0

Kaip laimėti Liūto vyro širdį? • Astrologizuokite


Lengva patraukti Liūto vyro akį, tačiau laimėti Liūto vyro širdį nėra taip paprasta.

Norint tokiu būdu sužavėti Liūtą, reikia ypatingo žmogaus, turinčio tam tikrų savybių. Šis žmogus tikrai yra Liūto vyro idealas.

Sužinoję daugiau apie tai, kas jam patinka romantiškame partneryje, gali padėti patobulinti savo požiūrį ir jį sudominti. Nesidrovėkite; reikia aplenkti būrį.

Jūsų laimei, Liūto vaikinai viduje yra švelnūs ir labai atviri meilei ir romantikai. Tačiau, žinoma, jie taip pat turi daug dievinančių gerbėjų, todėl konkurencija yra tikra.

Sėkmė ateina žinant jo psichiką, poreikius ir silpnybes. Negalite laimėti Liūto vyro širdies, neįgavę jo proto, pasitikėjimo ir pagarbos.

Atsidavimas

Kas galėtų atsispirti meilei, rūpesčiui ir dėmesiui, kurį teikia atsidavusi mergina?

Žinoma, visi nori jaustis ypatingi ir globojami, tačiau Liūto ženklo vyras iš moters ieško kur kas daugiau. Juk tai karalius liūtas.

Karaliai turi būti gerbiami ir atsakingi, tačiau jiems taip pat reikia tvirtos gerbėjų bazės. Tipiškam Liūtui patinka žinoti, kad jis yra vaikinas numeris vienas, o jūsų atsidavimas yra greitas būdas laimėti jo širdį.

Galite parodyti savo atsidavimą daugeliu paprastų būdų. Liūto vyrai vertina tokius dalykus kaip komplimentai, tačiau išlaiko juos tikrus. Per viršų trykštantis neduos daug naudos, nes Liūtas nemėgsta klastotės.

Galiausiai jūsų dėmesys neliks nepastebėtas ar neįvertintas. Daryk tai teisingai, ir tavo meilužis Liūtas bus toks pat atsidavęs.

Ar jūsų vyras Liūtas skausmingai nutolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Nepriklausomybė

Jūs ką tik sužinojote, kad Liūto vyrai trokšta dėmesio ir visiško atsidavimo. Vis dėlto tuo pat metu nepriklausomybė yra savybė, kurią jie laiko vienodai patrauklia.

Tai gali atrodyti gana keista pora, tačiau Liūto vyrai yra užprogramuoti taip, kad abu būtų stimuliuojantys.

Nepriklausomybė sužadina jo persekiojimo instinktą. Galbūt viskas, kas stovi ar yra šalia, Liūtui yra mažiau sudėtinga, todėl mažiau patraukli nei judantys taikiniai.

Pavyzdžiui, moterys, kurios turi savų interesų ir nuomonės, yra įdomios ir vertos jų siekti.

Liūto vyrų lūkesčiai kartais gali atrodyti varginantys ir prieštaringi.

Jis tikisi, kad rimta mergina jausis patogiai įvairiose socialinėse situacijose, nesislėpdama už jo. Kita vertus, būdamas per daug nepriklausomas, jis praras susidomėjimą.

Norėdami laimėti Liūto vyro širdį, tiesiog būkite savimi, su savo pomėgiais ir draugais. Pamirškite būti prikibusiam ir nepasiturinčiam, bet įvertinkite, kad jam reikia dėmesio pagal jo sąlygas.

Komplimentas

Ne paslaptis, kad Liūto vyrai yra moterų magnetai. Jų atvira, dominuojanti asmenybė reiškia, kad jam niekada nepritrūks savo „paketo“. Šie gerbėjai laikysis kiekvieno jo žodžio, mėgaudamiesi jo pritraukiamu dėmesiu.

Nors Liūto vyrai gerai reaguoja į herojų garbinimą, šie santykiai visada bus paviršutiniški.

Jie patenkins jo dėmesio poreikį atsitiktiniais ryšiais, o ne kažkuo daugiau. Tai, kaip Liūtas vyras elgiasi įsimylėjęs, yra visiškai kitoks.

Liūto vyrą žavi moteris, kuri jį apipila reikšmingais komplimentais. Jūs netgi galite suvilioti vyrą Liūtą per tekstą.

Galų gale, jis mėgsta būti giriamas už savo humorą, gerą išvaizdą, uždirbamą galią ir beveik visa kita.

Jei galite įtikinti Liūtą, kad jus labai nuoširdžiai domitės tikruoju juo, jis jus už tai mylės, galbūt todėl, kad suteikėte jam galimybę nusiimti herojaus kaukę ir atskleisti savo paslėptą „aš“.

Ši magija privers jūsų vyrą Liūtą norėti santykių su jumis.

Dosnumas

Liūto vyrai iš prigimties yra dosnūs ir, deja, kartais žmonės jais pasinaudoja. Jie gali leisti, kad viskas vyktų be iššūkių, bet joks išdidus Liūtas niekada neužmegztų santykių su vartotoju ar aukso ieškotoju.

Jei kas nors taip stipriai stumdys, jam bus šalta. Kai Liūtas baigs su tavimi, jis tave nukirs miręs. Tačiau būkite jam dosnus, ir jis atvers tas duris savo širdžiai.

Dosnumas būna įvairių formų, todėl jums nereikia pradėti mėtyti daug pinigų. Dažniausiai pakanka tik nuoširdžiai pasiūlyti gauti čekį arba reikalauti sumokėti už kavą.

Jūsų vyras Liūtas gali priešintis jūsų pastangoms, bet jie tai įvertins. Nepamiršk; yra ir kitų būdų, kaip būti dosniam, ne tik išleisti pinigus.

Jei savo laiką, komplimentus ir patarimus iš prigimties esate liberalus, būsite laimėtojas su bet kuriuo Liūto patinu.

Meilė

Kačių savininkai puikiai žino, kad glostyti ir glostyti savo augintinius labai priklauso nuo gyvūno sąlygų. Tačiau, kaip ir jų mažesni pusbroliai, liūtai Liūtai geriau reaguoja į subtilius meilės požymius, o ne į ką nors stulbinančio.

Jei norite laimėti jo širdį, o vyras Liūtas pasakytų: „Aš tave myliu“, labai svarbu parodyti meilę.

Tai galima padaryti liečiant, šukuojant nuo pečių nuklydusius plaukus arba liečiant ranką pokalbio metu. Jei susitikinėjate, jam patiks susikibti už rankų ir parodyti jus pasauliui.

Meilė Liūtui yra būtina, nes jam nėra lengva atskleisti pažeidžiamumą. Liūtas jaučiasi saugus, kai jaučiasi mylimas, todėl meilė yra puikus būdas jį užkariauti.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Liūto vyrą.

Pasitikėjimas

Liūtai vyrai yra charizmatiški charakteriai; natūralūs lyderiai su dominuojančiomis asmenybėmis. Jie yra pasitikintys savimi, teigiami, juokingi ir įkvepiantys, todėl nėra lengva prilygti tokiam žmonių dinamui.

Jei tikitės laimėti Liūto vyro širdį, galite katapultuotis tiesiai į ją, būdami itin savimi pasitikintys.

Geriausias būdas suprasti Liūto vyrą yra atspindėti jo elgesį ir požiūrį į gyvenimą. Galiausiai jis ieško šiek tiek mažiau pasiekusios savo versijos!

Būkite žavinga, sąmojinga, atvira iššūkiams ir tikra savimi – tik ne tokia, kaip jis. Jūsų tikro pasitikėjimo savimi turėtų pakakti, kad jaustumėtės pakankamai saugūs ir leistumėte jam užimti pagrindinę vietą.

Palaikymas

Būti natūraliu lyderiu ne visada lengva. Galima sakyti, tai tarsi darbas visą darbo dieną 24–7, o tai gali sukelti perdegimą. Visgi, už kiekvieno daug pasiekusio žmogaus slypi palaikymo sistema, o Liūto vyrai nėra išimtis.

Nepaisant visų savo gerbėjų ir pasekėjų, Liūtas ieško atsidavusios palinksminimo komandos.

Labai svarbu žinoti, kad šalia yra kažkas, kas visada yra jo pusėje, pasiruošęs stovėti jo kampe ir paskatinti jį būti geriausiu.

Būkime čia realistai. Liūto vyro palaikymas gali ištirpdyti bet kokias kliūtis jo širdžiai, tačiau tai taip pat priklauso nuo jūsų tam tikrų aukų. Jo ambicijoms visada bus teikiama pirmenybė, jo balsas bus girdimas daugiau, o tikslai bus pasiekti pirmiausia.

Viskas turėtų būti tobula, jei su tuo galite gyventi ir nesate ypač konkurencingi.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Liūtas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Dress Sense

Kiekvienas alfa patinas pritraukia geriausią savo grupės patelę ir kartu jie sudaro didžiausią galios porą. Jie yra ryškiausi, išmintingiausi ir lengviausiai žvelgiantys į akis, tačiau nesitikėtumėte nieko mažiau.

Joks save gerbiantis vyras Liūtas neatiduotų savo širdies jos nevertai moteriai. Jo žvilgsnis nukreiptas į visada stilingą, fantastiškai atrodančią ir tinkamai besirengiančią moterį. Liūto vyrai yra gana senos mokyklos drabužiai.

Atminkite, kad poruotis su Liūtu reiškia visada atrodyti tobulai, kaip karališkosios šeimos nariai ar kino žvaigždės apdovanojimų ceremonijoje.

Žinoma, jo širdies nelaimėsite vien dėl to, kad lenkiate tendencijas, tačiau būti itin geidžiama – kitas reikalas.

Gera išvaizda apima visą jūsų išvaizdą. Pasilepinkite seksualiais batais, kosmetika, plaukų formavimu, stulbinančiais papuošalais ir bet kokiais kitais aksesuarais, nuo kurių jo žandikaulis atšoks, o liūto širdis plaks greičiau. Šio vaikino svajonių moteris priverčia kiekvieną galvą apsisukti.

Socialus

Dauguma Liūtų yra nepaprastai draugiški ir bendraujantys. Kiekvienas renginys atrodo kaip vakarėlis, nes sukuriama scena, kurioje galima pasipuikuoti. Ši socialinė asmenybė ir linksmas požiūris yra jų traukos dalis, tačiau šios savybės gali drumsti vandenį.

Kartais mišrūs Liūto vyro signalai gali būti klaidinantys. Pavyzdžiui, vieną dieną galite manyti, kad jis nori užmegzti romantiką, bet kitą dieną jis elgiasi su jumis kaip su draugu.

Jei jums atrodo, kad Liūtas yra painus, jis ne taip planavo. Jis nežaidžia žaidimų.

Ponas Liūtas yra socialus gyvūnas ir jis niekada neįtiktų to, kas socialiai nepasitiki savimi. Tačiau jam atrodo, kad moteris, galinti dirbti minią, sudaryti sklandų prisistatymą ir būti patogiai su draugais bei pakuotės nariais, yra labai patraukli.

Tai nereiškia, kad Liūto vyro širdį gali užkariauti tik garsūs ir ekstravertiški personažai. Pasitikėjimas mažiau akivaizdžiu būdu gali būti toks pat veiksmingas.

Socialinių progų naudojimas užmegzti ryšius su artimiausiais draugais visada yra teigiamas žingsnis; tik nesistenk jo sukelti pavydo.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo vyrą Liūtą (jos veikia kaip magija)

Lengvai nusiteikęs

Liūto vyrai nemėgsta nieko daugiau, kaip iššūkį, taigi, jei jis jums patinka, šiek tiek pasislėpkite. Vis dėlto būkite atsargūs; tai gali būti sudėtingas kelias, nes žaisdamas sunkiai, kad gautum, rizikuoji, kad jis tau duos leidimą.

Norėdami laimėti Liūto vyro širdį, pirmosiomis dienomis tiesiog pamaitinkite savo dėmesį. Tada šiek tiek palaukite, kad jis išsiaiškintų, ir jis užsikabins; planas yra priversti Liūtą tavęs pasiilgti, kai tavęs nėra šalia.

Venkite isterijos ir nekurkite „gelbėjimo“ scenarijų, kurie žymi jus kaip pernelyg emocingus. Tai patikimas būdas jį išjungti.

Atminkite, kad aplink yra daugybė damų, kurios kurį laiką gali patraukti Liūto akį, tačiau ilgalaikiam laikui to nepakanka.

Joks Liūtas neatvers savo širdies, jei nematys ateities. Tai reiškia, kad kažkas protingas ir patikimas, bet ne energijos nutekėjimas; atsidavęs, bet neprisirišęs, pasitikintis ir nebūti reikalingas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -