0

Maisto tiekimo grandinės programinės įrangos gamintojas „Silo“ dėl susijungimų ir įsigijimų diskusijų atleidžia ~30% darbuotojų

  • 23 gegužės, 2024


„Silo“, „Bay Area“ maisto tiekimo grandinės startuolis, susidūrė su sunkia problema. „TechCrunch“ sužinojo, kad bendrovė antradienį atleido maždaug 30% darbuotojų arba į šiaurę nuo dviejų dešimčių darbuotojų. „Silo“ patvirtino darbuotojų skaičiaus mažinimą ir paaiškino, kad sumažinimas buvo bendras ir nebuvo sutelktas į atskirus skyrius.

Silo pasidalijo šiuo pareiškimu su „TechCrunch“ dėl atleidimo iš darbo:

Neseniai priėmėme sunkų sprendimą sumažinti darbuotojų skaičių beveik 30%. Esame įsipareigoję remti paveiktus komandos narius ir suteikėme išeitinių kompensacijų paketus bei pagalbą įdarbinant. Tuo pačiu metu „Silo“ tebėra pasiryžusi aptarnauti savo klientus ir greitai gendančių medžiagų pramonę ir toliau daug dėmesio skirs naujos kartos tiekimo grandinės valdymo programinės įrangos sprendimų kūrimui.

2018 m. įkurta „Silo“ platforma padeda automatizuoti maisto ir žemės ūkio įmonių darbo eigą, o vėliau išsiplėtė į kitas sritis, pavyzdžiui, mokėjimų produktus mokėtinų ir gautinų sumų automatizavimui, atsargų valdymą, buhalterinę apskaitą, finansavimą ir kt.

Prieš atleidimą iš darbo kilo problema dėl skolinimo produkto, kuris pakenkė Silo pajamoms. Įmonės šaltinis patvirtino, kad klientas vėlavo dėl paskolos, todėl „Silo“ banko partneris pristabdė paskolos produktą. Tada „Silo“ bendradarbiavo su banku, kad išspręstų problemą su klientu, todėl įmonė vėl gali finansuoti.

Nors „Silo“ dabar gali skolinti, dėl to, kad klientas nesumokėjo mokėjimo ir apskritai buvo sustabdytas skolinimas, sumažėjo pajamos per tą laikotarpį, todėl buvo atleista iš darbo. Dėl šios priežasties „Silo“ greičiausiai bus atsargus, padidindamas skolinimo produktą, kai jis judės į priekį.

Visa tai vyko pastarosiomis savaitėmis. Tačiau gali būti, kad jei „Silo“ būtų įdiegęs griežtesnius rizikos valdymo procesus, jis nebūtų susidūręs su įsipareigojimų neįvykdymu.

Be to, girdime, kad Silo dalyvauja susijungimų ir įsigijimų diskusijose kaip dar vienas galimas dabartinės padėties sprendimas. Bendrovė anksčiau dalyvavo diskusijose su potencialiais sandorių partneriais prieš savo C seriją praėjusiais metais, tačiau lėšų rinkimas leido Silo kuriam laikui pristabdyti šias derybas. Pastarosiomis savaitėmis tos susijungimų ir įsigijimų diskusijos vėl sustiprėjo dėl naujo augimo, kurį bendrovė matė praėjusiais metais, ir galimą pasitraukimo poreikį.

Praėjusią vasarą startuolis surinko 32 mln. USD C serijos finansavimo. Investuotojai yra Initialized, Haystack, Tribe Capital, KDT, a16z ir kt.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -