0

„Formlabs“ įsigijo 3D spausdinimo startuolio „Micronics“ vidurio „Kickstarter“ kampaniją


„Formlabs“ ketvirtadienį paskelbė įsigijusi 3D spausdinimo įmonę „Micronics“. Viskonsine įsikūręs startuolis yra toks pat išrankus, kaip ir ateina, jo darbuotojų skaičius yra lygiai du. Įkūrėjai Henry Chanas ir Luke'as Boppartas prisijungs prie labiau įsitvirtinusios įmonės, nes „Formlabs“ stengiasi įtraukti „Micronics“ prieinamą SLS metodą į 3D spausdinimą.

Tarp jų galima nubrėžti daugybę paralelių. Formlabs buvo įkurtas kaip MIT spinout, siekiant žymiai sumažinti įėjimo į SLA spausdinimo barjerą – tai anksčiau buvo vienintelė didelės ir nepaprastai brangios pramonės sistemos sritis. Įkurta 2021 m., „Micronics“ yra neseniai baigusių absolventų, kurie ėmė demokratizuoti prieigą prie pramoninio spausdinimo technologijų, produktas.

SLA (stereolitografija) yra 3D spausdinimo forma, sukurta devintajame dešimtmetyje. Jis naudoja šviesos šaltinį skystai dervai sukietinti, po vieną sluoksnį. Ši technologija vertinama už gebėjimą generuoti itin didelės raiškos spaudinius, palyginti su tais, kurie sukurti naudojant FDM (fused deposition modeling) technologiją, kuri dominuoja stalinio 3D spausdinimo rinkoje.

SLS (selektyvus lazerinis sukepinimas) buvo išrastas maždaug tuo pačiu metu. Ši technologija nukreipia didelės galios lazerius į dervą, kad būtų sukurti spaudiniai. Dėl savo stiprumo ir greičio ši technologija buvo naudojama pramonėje. Nors „Formlabs“ SLA sistemos rado tvirtą nišą odontologijos pasaulyje, SLS gali būti naudojamas sveikatos priežiūrai, pavyzdžiui, ortopedams ir protezams.

„Formlabs“ jau ištyrė SLS naudodama 2017 m. pristatytą spausdintuvą „Fuse 1“. Nors sistema yra žingsnis link technologijos dar labiau prieinamos, ji vis tiek kainuoja tiek pat, kiek naudotas automobilis. Bendrovė mano, kad „Micronics“ visą likusį kelią perims technologiją.

„Su „Fuse 1“ padarėme 5 kartus didesnį SLS sistemų pradinės kainos šuolį“, – „TechCrunch“ sakė „Formlabs“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Maxas Lobovskis. „Micronics bando padaryti dar 5 kartus daugiau.

Ką tai reiškia „Fuse“ linijos ateičiai, lieka neaišku, nors bendrovės „TechCrunch“ patvirtino, kad „Micronics“ prekės ženklas išnyks.

Iki šiol „Micronics“ padarė daug su mažai. Pasak Chano, dviejų žmonių operacija iki šiol surinko apie 400 000 USD ir daug savo apdirbimo įrankių pagamino patys. Paskelbimo metu įmonei dar liko kelios dienos Kickstarter kampanijai, kuri surinko daugiau nei 1,3 mln. USD, siekdama 100 000 USD.

Ketvirtadienio naujienų laikas šiuo atžvilgiu neįprastas dėl itin trumpo laiko, su kuriuo visa tai susidėjo. Lobovskis ir Chanas pirmą kartą susitiko prieš tris savaites. Pora susikirto šių metų renginyje „Open Sauce maker“, kuris vyko įlankos rajone birželio 15 ir 16 d.

„Pradėjome kalbėtis ir supratome, kad mūsų vizija tikrai gerai suderinta“, – sakė Chanas. “[With] du generaliniai direktoriai dirba kartu, viskas gali įvykti labai greitai.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -