0

Kaip įveikti vyrą Skorpioną jo paties žaidime • Astrologizuokite

  • 3 birželio, 2024


Turite būti slaptas, kad įveiktumėte vyrą Skorpioną jo paties žaidime. Vyrai, gimę po šiuo ženklu, yra gudrūs.

Jie yra paslaptingi ir saugo savo jautrius jausmus. Būkite strategiški ir valdykite savo emocijas.

Skorpionas yra intuityvus turto, galios ir paslapties ženklas. Jei norite likti žingsniu priekyje Skorpiono vyro, turite suprasti jo pasąmonines baimes ir troškimus.

Jis to nepadaro lengva užduotimi. Skorpiono vyrai žino, kaip išlaikyti pranašumą prieš kitus. Skorpiono vyrai yra instinktyvūs ir manipuliuoja kitais.

Vyrai Skorpionai nemėgsta būti žaidžiami, nors ir puikiai moka žaisti su kitais. Galite išlaikyti jį ant kojų pirštų, duodami jam paragauti vaisto.

Sužinok Jo baimes

Raktas norint įveikti Skorpiono vyrą jo paties žaidime yra išmokti jo baimę. Jis saugo šią paslaptį, kad apsaugotų savo pažeidžiamą pusę nuo kitų.

Jūsų vyras Skorpionas niekada nepasakys, ko bijo. Dirbkite slaptai, kad išsiaiškintumėte šią informaciją. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip kalba jūsų vyras Skorpionas. Kai jis skamba piktas, jis iš tikrųjų bijo.

Vyro Skorpiono baimės paprastai yra susijusios su apgautam ar bejėgiškumu. Kai jis kalba su panieka, tu žinai, kad jis kažko bijo.

Kai suprasite Skorpiono vyro baimes, neprašykite jo patvirtinti jūsų prielaidų. Išsaugokite šią informaciją tinkama proga. Kai jis supras, kad žinosite jo slaptas baimes, jis gali išnykti. Naudokite šią informaciją strategiškai.

Skorpiono testo pavyzdys gali būti tada, kai jis jus uždaro ir nustoja reaguoti. Jei jis jaučiasi nesaugus, sužinokite daugiau apie jo giliai įsišaknijusias baimes, kad galėtumėte jį apžavėti.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Skorpionas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Būk paslaptingas

Galite priversti vyrą Skorpioną jus įsimylėti, kai paimsite puslapį iš jo žaidimų knygelės. Skorpionai yra zodiako detektyvai. Jie mėgsta sekti įkalčius ir iššifruoti paslaptis.

Būdami paslaptingi, galite jį įveikti jo žaidime. Kuo paslaptingesnis būsite, tuo geriau. Sužavėkite vyrą Skorpioną, kai esate jam paslaptis.

Dauguma moterų daro lemtingą klaidą atsiverdamos per anksti. Turite priversti vyrą Skorpioną laukti, kol atskleis jūsų gilesnius sluoksnius. Leiskite jam sužinoti apie jus naujų dalykų, bet neatskleiskite visų savo paslapčių.

Kai vyras Skorpionas mato jus kaip mįslę, kurią reikia išspręsti, jis tampa jūsų apsėstas. Jis mėgsta persekiojimo jaudulį. Venkite sugadinti jo linksmybių per anksti atskleisdami visas savo paslaptis.

Pamatę Skorpiono proto žaidimų pavyzdžius, būkite nuošalūs. Leisk jam atspėti tavo ketinimus. Galbūt suteikiate jam per daug informacijos ir privalote suteikti jam galimybę atvėsti.

Skaitykite daugiau apie Skorpiono vyrą

Nepersekiokite Jo

Niekada nesivaikykite Skorpiono vyro. Vyrai, gimę po šiuo ženklu, gali būti intensyvūs ir jiems reikia išeities iš savo aistros ir obsesijų. Jie mėgsta gilintis į savo pomėgius, įskaitant moteris, kurios jiems atrodo patrauklios.

Jūsų Skorpiono meilės pomėgis atsitraukia, jei per daug dirbate, kad atkreiptumėte jo dėmesį. Jis nenori būti persekiojamas, bet mėgsta būti tuo, kuris persekioja visas pastangas. Galite priversti jį jus apsėsti, jei jo nesiekiate.

Vyras Skorpionas nori išlaikyti kontrolę, nuspręsdamas santykių tempą. Jei per daug nori, jis praranda susidomėjimą juo. Jis sušąla, kai jį persekioji.

Pamatysite ženklus, kad Skorpiono vyras jus išbando, kai duos jums prieštaringus signalus. Galite parodyti jam, kaip jaučiasi, kai jums karšta ir šalta. Priversk jį dirbti dėl tavo meilės.

Turite žinoti, kaip priversti vyrą Skorpioną jus persekioti, jei norite, kad jis jus mylėtų. Jam nuobodu, jei esate per daug prieinamas. Laikykite jį ant sėdynės krašto.

Ši magija privers jūsų Skorpioną norėti santykių su jumis.

Būkite populiarus

Galite kreiptis į Skorpiono vyrą, jei esate populiarus. Po šiuo ženklu gimusius vyrus traukia socialinę įtaką turinčios moterys. Jei turite daug gerbėjų ir draugų, jūsų Skorpiono meilė nori būti šalia jūsų.

Niekada neatšaukite planų su draugais praleisti laiką su vyru Skorpionu. Priversk jį laukti tavęs. Jis fantazuoja apie tave, kai tavęs nėra šalia. Būti populiariam ir leisti laiką su draugais padeda išvengti Skorpiono vyro perdegimo.

Galite priversti jį jus įsimylėti, jei esate populiarus tarp įtakingų žmonių. Vyrai Skorpionai tave myli, kai tavęs ieško įtakingi žmonės. Pasinaudokite savo didžiuliu tinklu, kad sukurtumėte patikimumą ir statusą Skorpiono vyro akyse.

Jei jums įdomu, kaip priversti Skorpioną gailėtis savo klaidų, kai jumis manipuliuoja, leiskite laiką su draugais. Priverskite savo vyrą Skorpioną pasiilgti tavęs ir vėl norėti būti su tavimi.

Klasikinis aktas

Skorpiono vyrai yra rafinuoti ir svajoja apie turtus bei statusą. Jei elgiatės elegantiškai, vyras Skorpionas jumis susižavės.

Jis nori jus vytis, jei elgiatės taip, lyg perteiktumėte galią, klasę ir turtus. Neprivalote būti milijardieriumi, kad laimėtumėte jo širdį, bet jei parodysite savo brangų skonį, galite išlaikyti jį apsėstą.

Rafinuotas požiūris į Skorpiono vyrą labai tinka. Jis elgiasi su tavimi nuolaidus, jei sukuriate turto ir galios įvaizdį. Jei nesate turtingas, raskite būdų, kaip padidinti savo biudžetą ir atrodyti, kad gyvenate prabangiai.

Kai žinote, kaip elgtis su vyru Skorpionu, kai jis nutolsta, galite priversti jį sugrįžti pas jus. Parodykite savo aukštuomenės ryšius, ir jis negali jums atsispirti.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Skorpiono vyrą.

Pasiekite būseną

Jei turite statusą, galite aplenkti vyrą Skorpioną. Gaukite paaukštinimą ir parodykite jam, kad esate mobilus. Vyras Skorpionas negali tau atsispirti, jei tau sekasi karjeroje.

Kuo daugiau pripažinimo sulauksite kaip profesionalas ar lyderis, tuo labiau Skorpiono vyras nori būti su jumis. Jis negali atsispirti šalia tavęs ir nori mėgautis tavo šlove.

Jei norite, kad vyras Skorpionas būtų su jumis ir niekada nenorėtų pasitraukti iš jūsų pusės, parodykite jam, kad esate įtakingas ir platus. Jam patinka būti šalia galingų žmonių, kurie žino, kaip atkreipti dėmesį.

Manipuliuoti Jo jausmais

Galite paklausti savęs: „Kodėl mano vyras Skorpionas žaidžia mano jausmais? Vyrai Skorpionai gali būti empatiški, tačiau jie taip pat naudoja emocijas kaip ginklą, kai nori kontroliuoti.

Galite įveikti Skorpiono vyrą jo paties žaidime, manipuliuodami jo jausmais. Jūsų Skorpiono meilės pomėgis yra meistriškas manipuliatorius, tačiau jis stengiasi apsaugoti savo jausmus nuo visuomenės dėmesio.

Jei norite išlaikyti pranašumą santykiuose su vyru Skorpionu, išmokite spausti jo mygtukus, nebūdami akivaizdūs. Kai tik pamato, kad juo manipuliuojate, vyras Skorpionas užsidaro.

Raskite pusiausvyrą tarp traukimo už širdies stygų ir priverstinio jaustis kaltu ar pavydu. Neleiskite savo Skorpiono meilės pomėgiui matyti, kad vaidinate jį kaip lėlę.

Priverskite jį manyti, kad jį užjaučiate. Galite priversti Skorpioną jus apsėsti, jei išlaikysite jo emocinę kontrolę. Jis bando slėpti savo emocijas, bet gali atskleisti savo troškimus ir baimes, jei atkreipsite dėmesį.

Ar jūsų vyras Skorpionas su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip vėl privilioti Skorpioną.

Sužinok Jo obsesijas

Vienas iš paprasčiausių būdų įveikti Skorpiono vyrą jo paties žaidime yra išmokti jo manijas. Jis to neslepia, o jūs galite iš karto suprasti, kas jį motyvuoja.

Jūsų vyras Skorpionas neturi pomėgių, jis yra susižavėjęs. Jis eina į kraštutinumus, kad sužinotų viską, ką gali, apie savo mėgstamas temas. Kai supranti jo manijas, gali jį valdyti.

Sužinokite kuo daugiau apie pomėgius, kurie jį žavi. Vyras Skorpionas kalba apie tai, kas jo galvoje. Nors jis gali būti paslaptingas, sužinosite apie jo manijas, jei klausysite temų.

Jis kalba apie savo norus ir pomėgius ir visą savo laiką skiria tam, kad taptų ekspertu. Ištirkite jo manijas ir galėsite įveikti jį jo paties žaidime.

Kai žinosite, kas jį verčia, suprasite, kaip valdyti vyrą Skorpioną. Niekada neleiskite jam matyti, kad užkulisiuose traukiate lėlių virveles.

Studijuokite jo pomėgius

Galite gauti įkalčių apie savo Skorpiono vyro asmenybę iš pomėgių, į kuriuos jis investuoja. Išstudijuokite jo pomėgius ir pomėgius ir galėsite pažvelgti į jo pasąmonės troškimus.

Kuo daugiau žinosite apie dalykus, kurie žavi jūsų vyrą Skorpioną, tuo geriau galėsite išlaikyti jo dėmesį. Galite priversti jį jus įsimylėti ir laikyti jį apvyniotą aplink pirštą, jei esate jo interesų ekspertas.

Kai Skorpiono vyras supranta, kad esate jo intelektualus bendraamžis, jis jus labiau gerbia. Jis yra linkęs į moteris, kurios turi panašių pomėgių. Jis tampa konkurencingas ir bando jums įrodyti.

Jei pergudrausite Skorpiono vyrą, galite likti jo priekyje ir taip pat pamėgti save. Sužinokite kuo daugiau apie savo Skorpiono meilės prioritetus.

Ar jūsų vyras Skorpionas skausmingai atitolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Numalšinkite Jo nerimą

Vyras Skorpionas gali būti jautrus, nors savo nerimą stengiasi nuslėpti nuo kitų. Jis sušildo, jei galite numalšinti Skorpiono vyro stresą. Jis nuleidžia savo apsaugą ir priartina jus prie savo vidinio rato.

Kai jūsų vyras Skorpionas mato, kad mokate nuraminti jo baimes, jis tampa priklausomas nuo jūsų. Jūsų vyras Skorpionas pasitiki jumis, kai galite sumažinti jo įtampą.

Nevertink jo nuotaikos. Parodykite savo vyrui Skorpionui, kad suprantate, kaip išlaikyti jį laimingą ir ramų. Kai esate jo gyvenime stabilizuojanti jėga, jis suteikia jums galią valdyti savo nuotaikas to nesuvokdamas.

Ar Skorpionai apsimeta, kad tau nepatinka? Vyras Skorpionas atstumia jus, kai jaučiasi pažeidžiamas. Nepasiduokite jo žaidimams. Stenkitės įrodyti, kad esate vienintelis, kuris supranta jo nuotaikas.

Jei jums įdomu, kaip elgtis su Skorpiono vyru po kovos, iš pradžių turite suteikti jam vietos. Kai matote jį patiriantį stresą, atkreipkite dėmesį į jo įskaudintus jausmus. Jis grįžta, kai žinai, kaip jį palaikyti per jo nuotaikas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -