0

5 patarimai, kai Vandenis vyras tave ignoruoja • Astrologizuokite

  • 28 birželio, 2024


Ar jūsų Vandenis vyras jus ignoruoja staiga iš niekur? Nors gali būti daug priežasčių, jūsų atsakymas turėtų būti toks pat.

Kai Vandenio vyras ignoruoja jūsų tekstus, turite įsitikinti, kad elgiatės lengvai.

Blogiausias dalykas tyliame Vandenio vyro elgesyje gali būti problemos sprendimas. Gali būti sunku suprasti, kodėl jis staiga nutilo, nes jie linkę tai daryti nepaaiškinę.

Kartais atsakymas gali būti tiesiog toks, kad jis užimtas, bet jei pradėsite dažnai rašyti žinutes ir skambinti, jis gali visiškai atsitraukti.

Užuot sakęs, kad jam reikia erdvės, jis tikriausiai tiesiog pasiims ją nepranešęs. Štai 5 dalykai, kurių reikia laikytis, kai jis pradeda tave ignoruoti.

1. Ignoruokite jį atgal

Tai gali atrodyti kaip iššūkis, ypač kai nežinote, kodėl esate ignoruojamas. Tačiau Vandenio vyro ignoravimas yra geriausias skambutis. Turite atsipalaiduoti ir leisti jam eiti kiek galite.

Pagrindinis dalykas, kurį turite atsiminti, yra tai, kad jūs visiškai negalite kontroliuoti jo minčių ar veiksmų. Vandenio vyro atsiribojimas yra kažkas, ko jūs nelabai kontroliuojate.

Jis yra tas, kuris nemėgsta būti diktuojamas, nes Vandenio vyrai dažnai yra tikrai stiprios asmenybės, vertinančios savo nepriklausomybę. Todėl, jei nuoširdžiai rūpinatės savo vaikinu, geriausia yra suteikti jam erdvę, kurios jam reikia.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų Vandenis vyras jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

2. Būkite kantrūs

Turite būti kantrūs, užuot bandę įvairias taktikas ar proto žaidimus, kad jį susigrąžintumėte. Jei norite sužinoti, kaip žaisti proto žaidimus su Vandenio vyru, atsakymas yra toks, kad to tiesiog nėra.

Jūs negalite priversti Vandenio vyro daryti tai, ko jis nenori, arba priversti jo jausti tai, ko norite.

Vienas dalykas, kurį turite atsiminti, yra tai, kad jei jis nori būti šalia jūsų, jis turi pats pasirinkti. Ignoruoti vyrą Vandenį gali atrodyti sunku, tačiau tai reikia padaryti.

Manipuliacijos su Vandenio vyrais tikrai neveikia. Panašiai kaip Mergelės vyrai, jie turi puikų jausmą ir žino, kada žmonės yra nuoširdūs, ar ne.

Jei ir toliau galvosite, kaip priversti vyrą Vandenį tavęs pasiilgti arba bandyti kaip nors juo manipuliuoti, jis tiesiog paliks santykius, kad užimtų vietą, kurios trokšta.

Vyrams Vandenis būdinga tai, kad jie nori partnerių, kurie turi kantrybės leisti santykiams ir ryšiams augti natūraliu keliu. Jie nekenčia prigludusių ir veržlių partnerių.

Jei bandysite jį paskubinti, jūs tiesiog atstumsite jį. Jei Vandenis vyras staiga nutolsta, bandant jį paskubinti, jis norės užimti daugiau vietos.

Leisk jam būti; jo nuošalumas nereiškia, kad jis bus amžiams išvykęs ir išsiskirs su tavimi. Kai pradėsite panikuoti dėl kai kurių neatsakytų žinučių, jūs tiesiog susierzinsite.

Jei Vandenis tave ignoruoja, ar tai reiškia, kad jis tave išbando? Na, jis gali norėti pamatyti, ar iš tikrųjų turite kantrybės būti su juo ir norite suteikti jam vietos, kai jis to nori.

Jei jis tikrai jus išbando, turėtumėte būti kantrūs ir parodyti jam, kad galite tai susitvarkyti.

Skaitykite daugiau apie vyrą Vandenį

3. Nespauskite Jo

Jei norite žinoti, kaip elgtis su tolimu Vandenio vyru, pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra niekada jo nespausti.

Vyrai Vandeniai yra linkę pakankamai dažnai atitrūkti nuo žmonių, todėl jų tikrai neerzina, jei kurį laiką palieka jus ramybėje.

Negalėsite pakeisti jo nuomonės dėl to, ko jis nori, todėl gali būti geriausia jį tiesiog ignoruoti. Kas verčia Vandenį sugrįžti ir atkreipti jo dėmesį, yra kantrybė ir ramus požiūris.

Jei per daug nesijaudinsite dėl telefono ir nesikreipsite į jį vėl ir vėl, naudosite geriausią strategiją.

Vyrai Vandeniai yra tai, kad jie jums praneš, jei norės praleisti laiką su jumis ar pasikalbėti. Ir jei jis nori šiek tiek erdvės ar laiko sau, leiskite jam tai turėti.

Tikriausiai jį patraukėte dėl to, kad buvote nepriklausoma moteris, todėl pirmiausia turėtumėte pabandyti tokia būti. Nemėginkite savęs keisti.

Galite būti užsiėmę savo darbu, sporto sale, studijomis ar socialiniu ratu, užuot nerimavęs, ar jis grąžins jums žinutes ar skambučius. Padaryti jus laimingus nėra jo pareiga, nes tik jūs galite tai padaryti.

Toks spaudimas jį tik atstums, nes jis teikia pirmenybę savo ir savo partnerio nepriklausomybei. Mėgaukitės savo laisve ir leiskite jam mėgautis savo laisve!

Ši magija privers jūsų Vandenį norėti santykių su jumis.

4. Būkite bebaimis

Kai Vandenio vyras jus ignoruoja, tai gali tapti gana niokojanti ir varginanti, tačiau turėtumėte eiti į priekį ir gyventi visavertį gyvenimą. Skirkite šį laiką praleisti laiką su šeima ar draugais ir smagiai praleisti laiką.

Galite padėti telefoną, jei jus vargina bendravimo su juo trūkumas. Jei ir toliau stresuosite, ar jis pasieks jus, tai nepadės jums pasiekti norimų rezultatų.

Kas atsitiks, jei ignoruosite vyrą Vandenį? Tai parodys jam, kad nesate stokojantis, neprisirišęs ar nuo jo priklausomas. Atminkite, kad Vandenio vyrai dažniausiai įsimyli moteris, kurios mėgsta daryti savo darbus ir yra itin stiprios.

Iš tikrųjų jį labiau sudomins tai, kad nesijaudinate dėl to, kur jis yra, jei esate užsiėmęs, nesusimąstote, kodėl jis nesikreipė ir kuo jis užsiima.

Kuo mažiau stumsitės paskui jį, tuo labiau jį intriguos. Jei Vandenis vyras atsitraukia įsimylėjęs, tiesiog nekreipkite dėmesio į jį.

Pabandykite nusiųsti jam trumpą žinutę, tiesiog sakydami kažką panašaus į: „Šiomis dienomis esu užsiėmęs, bet norėjau tiesiog pasisveikinti ir tikėtis, kad tau viskas gerai“. Nieko daugiau nepridėkite ir net nerašykite jam iš naujo.

Kai tai padarysite, tai tikrai padidins jo smalsumą ir jis tikrai susimąstys, ką jūs darote. Jis gali atsakyti tuo metu arba parašyti žinutę vėliau, kai to norės.

Tačiau, jei jis vis tiek neatsako taip, kaip norėtumėte, kas gali būti blogiausia? Jei jis nusprendžia jums nerašyti žinutės, jokiu būdu neturėtumėte pykti.

Jis dingo nenurodydamas priežasties ir staiga tave ignoruoja, tad kam tau daugiau švaistyti emocijas ir laiką. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte visiškai jo atsisakyti.

Kartais gali būti svarbiau sutelkti dėmesį į savo laimę. Negalite jo išmokyti ar pakeisti, todėl tiesiog gūžtelėkite pečiais ir būkite laimingi, kad eisite savo dieną.

Jei Vandenis išbandys jus, ar būsite kantrūs, jūs praeisite. Jei ne, tada jūsų gyvenimas tęsis be jo.

5. Stebėkite Jo žodžius ir veiksmus

Jei norite sužinoti, kaip priversti vyrą Vandenį nustoti jūsų ignoruoti, turite elgtis taip, lyg tai jūsų niekaip netrukdytų.

Kurį laiką daugiau nerašykite jam žinučių ir neskambinkite. Laikykitės kuo didesnio atstumo nuo jo. Didžiausia klaida, kurią galite padaryti, – nesižiūrėti į jo veiksmus ir žodžius.

Jis nesiunčia žinučių, nes nori vietos arba yra užsiėmęs. Jei nepaisysite šių užuominų ir jį bombarduosite, tai tik privers jį jaustis susierzinęs ar spaudžiamas.

Dienos pabaigoje tai privers jį manyti, kad esate lipnus, todėl jis gali visiškai prarasti susidomėjimą.

Kai Vandenio vyras tave ignoruoja, geriausia leisti jam atvėsti ir leisti susikaupti mintims. Jei norite sužinoti, kaip priversti vyrą Vandenį jūsų pasiilgti, tiesiog leiskite jam būti.

Jei trūksta jūsų „WhatsApp“ ar socialinių tinklų, jis tiesiog privers jūsų pasiilgti dar labiau. Jo veiksmai ir žodžiai (arba jų nebuvimas) rodo, kad jam reikia šiek tiek erdvės, todėl būkite jam nepasiekiamas.

Turite suprasti, kad nemalonu, kad jis jus ignoruoja ir nesiunčia žinučių, tad kam jaudintis dėl to?

Jei ir toliau taip stengsitės ir bėgsite iš paskos, jis galų gale turės pranašumą bandydamas jus nublokšti. Geriausias teiginys, kurį galite padaryti, yra visiškai nevartoti jokių žodžių.

Jei jis nesiunčia žinučių, neskambina, neklausia jūsų pasimatymų ar nebendrauja, tuomet ir jūs turite įjungti stabdžius. Jei jis nemato, kad jūs taip pat esate svarbūs, jūs taip pat neturėtumėte jo užkabinti.

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, kai Vandenis ignoruoja jus, yra dirbti su savimi ir būti laimingam su savo kompanija.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -