ji ir toliau dirbs su platformos integracija su ActivityPub, protokolu, kuris suteikia Mastodon ir kitų federacinių įrenginių. programėlės.

„Kelių „Ghost“ egzempliorių gamyboje sėkmingai veikiantis „ActivityPub“ yra didžiulis įvykis, nes tai reiškia, kad pirmą kartą bendraujame su platesne federacija. Ne tik teoriniai vietiniai diegimai ir bandymai, bet ir realus pasaulinis socialinis tinklas“, – naujienų pranešime dalijosi bendrovė.

Be to, „Ghost's ActivityPub GitHub“ saugykla dabar yra visiškai atviro kodo. Tai reiškia, kad tie, kurie domisi „Ghost“ pažanga federacijos link, gali stebėti jo kodo pokyčius realiuoju laiku, o bet kas kitas gali pasimokyti iš jo darbo, jį modifikuoti, platinti ar prisidėti prie jo. Kūrėjai, norintys bendradarbiauti su „Ghost“, taip pat kviečiami dalyvauti po šio žingsnio.

Bendrovė anksčiau išsamiai išdėstė „ActivityPub“ integracijos, kaip alternatyvos uždaroms platformoms, pvz., „Substack“ ir kt., pranašumus.

Siūlydami jungtinę naujienlaiškio versiją, skaitytojai turėtų daugiau pasirinkimų, kaip užsiprenumeruoti. Tai yra, užuot sekę naujienlaiškį tik el. paštu ar žiniatinklyje, jie taip pat galėtų jį sekti naudodami RSS arba ActivityPub programas, tokias kaip Mastodon ir kt. „Ghost“ teigė, kad taip pat bus sukurtas būdas svetainėms su mokamais abonentais valdyti prieigą per „ActivityPub“, tačiau ši funkcija dar nebuvo įdiegta atliekant šį pradinį testą.

„ActivityPub“ integracija tampa vis labiau paplitusi žiniasklaidos versle, nes rašytojai ir leidėjai kovoja dėl sumažėjusio srauto iš tokių šaltinių kaip „Google“ ir „Facebook“, o AI technologija apibendrina savo darbą, sudarydama mokamo turinio sandorius arba plagiatą. Kai kurios svetainės, įskaitant „The Verge“, „MacRumors“ ir „MacStories“ (ir netrukus „TechCrunch“), neseniai įdiegė naują funkciją, kuri, pavyzdžiui, įtrauktų jų žurnalistų eilutes prie naujienų straipsnių, kai jie pasirodė federalinėje erdvėje.

Pati „Ghost“ taip pat pritraukė kelis aukšto lygio vartotojus į savo platformą, dažnai dėl to, kad „Substack“ atsainus moderavimo politika reiškė, kad ji vis dažniau tapo neapykantos kurstymo namais. Casey Newton, buvęs „The Verge“, šiais metais paliko „Substack“ dėl nuosaikumo ir perėjo prie „Ghost“. Kitas naujienlaiškis „Šiukšlių diena“ taip pat paliko „Substack“. Kiti populiarūs „Ghost-powered“ leidėjai yra „404 Media“, „Buffer“, „Kickstarter“, Davido Sirotos „The Lever“ ir „Tangle“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -