0

Baltųjų pupelių baklažanų kaponata (1 keptuvė!)

 • 16 gegužės, 2024


Skrudintos duonos riekelės su baltųjų pupelių baklažanų caponata

Ar bandėte caponata? Jei ne, supažindinsime jus! Tai yra skanus Saldaus ir pikantiško skonio sicilietiškas baklažanų patiekalas, o mes jį DIRBOME! Nors dažniausiai patiekiamas kaip užkandis ar garnyras, jis vertas pagrindinio patiekalo, kai pridedama šiek tiek baltymų ir skaidulų. Pristatome: baltos pupelės baklažanai caponata!

Pagaminta 1 keptuvė su tiesiog 10 ingredientų, tai lengvas augalinis užkandis, kuris puikiai dera su makaronais, polenta, duona ar net bulvių koše. Leiskite mums parodyti jums, kaip tai daroma!

Bazilikas, druska, česnakai, pušies riešutai, razinos, kaparėliai, baklažanai, svogūnai, alyvuogių aliejus, vanduo, baltosios pupelės ir grūsti pomidorai

Kas yra Caponata?

Caponata yra saldžiarūgštis virtus baklažanų patiekalas iš Sicilijos, Italijos. Tradiciškai jis gaminamas iš pjaustytų baklažanų, pagardintų alyvuogių aliejumi, pomidorų padažu, salierais, alyvuogėmis ir kaparėliais.

Yra daug caponata variantų, o ingredientai skiriasi priklausomai nuo regiono. Kartais įtraukiamos ir kitos daržovės, taip pat galima įdėti pušies riešutų ir razinų. Mūsų įkvėptoje versijoje yra daug tradicinio patiekalo elementų, tačiau su netradiciniu priedu: baltosiomis pupelėmis!

Kaip pasigaminti baltųjų pupelių baklažanų caponata

Tai LENGVAS, 1 keptuvė patiekalas prasideda nuo svogūnų, baklažanų ir česnako troškinimo alyvuogių aliejuje su trupučiu druskos, kol baklažanai pradės minkštėti.

Troškintų baklažanų, trintų pomidorų, razinų, baltųjų pupelių ir kaparėlių keptuvėje maišant

Tada pridedame caponata klasika įskaitant pomidorus, kaparėlius ir razinas, kurie sukuria saldų, pikantišką ir šiek tiek aštrų padažą. Vandens įpylimas užtikrina labai švelnus baklažanaso baltųjų pupelių pridėti baltymų ir skaidulų.

Suberkite skrudintus pušies riešutus į baltųjų pupelių baklažanų caponata keptuvę

Kai tik padažas tirštas ir kvapnus, įmaišome šviežią baziliką ir skrudintus pušies riešutus. Tada jis paruoštas mėgautis!

Medinis šaukštas guli baltųjų pupelių baklažanų caponata keptuvėje

Tikimės, kad jums patiks šis patiekalas! Tai:

Pagamintas
Guodžiantis
Saldus + pikantiškas
Riešutas
Lengva pagaminti
& Taip skanu!

Caponata galima mėgautis įvairiais būdais! Skanu su skrudinta traškia duona arba ant makaronų, polentos ar bulvių košės.

Daugiau baklažanų receptų

Jei išbandysite šį receptą, praneškite mums! Palikite komentarą, įvertinkite ir nepamirškite pažymėti nuotraukos @minimalistbaker Instagram tinkle. Į sveikatą, draugai!

Baltųjų pupelių baklažanų caponata patiekimas ant polentos

Paruošimo laikas 15 minučių

Virimo laikas 35 minučių

Bendras laikas 50 minučių

Porcijos 4

Kursas Užkandis, Užkandis

Virtuvė Be glitimo, įkvėptas italų, veganiškas

Tinka šaldikliui 1 mėnuo

Ar laikosi? 3-4 dienas

Neleiskite ekranui užtemti

 • 3 Valg alyvuogių aliejus
 • 1 vidutinis geltonasis svogūnas, supjaustytas kubeliais (iš 1 svogūno išeina ~2 puodeliai arba 200 g)
 • 1 vidutinis baklažanų, supjaustytų ~1/2-3/4 colio kubeliais (1 vidutinio baklažano derlius ~6 puodeliai arba 425 g)
 • 5 vidutiniai gvazdikėliai česnako, malto
 • 1/2-3/4 šaukštelis jūros druska
 • 1 (15 uncijų) gali grūstų pomidorų
 • 1 (15 uncijų) gali baltųjų pupelių, nusausintų (mums patinka cannellini pupelės // arba ~1½ puodelio naminės)
 • 3/4 puodelis vandens
 • 1/3 puodelis razinų
 • 2 Valg kaparėliai
 • 1/4 puodelis pušies riešutai (švelniai paskrudinta, kad skonis būtų geriausias)
 • 1/4 puodelis šviežiai pjaustytų bazilikų (neprivaloma bet rekomenduojama, kad skonis būtų geriausias!)
 • PASIRENKAMA: jei jūsų pušies riešutai nėra apskrudę, galite juos paskrudinti (siekdami geriausio skonio) įdėdami į sausą keptuvę ir kepdami ant vidutinės ugnies 4–5 minutes, dažnai maišydami, kad nesudegtų (tai nutinka greitai!). Pušies riešutus išimkite iš keptuvės ir atidėkite į šalį.

 • Didelėje keptuvėje ant vidutinės ugnies įkaitinkite aliejų. Kai įkaista, suberkite kubeliais pjaustytą svogūną ir kepkite, retkarčiais pamaišydami, kol taps skaidrus – apie 3–4 minutes. Tada sudėkite baklažanus, susmulkintą česnaką ir druską. Uždenkite ir virkite apie 8-10 minučių, retkarčiais pamaišydami, kol suminkštės.

 • Supilkite susmulkintus pomidorus, baltas pupeles, vandenį, razinas ir kaparėlius. Sumažinkite ugnį iki vidutinės-žemos ir virkite (neuždengę) ~20 minučių, retkarčiais pamaišydami, kol baklažanai labai suminkštės, o padažas taps tirštas ir kvapnus.

 • Kai padažas sutirštės ir baklažanai visiškai iškeps, įmaišykite skrudintus pušies riešutus ir nebūtinai baziliką. Paragaukite ir pakoreguokite, jei reikia, įberdami daugiau druskos, kad bendras skonis, kaparėliai, kad būtų susmulkinti, razinos būtų saldesnės, arba alyvuogių aliejus, kad būtų sodrus.

 • Patiekite šiltą su skrudinta traškia duona arba ant makaronų, polentos ar bulvių košės.

 • Geriausias šviežias. Likučius laikykite sandariame inde šaldytuve iki 3-4 dienų arba šaldiklyje iki 1 mėnesio. Įkaitinkite keptuvėje ant viryklės, kol sušils, prireikus įpilkite šiek tiek vandens.

* Informacija apie mitybą yra apytikslis įvertinimas, apskaičiuotas naudojant mažesnį druskos kiekį ir be papildomų ingredientų.

Patiekimas: 1 patiekimas Kalorijos: 360 Angliavandeniai: 49.8 g Baltymas: 12 g Riebalai: 16.6 g Sotieji riebalai: 2.4 g Polinesotieji riebalai: 3.5 g Mononesotieji riebalai: 9.4 g Trans-riebalų: 0 g Cholesterolis: 0 mg Natris: 607 mg Kalis: 1063 mg Pluoštas: 14.1 g Cukrus: 19.8 g Vitaminas A: 45 TV Vitamino C: 17 mg Kalcis: 75 mg Geležis: 2.4 mg

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -