0

Kaip priversti vyrą Svarstyklėmis jus įsimylėti • Astrologizuokite

  • 24 birželio, 2024


Jei atkreipėte dėmesį į vyrą, gimusį po svarstyklių ženklu, tikriausiai galvojate, ką galite padaryti, kad Svarstyklės jus mylėtų.

Kas jam atrodo patraukli moteryje?

Sužinoję daugiau apie jo zodiako ženklą, galite sužinoti daug apie tai, kas verčia vyrą įsimylėti.

Kuo geriau suprasite tipinius Svarstyklių bruožus, tuo geriau būsite pasirengę atpažinti įsimylėjusio Svarstyklių vyro savybes.

Sužinoję daugiau apie Svarstyklių horoskopo ženklą, galite suprasti, kaip priversti Svarstyklių vyrą jus apsėsti ir įsimylėti.

Apsirenk gerai

Kiekvieną zodiako ženklą valdo dangaus kūnas, paaiškinantis unikalų to ženklo asmenybės aspektą.

Svarstyklių dangaus kūnas yra Venera, meilės ir grožio planeta. Tai reiškia, kad gimusieji po Svarstyklių ženklu yra estetiškai gabūs.

Ši dovana gali pasireikšti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, Svarstyklės gali turėti menišką akį ir būti įgudusios fotografės, tapytojos ar dizainerio.

Daugumai Svarstyklių tai reiškia, kad jos gali būti šiek tiek lėkštos ir susitelkusios į išorinį išvaizdą.

Jei norite priversti Svarstyklių vyrą jus įsimylėti, turite pasirūpinti savimi ir apsirengti, kad jam padarytumėte įspūdį. Jo netraukia moteris, kuri atrodo apleista ar netvarkinga.

Kai žinote, kad pamatysite savo Svarstyklių simpatiją, įdėkite šiek tiek papildomų pastangų savo išvaizdai. Dėvėkite gražią aprangą, pasidarykite makiažą ir susitvarkykite plaukus.

Kai atrodysite geriausiai, jūsų pasitikėjimas išryškės, o pasitikėjimas savimi taip pat patrauklus Svarstyklių vaikinui.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų Svarstyklės jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Nebūk lipnus

Nors jos mielos ir romantiškos, Svarstyklėms taip pat reikia savo erdvės. Jie negali pakęsti prigludusio ar stokojančio partnerio. Svarstyklių vyras neįsimylės nuo priklausomos moters.

Kai jis jus atstumia ir sako, kad esate per daug reiklus, tai yra vienas iš ženklų, kad Svarstyklių vyras jūsų nemėgsta.

Jei norite, kad Svarstyklių vyras jus įsimylėtų, turite parodyti jam, kad esate nepriklausomas. Jis turi matyti, kad tau nereikia partnerio, tu tik jo nori.

Svarstyklių vaikiną traukia moteris, kuri gali pasirūpinti savimi ir gyvena savo gyvenimą.

Papasakokite savo Svarstyklėms apie savo draugus, šeimą, darbą, aistras ir pomėgius. Parodykite jam, kad jums daug kas vyksta ir neieškote vaikino, kuris jus užbaigtų.

Kuo mažiau prisirišęs, tuo didesnė tikimybė, kad Svarstyklių vaikinas tave įsimylės.

Skaitykite daugiau apie Svarstyklių vyrą

Žaisk šiek tiek sunku gauti

Svarstyklės yra žinomos neryžtingos, todėl kartais Svarstyklių vaikinas neleidžia sau įsimylėti, nes bijo priimti sprendimą ir įsipareigoti.

Jei pastebite požymius, kad jis jus myli, bet bijo įsipareigoti, galite priversti savo Svarstyklių vaikiną parodyti, kad jus myli, žaisdami sunkiai pasiekiamą.

Nežaisk per daug, kad gautum, antraip jis gali manyti, kad tu nepasiekiamas ar nesidomi. Tačiau Svarstyklių vaikinui patinka nedidelis romantiškas persekiojimas, todėl jei norite, kad jis įsimylėtų, leiskite jam tavęs persekioti.

Svarstyklių vaikinui patinka, kai moteris netrokšta susituokti ir rimtai. Turite parodyti jam, kad esate vienišas ir ieškote santykių, bet jūs neįtiksite bet kam.

Būkite nuoširdūs ir flirtuokite su savo Svarstyklių vaikinu. Priversk jį vytis tave, bet neleisk jam suprasti, kad per anksti tave užkariavo.

Svarstyklių vyras įsimylės, kai pamatys, kad nesistengiate skubėti ar priversti jo įsipareigoti.

Ši magija privers jūsų Svarstyklių vyrą norėti santykių su jumis.

Būkite socialūs ir bendraujantys

Svarstyklės yra socialiniai zodiako drugeliai. Jie mėgsta būti šalia daugybės žmonių ir bendrauti grupėse.

Svarstyklių vaikinas mėgsta bendrauti ir kalbėtis su kuo daugiau žmonių. Jei jums įdomu, kaip sužinoti, ar Svarstyklių vyras vaidina jus, jis kalbėsis su kiekviena kambaryje esančia moterimi, išskyrus jus.

Svarstyklių vaikinas negali įsimylėti namiškio ar žmogaus, kuris piktinasi juo dėl tokio bendravimo. Jam reikia tokio bendraujančio ir bendraujančio žmogaus, koks jis yra.

Jei jis nori išeiti tada, kai norėtumėte likti, bent kartais pasistenkite patenkinti jo socialinio bendravimo poreikius.

Turite pakilti nuo sofos, apsirengti ir išeiti su juo, jei norite, kad Svarstyklių vaikinas jus įsimylėtų ir pamatytų, kad esate jam geras partneris.

Būkite pasitikintis

Svarstyklės iš prigimties yra malonios ir užjaučiančios. Jie dės visas pastangas, kad kitiems žmonėms būtų patogu ir jie jaustųsi gerai.

Tačiau jei Svarstyklių vyrui nuolat teks raminti ir pakelti savo partnerę, jis gali išsekti ir įsižeisti.

Jam reikia savimi pasitikinčio partnerio, kuris nuolatos nevirptų dėl jos nesaugumo ir nebandytų priversti jį paguosti.

Kita priežastis, kodėl Svarstyklėms reikalinga pasitikinti moteris, yra ta, kad jis toks flirtas. Jam reikia partnerio, kuris suprastų, kad nors ir žavi visus, yra jai ištikimas.

Jei norite, kad jūsų Svarstyklės jus įsimylėtų, pirmiausia turite parodyti jam, kad mylite save.

Nepavydėkite, kai jis kalbasi su kitomis moterimis, ir nesidalinkite su juo kiekvienu nedideliu nesaugumu, kurį jaučiate dėl savęs.

Jis yra ištikimas ir sustiprins jūsų ego, kai jums to prireiks, todėl nesijaudinkite dėl neištikimybės ir nuolat neverskite jo jus raminti.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Svarstyklių vyrą (jos veikia kaip magija)

Būkite sąžiningi

Kiekvienas zodiako ženklas turi simbolį, dažniausiai gyvūną, kuris apima unikalius to ženklo asmenybės bruožus. Svarstyklės yra vienintelis ženklas, kurį simbolizuoja negyvas objektas.

Svarstyklių simbolis yra svarstyklės, atskleidžiančios, kad Svarstyklėms rūpi teisingumas ir lygybė. Viskuo, ką daro, jie siekia sąžiningumo ir yra įspūdingai diplomatiški.

Nors jis daro viską, kad išliktų nešališkas, kai Svarstyklių vyras tavimi domisi, jis ims tavo pusę, o ne bet kurį kitą. Jis negali būti šališkas savo mylimoms moterims.

Svarstyklių vaikinas nori partnerio, kuris būtų toks pat sąžiningas, kaip ir jis. Parodykite jam, kad esate be išankstinių nusistatymų ir matote įvairias problemos perspektyvas.

Jūsų Svarstyklių vyras įsimylės, kai pamatys, kad domitės teisingumu ir lygybe, kaip ir jis.

Parodykite savo užuojautą

Svarstyklės yra vienas mieliausių ir maloniausių viso zodiako ženklų. Nors jie yra storaodžiai ir nėra lengvai įžeidžiami, jie labai jautrūs kitų jausmams.

Svarstyklių vaikinas yra užjaučiantis ir jam reikia partnerio, kuris būtų toks pat simpatiškas ir supratingas, kaip ir jis.

Norėdami priversti jį jus įsimylėti, turite parodyti savo Svarstyklėms, kad jums ne tik jis rūpi, bet ir labai rūpinatės kitais.

Ar jūsų Svarstyklių vyras su jumis nebendrauja? Štai toks triukas, kaip sugrąžinti Svarstykles.

Leiskite jam jaustis gerai

Viena didžiausių Svarstyklių vyro savybių yra ta, kad jis žino, kaip priversti kitus žmones jaustis gerai. Jis yra žavus ir malonus, šiltas ir svetingas.

Svarstyklių vaikinas pakylės savo partnerę ir leis jai pasitikėti savimi, tačiau mainais jam reikia to paties.

Nors ir nemėgsta to rodyti, Svarstyklės gali būti gana sąmoningos ir nepasitikinčios savimi. Svarstyklių vyras nori moters, kuri jam pasakytų komplimentus ir padidintų jo ego, jam to nereikėtų maldauti.

Kad jis jus įsimylėtų, nuoširdžiai pagirkite savo Svarstyklių vaikiną. Pakelkite jį, kai jam to reikia, ir leiskite jam jaustis gerai.

Būkite romantiški

Kadangi jas valdo Venera, meilės planeta, Svarstyklės yra vienas romantiškiausių iš visų zodiako ženklų.

Svarstyklių vaikinas žino, kaip būti romantiškas, tačiau jis niekam neparodo šios savo pusės. Paprastai tik jo partneris žino, koks romantiškas gali būti Svarstyklių vyras.

Jis nušluos jus nuo kojų tradiciniais romantiškais gestais. Svarstyklių vyras palepins jus gėlėmis, papuošalais, laiškais ir dar daugiau, kad parodytų jums savo atsidavimą.

Jei norite, kad Svarstyklių vyras jus įsimylėtų, turite įvertinti jo romantiškus gestus ir mainais parodyti jam šiek tiek aistros.

Kai jis jums padovanos meilės laišką, įklijuokite mielą raštelį į jo automobilį, kad jis rastų kitą dieną. Kai jis nupirks jums šokolado, kitą kartą, kai eisite į parduotuvę, pasiimkite jo mėgstamus saldainius.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Svarstyklių vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Įtraukite jį į pokalbio skatinimą

Svarstyklės yra protingos ir kalbios, todėl joms taip patinka bendrauti, nes jos trokšta stimuliuojančių pokalbių.

Svarstyklių vyras neįsimylės moters, kuri nemoka diskutuoti ar neturi ką įdomaus pasakyti.

Norėdami laimėti savo Svarstyklių vaikiną, užmegzkite su juo psichiškai stimuliuojančius pokalbius. Iškelkite temas, kurias mėgstate ar daug žinote, kad padarytumėte jam įspūdį ir suaktyvintumėte jo smegenis.

Svarstyklių vyras jus įsimylės, kai norės nuolat su jumis kalbėtis ir apmąstys jūsų gilius pokalbius.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -