0

6 mln. USD bauda roboto skambintojui, kuris naudojo AI Bideno balsui klonuoti

  • 23 gegužės, 2024


FCC pasiūlė skirti 6 milijonų dolerių baudą sukčiui, kuris panaudojo balso klonavimo technologiją, kad apsimetinėdavo prezidentu Bidenu per nelegalius skambučius per pirminius Naujojo Hampšyro rinkimus. Tai daugiau apie robotinius skambučius nei AI, tačiau agentūra tai aiškiai vertina kaip įspėjimą kitiems būsimiems aukštųjų technologijų sukčiams.

Kaip galbūt prisimenate, sausio mėnesį daugelis rinkėjų Naujajame Hampšyre sulaukė skambučio, tariamai prezidento žinutės, raginančios nebalsuoti būsimuose pirminiuose rinkimuose. Tai, žinoma, buvo netikra – prezidento Bideno balso klonas, naudojant technologiją, kuri tapo plačiai prieinama per pastaruosius porą metų.

Nors sukurti netikrą balsą buvo įmanoma jau seniai, generatyvios AI platformos padarė tai nereikšmingą: dešimtys paslaugų siūlo klonuotus balsus su keliais apribojimais ar priežiūra. Galite gana lengvai ištarti savo Bideno balsą per minutę ar dvi jo kalbas, kurias, žinoma, nesunku rasti internete.

FCC ir kelios teisėsaugos agentūros aiškiai pasakė, ko jūs negalite padaryti, tai naudoti tą netikrą Bideną rinkėjams nuslopinti pasitelkiant robotinius skambučius, kurie jau buvo neteisėti.

„Mes veiksme greitai ir ryžtingai siekdami užtikrinti, kad blogi veikėjai negalėtų naudotis JAV telekomunikacijų tinklais, kad sudarytų sąlygas piktnaudžiauti generatyviąja AI technologija, siekiant trukdyti rinkimams, apgauti vartotojus ar pažeisti jautrius duomenis“, – sakė FCC vykdymo biuro vadovas Loyaanas Egalas. pranešime spaudai.

„Politinis konsultantas“ Steve'as Krameris buvo pagrindinis nusikaltėlis, nors jis pasitelkė šešėlinę „Life Corporation“ (anksčiau buvo apkaltinta nelegaliais skambučiais) ir „Shady Telecom Lingo“, AKA Americatel, AKA BullsEyeComm, AKA Clear Choice Communications, AKA Excel skambinimo paslaugas. Telekomunikacijos, AKA Impact Telecom, AKA Matrix Business Technologies, AKA Startec Global Communications, AKA Trinsic Communications, AKA VarTec Telecom.

Krameris „matyt“ pažeidžia keletą taisyklių, tačiau kol kas jam ar jo bendradarbiams nėra iškelta baudžiamoji byla. Tai yra FCC galių apribojimas: jie turi bendradarbiauti su vietos ar federaline teisėsauga, kad įvertintų savo, kaip ekspertų agentūros, atsakomybę.

6 milijonų dolerių bauda labiau primena lubas arba siekį; kaip ir FTC ir kitų atveju, faktinė sumokėta suma dažnai yra daug mažesnė dėl daugelio priežasčių, tačiau net ir tokiu atveju tai yra didelė suma. Kitas žingsnis – Krameriui reaguoti į kaltinimus, nors prieš „Lingo“ arba kaip jie vadinasi dabar, kai vėl buvo sučiupti, imamasi atskirų veiksmų, dėl kurių gali būti skirtos baudos arba prarastos licencijos.

AI sukurti balsai buvo oficialiai paskelbti neteisėtais naudoti robotiniuose skambučiuose vasario mėn., kai minėtas atvejis paskatino klausimą, ar jie laikomi „dirbtiniais“, ir FCC gana protingai nusprendė, kad tai daro.

Išleidžiame AI informacinį biuletenį! Registruotis čia pradėti gauti į savo pašto dėžutes birželio 5 d.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -