0

„TechCrunch Space“: Star(šoninis) įdėklas | TechCrunch

  • 20 gegužės, 2024


Sveiki ir sveiki sugrįžę į „TechCrunch Space“. Kas negirdėjo, pirmasis „Boeing“ „Starliner“ kapsulės įgulos paleidimas vėl atidėtas iki ne anksčiau kaip gegužės 25 d.

NASA: „Papildomas laikas leidžia komandoms toliau įvertinti nedidelį helio nuotėkį „Boeing Starliner“ erdvėlaivio aptarnavimo modulyje, atsektą iki vieno reakcijos valdymo sistemos privairavimo įrenginio flanšo.

Žinoma, geriau gailėtis nei gailėtis, bet negaliu pasakyti, kad nekantrauju pamatyti šios labai, labai brangios, labai vėluojančios kapsulinės musės.

Planavimo pastaba: „TechCrunch Space“ bus išjungta gegužės 27 d., minint atminimo dieną. Susitiksime čia birželio 3 d.

Norite susisiekti su patarimu? El. paštu Arijai adresu aria.techcrunch@gmail.com arba atsiųskite man pranešimą „Signal“ numeriu 512-937-3988. Taip pat galite išsiųsti pranešimą visai „TechCrunch“ komandai adresu tips@techcrunch.com. Saugesniam ryšiuispustelėkite čia ir susisiekite su mumis, įskaitant SecureDrop instrukcijas ir nuorodas į šifruotas pranešimų siuntimo programas.

Tai nėra didžiulė naujiena ar kažkas, bet maniau, kad tikrai šaunu, kad „Intuitive Machines“ iš esmės patvirtino, kad ji kalbėjosi su NASA, kaip bendrovė galėtų panaudoti savo technologijas Marso mėginio grąžinimo (MSR) misijai palaikyti. MSR kovojo su didėjančiomis išlaidomis ir pernelyg sudėtinga architektūra, ir tai yra būtent tokia didelės rizikos ir didelio atlygio misija, kurią vykdydama privati ​​pramonė galėtų puikiai.

intuityvios mašinos Odisėjas nusileidžia
Vaizdo kreditai: Intuityvios mašinos (atsidaro naujame lange)

Ką mes skaitome

„Tai, ką mes skaitome“, vėl yra „tai, ką mes žiūrime“. Šią savaitę aš noriu labai rekomenduokite šį interviu su inžinieriumi ir ekonomistu Sinéad O'Sullivan. Ji turi… meškų… žiūri į kosmoso pramonę, bet manau, kad reikia įsiklausyti į žmones, kuriems galbūt būtų naudinga patikrinti realybę.

Ši savaitė kosmoso istorijoje

Šiek tiek žiauru iškelti tai tame pačiame numeryje, kuriame miniu kitą Starliner vėlavimą, BET prieš 12 metų, gegužės 22 d., SpaceX pradėjo antrąjį bandomąjį savo krovininio erdvėlaivio Dragon skrydį. (Ei! Starliner įgula! Tai kitaip!) „SpaceX“ dabar įvykdė devynias krovinių gabenimo misijas į Tarptautinę kosminę stotį.

Vaizdo kreditai: NASASource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -