0

AI apokalipsė? „ChatGPT“, „Claude“ ir „Perplexity“ neveikia vienu metu

  • 4 birželio, 2024


Po kelių valandų pertrūkio, įvykusio ankstyvą rytą, OpenAI ChatGPT pokalbių robotas vėl neveikia, tačiau šį kartą tai ne vienintelis paveiktas dirbtinio intelekto teikėjas. Antradienio rytą tiek Anthropic's Claude, tiek Perplexity taip pat mato problemų.

Atrodo, kad „Google“ „Gemini“ kol kas vis dar veikia.

Neįprasta, kad trys pagrindiniai dirbtinio intelekto paslaugų teikėjai vienu metu neveikia, o tai gali reikšti platesnes infrastruktūros arba interneto problemas, pvz., tokias, kurios vienu metu paveikia kelias socialinės žiniasklaidos svetaines.

„ChatGPT“ nukreipimo puslapyje neveikia galimybė siųsti žinutes AI pokalbių robotui, o užklausos pateikimo rodyklė yra pilka.

Vaizdo kreditai: OpenAI / ChatGPT nukreipimo puslapis žemyn

Claude'o svetainėje rodoma klaida su pranešimu: „Serverio komponentų atvaizdavime įvyko klaida. Konkretus pranešimas praleidžiamas gamybos versijose, kad būtų išvengta neskelbtinos informacijos nutekėjimo. Į šį klaidos atvejį įtraukta santraukos ypatybė, kuri gali suteikti papildomos informacijos apie klaidos pobūdį.

Tada svetainė pataria „bandyti dar kartą“.

Vaizdo kreditai: Antropinis / Claude down

Vietoj to „Perplexity“ svetainė pateikia per didelės talpos pranešimą, kuris būtų rodomas, kai paslauga gaus per daug užklausų. Jame rašoma: „Tuoj grįšime“ ir „Šiuo metu sulaukiame daug klausimų ir pasiekėme savo pajėgumus. Prašau sugrįžti greičiau.”

Vaizdo kreditai: Sumaištis / sutrikimas

Pažymėtina, kad „ChatGPT“ tik neseniai išsprendė ilgą gedimą, kuris per naktį paveikė jos paslaugą. Anksti ryte (Ramiojo vandenyno laiku) pokalbių robotas neveikė naudotojams visame pasaulyje, todėl X ir Threads sulaukė skundų. Įmonės būsenos puslapis pranešė, kad klaida buvo ištaisyta ir problema buvo stebima apie 12:21 PT.

7.33 val. PT būsenos puslapis buvo atnaujintas ir nurodoma, kad „ChatGPT“ vėl nepasiekiamas kai kuriems vartotojams ir „OpenAI“ „šiuo metu tiria šią problemą“.

Įmonės iš karto negrąžino prašymų pakomentuoti ar daugiau informacijos.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -