0

Žiūrėkite čia, kaip „Apple“ prasidės WWDC 2024

  • 3 birželio, 2024


„Apple“ pradės savaitės trukmės pasaulinės kūrėjų konferencijos (WWDC) renginį, kurio pagrindinis pranešimas bus įprastas birželio 10 d. 10 val. ET / 7 val. PT. Pristatyme pagrindinis dėmesys bus skiriamas bendrovės programinės įrangos pasiūlymams ir juos teikiantiems kūrėjams, įskaitant naujausias versijas. iOS, iPadOS, macOS, tvOS, visionOS ir watchOS.

Srautą galite žiūrėti Apple įvykių puslapyje. „YouTube“ taip pat yra srautas, tačiau jis turi tendenciją šiek tiek vėluoti.

Per pastaruosius porą metų kritikai pastebėjo, kad bendrovė iki šiol atsilieka nuo tokių kaip „Google“, „Microsoft“ ir „OpenAI“, kai kalbama apie generatyvius AI tyrimus. Generalinis direktorius Timas Cookas jau kurį laiką pažadėjo spręsti šį susirūpinimą, ir nėra geresnio laiko ir vietos nei Steve'o Jobso teatre Cupertino per WWDC.

Gandai šiuo metu rodo galimą sandorį su GPT kūrėju OpenAI, kuriuo siekiama šiek tiek išlyginti žaidimo sąlygas. Ir daug gandų sklando apie AI patobulinimus, kurie ateina į iOS 18.

Tuo tarpu nauja aparatinė įranga niekada nebuvo garantija į programinę įrangą orientuotame renginyje, nors bendrovė pastaraisiais metais tai tapo tendencija dėl „Apple Silicon“ atnaujinimų ir praėjusių metų didelio „Vision Pro“ debiuto.

Tačiau naujausi gandai rodo, kad tai bus ne metai aparatinei įrangai, nepaisant didėjančio spaudimo po drungno priėmimo, kai Apple pirmą kartą svyravo į mišrią realybę, ir sprendimo sunaikinti savo elektromobilių projektą.

„TechCrunch“ praneš „Apple Park“ vietoje ir pateiks jums naujienas, kaip tai vyksta.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -