0

Kas atsitinka po to, kai vėžiu sergantis vyras išsiskiria su jumis • Astrologizuokite

  • 4 birželio, 2024


Yra keletas dalykų, kurie gali nutikti Vėžiu sergančiam vyrui po išsiskyrimo. Net jei nesilaikote jokių bendravimo su vėžiu taisyklių, nemanykite, kad viskas baigėsi.

Jam reikia laiko įveikti savo įskaudintus jausmus. Gali pasikeisti jo širdis.

Vėžys gali daug kartų pakeisti savo nuomonę apie išsiskyrimą. Kaip žinoti, kad vėžys tave aplenks? Šį klausimą užduosite sau daugybę kartų.

Galite lažintis, kad jis grįš. Net jei nežinai, kaip priversti Vėžiu sergantį vyrą tavęs pasiilgti po išsiskyrimo, tikėtina, kad jis tavęs jau trokšta.

Nors jis jau planuoja, kaip tave susigrąžinti, tu gali to nežinoti. Vėžys iš pradžių gali slėpti savo ketinimus ir jausmus. Jis gali elgtis taip, lyg būtų baigęs, bet taip nėra.

Jis gali išsijungti

jis gali užsidaryti

Tai, kaip Vėžiai elgiasi išsiskyrus, yra panašus į jų elgesio būdą bet kokioje stresinėje situacijoje. Jie tiesiogiai to nesprendžia. Vietoj to jie slepia savo gilesnius jausmus ir stengiasi elgtis griežtai.

Vėžys, po to, kai bus išmestas, arba per daug stengsis elgtis taip, lyg jam nesiseka, arba pereis į kitą kraštutinumą ir parodys, kad be tavęs jaučiasi emocinė netvarka. Paprastai jis pirmiausia nutils tam tikrą laiką.

Paprastai jis bando susidoroti su širdgėla slopindamas savo jausmus arba visiškai užsidarydamas. Jis nemėgsta rodyti savo pažeidžiamumo. Tačiau net kai jis užsidaro, jo veiksmai po išsiskyrimo kalba daug.

Visi aplinkiniai žinos, kad jis nėra jis pats. Jis gali nevalgyti tiek daug arba gali patogiai valgyti. Jis gali atvirai nekalbėti apie savo jausmus jums, bet visi galės pasakyti, kad kažkas negerai, jis bus tylus, uždaras ir nusiteikęs.

Ar jūsų vėžys skausmingai nutolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Jis stengsis palaikyti ryšį

jis stengsis palaikyti ryšį

Po pradinio mąstymo laikotarpio, kai jis jus tyliai gydo, ateis vėžys. Jis tavęs pasiilgs ir pradės gailėtis dėl išsiskyrimo. Jis bandys palaikyti ryšį vėl siųsdamas jums žinutes.

Jis gali bandyti elgtis taip, lyg nieko niekada nebūtų nutikę. Tada jis gali pasielgti neįprastai sentimentaliai, prikeldamas senus prisiminimus ir kalbėdamas apie visus nuostabius laikus, kuriuos abu praleidote kartu. Kartais jis bus šiek tiek savininkiškas bendraudamas.

Jis gali elgtis taip, lyg manytų, kad jūs vis dar esate kartu. Sudaužytas Vėžys net nepaiso kaltės jausmo, kad priversti jus persigalvoti, jei išsiskyrimas buvo jūsų idėja. Vėžiai dažniausiai laiko save auka, nesvarbu, kokia iš tikrųjų buvo istorija.

Jis pakeis pasakojimą, todėl atrodo, kad jis yra geras vaikinas, kuriam tereikia dar vienos galimybės. Taip pat galite tikėtis, kad Vėžiu sergantis vyras bandys palaikyti ryšį, kad galėtų ieškoti „įrodymų“, patvirtinančių jūsų nuolatinius jausmus jam.

Skaitykite daugiau apie Vėžį

Jis ims pavydėti

jis ims pavydėti

Nesvarbu, kas inicijavo išsiskyrimą, Vėžys vis tiek bus pavydus. Kartais jis palaikys ryšį, kad galėtų jus stebėti. Jis taip pat parodys norą vėl susitikti su jumis tą minutę, kai parodysite susidomėjimą kuo nors kitu.

Paprastai tai nėra gera idėja pasinaudoti savo naudai. Pavydas, kurį išprovokuoja, jei tyčia flirtuojate su kitu vaikinu, kad sujauktumėte jam galvą, nėra vertas rezultatų.

Vėžys gali elgtis taip, lyg turėtų teisę į jūsų išskirtinį dėmesį net po išsiskyrimo.

Jei neketinate vėl su juo susidraugauti, turite naudoti tvirtas ribas, kad tai aišku. Kai vėžys baigs su tavimi, jis bus toks emociškai atitrūkęs, kad nebepavydės.

Vis dėlto, kai jis apskritai turi likusį ryšį, menkiausias dalykas gali sukelti jo pavydą. Net tada, kai išsiskyrei. Jei nesate šalia, kai jis skambina, jis manys, kas blogiausia, ir manys, kad persikėlėte į ką nors naujo.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su vėžiu sergančiu vyru…

Jis gali skubėti į naujus santykius

jis gali paskubėti užmegzti naujus santykius

Ironiška, kad nors vėžys pavydės, jei pasikalbėsi su kuo nors nauju, jis gali greitai susirasti naują meilės pomėgį. Taip yra todėl, kad jis negali pakęsti būti vienas. Jam gali tekti palaikyti santykius, kad jaustųsi saugus.

Jis yra liūdnai pagarsėjęs tuo, kad užmezga naujus santykius, todėl nenustebkite, jei jis suskubs pradėti kažką naujo. Jei norite sužinoti, kaip pasakyti Vėžiu sergančiam vyrui, kad jo pasiilgote, geriausia, ką galite padaryti, tai iš karto išeiti ir būti sąžiningam.

Jis gali priimti užuominas, bet jam labiau patinka tiesioginio bendravimo užtikrinimas. Negana to, jam reikia vėl ir vėl išgirsti, kiek tu apie jį galvoji ir kaip labai nori jo susigrąžinti. Jei jis domisi kuo nors kitu, tai tinkamas metas jam pranešti, kad norite jį susigrąžinti.

Vyras, sergantis vėžiu, gali užmegzti naujus santykius su žmogumi, kurio jis tikrai nemėgsta. Tačiau jei jis liks su ja pakankamai ilgai, jis įtikins save, kad yra įsimylėjęs. Jei jis anksti sužinos, kad vis dar turi galimybę su jumis, jis gali pakeisti kursą.

Jam reikės savo teritorijos

jam reikės savo teritorijos

Jei norite sužinoti, kaip priversti vėžį sergantį vyrą jums atleisti, turite imtis veiksmų lėtai. Suteikite jam vietos atsikvėpti. Paprastai tariant, po išsiskyrimo verta Vėžį kuriam laikui palikti ramybėje.

Tai suteikia jam labai reikalingą laiką. Jam reikia iš naujo susikurti savo rutiną ir susitvarkyti. Per tą laiką jis taip pat vėl jaučiasi saugus. Jis tai daro būdamas savo namų bazėje.

Galbūt manote, kad gera idėja apsupti jį priminimais apie jus, tačiau tai gali atsiliepti. Jam reikia atsijungti, kad jis suprastų, kaip labai tavęs pasiilgo. Suteik jam erdvės iš tikrųjų suprasti, ką reiškia gyventi be tavęs.

Kai tik realybė pasiners į vidų ir jis pamatys, ką reiškia, kai jūsų gyvenime nėra, pamatysite visišką posūkį. Vėžiu sergantis vyras supras, kad į išsiskyrimą turi žiūrėti rimtai. Jis bandys susigrąžinti tave ir pamatysi, kiek tu jam iš tikrųjų esi.

Kad ir kaip būtų paradoksalu, jei norite sužinoti, kaip priversti Vėžį sugrįžti pas jus, geriausia, ką galite padaryti, tai palikti jį ramybėje. Suteikite jam vietos jo paties teritorijoje. Tai bus galingiausias pažadinimo skambutis, kurį galite jam suteikti. Anksčiau ar vėliau jis susisieks su jumis.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Vėžio vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Jis ras pasiteisinimų užsukti

jis ras pasiteisinimų užsukti

Turėjęs šiek tiek laiko sau, vėžys ras pasiteisinimų užsukti. Jis „staiga prisimins“, kad paliko kojines pas jus. Jis suras ką nors, ką jums pirko anksčiau ir pamiršo jums duoti.

Jis užsuks su keletu papildomų maisto produktų, kuriuos pasiėmė iš parduotuvės, arba vakarienę, kurios pagamino per daug. Net ir po išsiskyrimo Vėžiu sergantis vyras vis dar bando būti jūsų globėju. Jei sergate arba jis nieko negirdi, jis užsuks pažiūrėti, ar viskas gerai.

Jis gali nebandyti pasilikti ilgiau, nei tiesiog greitai pasakyti „labas“. Išsiaiškinkite šias situacijas – tai galimybė vėžiu sergančiam vyrui stebėti, kaip jums sekasi. Tai taip pat yra būdas jam palaikyti ryšį su jumis.

Tokiu būdu jis išlieka mėgstamame prižiūrėtojo vaidmenyje, net jei romantiški santykiai pasibaigė. Jis gali fantazuoti, kad niekas nepasikeitė, nes jis vis dar tavęs rūpinasi ir rūpinasi tavo poreikiais.

Jis bandys pasiekti jus per draugus

jis bandys susisiekti su jumis per draugus

Visos buvusios Vėžio vyro draugės jums pasakys, kad jis vis dar galvoja apie jus ir savaip vis dar bando su jumis susidoroti. Net po išsiskyrimo Vėžiu sergantis vyras iki galo nesupranta, kad tai santykių pabaiga.

Jis bandys susisiekti su jūsų draugais, kad pamatytų, kaip jums sekasi ir ką jūs darote. Geriausiu atveju jis sužinos apie jus vertingos informacijos ir jausis, kad jūs vis dar esate jo gyvenimo dalis. Blogiausiu atveju jis gali išvis nieko neišmokti, bet tikėsis, kad jūsų draugas bent jau paminėjo, kad susisiekė.

Jo nuomone, tai padeda Vėžiu sergančiam vyrui jaustis taip, lyg jis vis dar palaiko ryšį su jumis. Jam patinka jaustis taip, lyg jis vis dar yra jūsų gyvenime, net ir šiais žiediniais keliais. Jei turite bendrų draugų, jis gali naudoti šiuos ryšius, kad bandytų jums paveikti arba gauti jums žinutes.

Nereikia pavydėti. Jei matote, kad buvęs vėžys daug laiko praleidžia kalbėdamas su draugais, dažniausiai taip yra todėl, kad jis kalba apie jus. Tikėtina, kad jis nesistengs bendrauti su tavo draugais.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo vėžį (jos veikia kaip magija)

Jis stebės jūsų socialinę žiniasklaidą

jis persekios jūsų socialinę žiniasklaidą

Vėžys taip pat persekioja socialinę žiniasklaidą. Jei jis negali palaikyti ryšio su jumis per jūsų draugus, galite lažintis, kad jis žiūri jūsų socialinės žiniasklaidos kanalus. Jei pateiksite jam užuominų per socialinių tinklų įrašus, jis tai gaus.

Tiesą sakant, kartais jis jūsų bendruosiuose įrašuose perskaitys „asmenines“ žinutes, kurios neturi nieko bendra su juo. Jis jau žiūri į jūsų sklaidos kanalą, ieškodamas išlikusio susidomėjimo požymių arba ar pajudėjote toliau.

Jis gali tiesiogiai nekomentuoti, bet galiausiai jis pradės „pamėgti“ jūsų įrašus. Tai Vėžio vyro būdas išbandyti vandenį po išsiskyrimo. Jis bando pažiūrėti, ar durys jam vis dar atviros.

Jis pasigailės savęs

jis pasigailės

Vėžys visada suksis istoriją, todėl jis yra santykių auka. Kai tai atpažinsi, daug lengviau susitvarkysi su jo nuotaikomis. Natūralu, kad po išsiskyrimo jis gailisi savęs.

Jis papasakos jūsų draugams istorijos versiją, kuri iš tikrųjų gali būti netiesa, bet pateisinanti jo pasakojimą apie auką. Nebandykite pakeisti jo nuomonės. Geriausia, ką galite padaryti, tai pabandyti nuraminti jo emocijas ir nuraminti.

Pasikeitus jo nuotaikai, siužetas automatiškai pasikeis. Iš moters, kuri sudaužė jo širdį, tapsite jo gyvenimo meile. Leiskite jam šiek tiek pajusti savo emocijas. Savęs gailestis yra Vėžio vyro sielvarto dalis.

Ši magija privers jūsų vėžį vyrą norėti santykių su jumis.

Jis pradės tavęs persekioti

jis pradės tave persekioti

Kai po išsiskyrimo yra šiek tiek labiau nusiteikęs, vėžys dažniausiai gailisi nutraukęs santykius. Jei tai baigsite, jis taps ryžtingesnis bandydamas jus susigrąžinti.

Tam tikru momentu vėžys vėl tavęs persekios. Jis tai daro, nes iš tikrųjų niekada nenori, kad santykiai baigtųsi. Kai taip atsitiks, jis gali būti sužeistas ir šiek tiek supykęs.

Tačiau kai jis baigs pasinerti į emocijas, vėžys pradės aktyviai jus vytis. Jis aiškiai parodys, kad nori vėl jus užkariauti, ir nieko nesustos, kad atkreiptų jūsų dėmesį.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -