0

Kreminis veganiškas šokoladinis pieno kokteilis – minimalistiniai kepėjų receptai

 • 4 birželio, 2024


Stiklinė mūsų tiršto ir kreminio veganiško šokoladinio pieno kokteilio su be pieno plakta grietinėle ir pabarstukais

Niekas nepatinka taip, kaip šokoladinis pieno kokteilis. Mums, galutinis šokoladinis kokteilis yra vienas storas, kreminėsir šokoladinisbet tiesiog subtiliai šokoladinis…kaip drebulės. Turėjo įvykti tokia pat turtinga ir pasitenkinimą teikianti veganiška versija!

Tiesiog 7 paprasti ingredientai reikalingas tam nostalgiškas gydyti, draugai. Gaminkime pieno kokteilius!

Padėklas su šaukštais ir dubenėliais kakavos miltelių, anakardžių sviesto, klevų sirupo, kokosų pieno, vanilės ekstrakto ir jūros druskos

Kaip pasigaminti veganišką šokoladinį pieno kokteilį

Šis naminis veganiškas šokoladinis pieno kokteilis – ne jūsų vidutinis pieno ir ledų maišymo situacija. Jis pagamintas iš subraižyti su paprasti, augalinės kilmės ingredientai.

Mes sumaišyti kokosų pienas su kakavos milteliais, anakardžių sviestu, klevų sirupu, vanilės ekstraktu ir jūros druska. Tai reiškia, kad galite prisitaikyti prie pageidaujamo šokoladiškumo ir saldumo lygio!

Kokosų pienas, anakardžių sviestas, kakavos milteliai, klevų sirupas, vanilė ir druska maišytuve

Sumaišius, mišinys tampa itin kreminis ir yra paruoštas supilti į ledukų formelę paversti jį „ledais“. Čia nereikia ledų aparato ar parduotuvėje pirktų ledų!

Šokoladinio kokoso pieno supylimas iš trintuvo į ledo kubelių formelę

Tada, kai kitą kartą užsinorėsite šokolado kokteilių, galėsite pasisveikinti su šokoladiniais kokteiliais pagal poreikį! Viskas, ką jums reikės padaryti, tai šokoladinius ledo kubelius sumaišykite su pienu be pieno (mes mėgstame migdolus), ir atėjo purtymo laikas.

Migdolų pieno užpylimas ant šokoladinio pieno ledo kubelių Vitamix trintuve

Mėgaukitės tokį, koks yra, arba užpilkite plakta grietinėle be pieno, pabarstukais, uogomis, trintu šokoladu ar mėgstamais kokteilių priedais!

Tirštas šokoladinis kokteilis Vitamix trintuve

Tikimės, kad jums patiks šis veganiškas šokoladinis pieno kokteilis! Tai:

Kreminis
Nostalgiškas
Pritaikoma
Natūraliai saldintas
Lengva pagaminti
& Dekadentiškas kaip „drive-thru“ purtymas!

Daugiau veganiškų kokteilių receptų

Jei išbandysite šį receptą, praneškite mums! Palikite komentarą, įvertinkite ir nepamirškite pažymėti nuotraukos @minimalistbaker Instagram tinkle. Į sveikatą, draugai!

Perpildyta taurė, užpildyta veganišku šokoladiniu pieno kokteiliu, užpiltu be pieno plakta grietinėle ir pabarstukais

Paruošimo laikas 6 valandų 10 minučių

Bendras laikas 6 valandų 10 minučių

Porcijos 2 (~ 1 puodelio porcijos)

Kursas Desertas

Virtuvė Be glitimo, veganiškas

Tinka šaldikliui 1 mėnuo (ledo kubelių formelėse)

Ar laikosi? Geriausias šviežias

Neleiskite ekranui užtemti

ŠOKOLADINIO LEDO KUBELIAI

 • 1 (13,5 uncijos) gali pilno riebumo kokosų pienas (naudokite sklandų, kreminį prekės ženklą // mes naudojome Field Day)
 • 2 Valg žalias anakardžių sviestas (mums patinka Artisana)
 • 3-4 Valg Klevų sirupas
 • 1-2 Valg kakavos milteliai
 • 1 šaukštelis Vanilės ekstraktas
 • 1 žiupsnelis jūros druska (praleiskite / sumažinkite, jei naudojate sūdytą anakardžių sviestą)

PIENO kokteilį

 • Šokoladiniai ledo kubeliai (iš viršaus)
 • 1/2-1 puodelis pieno be pieno (paprastas, nesaldintas // naudojome migdolą)

GARANTUUI neprivaloma

 • Pasirinkta plakta grietinėlė (pvz., anakardžių arba kokosų)
 • Šviežios uogos
 • Nuskustas šokoladas
 • pabarstukai*
 • Ledo kubeliai: likus mažiausiai 6 valandoms, kol norėsite mėgautis kokteiliais, paruoškite šokoladinius kokosų pieno ledo kubelius.

 • Ledo kubeliams supilkite kokosų pieną, anakardžių sviestą, klevų sirupą, kakavos miltelius, vanilę ir druską į greitaeigį trintuvą ir maišykite iki vientisos masės – apie 1 minutę. Paragaukite ir sureguliuokite, jei norite, įpilkite daugiau kakavos miltelių arba klevų sirupo. Supilkite mišinį į ledo kubelių padėklą – turėtų susidaryti ~14-16 standartinio dydžio ledo kubelių. Šaldykite mažiausiai 6 valandas.
 • PIENO KOKYTIS: į greitaeigį maišytuvą sudėkite visus kokosų pieno ledo kubelius ir 1/2 puodelio (120 ml) pieno be pieno (kiekis nurodytas recepte // pakoreguokite, jei keičiate partijos dydį). Pulsuokite arba maišykite, kol visi ledo kubeliai visiškai suirs ir gausite tirštą, glotnią konsistenciją. Gali tekti sustoti ir kelis kartus pamaišyti, kad jis pajudėtų, arba vienu metu įpilti daugiau migdolų pieno po 1 valgomąjį šaukštą (15 ml), kol jis lengviau susimaišys. Jei reikia, naudokite maišytuvo tamperį ir paspauskite žemyn, kad sumaišytumėte.

 • Kai pasieksite tirštą ir vientisą konsistenciją, patiekite ir mėgaukitės iš karto!

 • Likučius galite užšaldyti atgal į ledo kubelių padėklą kitam pieno kokteilį arba į popsios formeles, kad gautumėte kreminį, šokoladinį skanėstą!

*Labai pritaikyta iš mūsų Vegan Vanilla Soft Serve.
*Šis kokteilis yra sodrus, dekadentiškas ir klasikinis. Jei norite lengvesnio varianto, galite naudoti konservuotą šviesų kokosų pieną.
*Kai kurių prekių ženklų purslai nėra veganiški, todėl būtinai patikrinkite, jei reikia!
* Informacija apie mitybą yra apytikslis įvertinimas, apskaičiuotas naudojant mažesnius kiekius, kai pateikiami diapazonai.

Patiekimas: 1 puodelis Kalorijos: 523 Angliavandeniai: 32.2 g Baltymas: 6.2 g Riebalai: 41.5 g Sotieji riebalai: 32.6 g Polinesotieji riebalai: 0.2 g Mononesotieji riebalai: 0.5 g Trans-riebalų: 0 g Cholesterolis: 0 mg Natris: 132 mg Kalis: 540 mg Pluoštas: 1.6 g Cukrus: 22.1 g Vitaminas A: 0 TV Vitamino C: 0 mg Kalcis: 150 mg Geležis: 2.8 mg

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -