0

„H Venture Partners“ pristato rizikos studiją, orientuotą į mikrobiomų technologijas

  • 25 birželio, 2024


„H Venture Partners“ pradeda rizikos studiją, kurios pagrindinis dėmesys bus skiriamas mikrobiomų technologijų ir medžiagų, kurias galima komercializuoti ir paversti startuoliais, tiekimui.

Įmonė penktadienį pareiškė, kad ji gaus talentų, galinčių išspręsti tokias sveikatos problemas kaip depresija, vėžys, egzema ir neurodegeneracinės ligos. Šią plėtrą iš dalies finansuoja „H Partner's Fund II“, kuris ką tik paskelbė apie 10 mln. USD investiciją iš Ohajo valstijos. Fondas II dabar yra viršytas, jo bendras finansavimas yra 24 mln.

„Mes kovojame su dviem pagrindinėmis grėsmėmis žmonijai“, – „TechCrunch“ sakė įmonės įkūrėja ir vadovaujanti partnerė Elizabeth Edwards. „Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas atsparumo antibiotikams prevencijai, o antrasis dėmesys – klimato kaitos atšaukimui ir benzino pagrindu pagamintų plastikų pašalinimui.

Edwardsas tikisi investuoti į mažiausiai 13 ankstyvos stadijos įmonių, kurių čekių dydis svyruoja nuo 500 000 USD iki 1 mln. Firmos portfelyje jau yra tokių įmonių kaip Felix Health ir Parsley Health; ir valdo daugiau nei 40 mln. USD turto.

Iki šiol įmonės, kurių įkūrėja yra bent viena moteris, farmacijos ir biologijos sektoriuje surinko daugiau nei 2 milijardus dolerių, teigia Pitchbook; pernai tokios grupės surinko 5,4 milijardo dolerių iš maždaug 18,4 milijardo dolerių, kurie iš viso buvo investuoti į sektorių.

Edwardsas įkūrė „H Ventures“ 2017 m., o įmonė tebėra moterų įkūrėja, priklausanti ir valdoma. Įmonės tikslas yra padėti remti labiau marginalizuotus steigėjus, ir ji siekia tai daryti platesniu mastu su šia nauja rizikos studija ir nauju fondu. Šiuo metu „H Ventures“ daugiau nei 90 % savo portfelio investuoja į marginalizuotus steigėjus, padėdamas pritraukti daugiau moterų ir spalvotų žmonių į biologijos mokslų priešakį tuo metu, kai tokioms grupėms skiriama mažiau nei 2 % viso rizikos finansavimo.

„Jei manote, kad investuoti į moteris yra bloga idėja, prarandate pusę geriausių galimybių pasaulyje“, – sakė Edwardsas ir pridūrė, kad įmonė tiki „puikumu per įtrauktį“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -