0

Mercury Conjunct Chiron – jūsų žaizdos istorija

  • 13 gegužės, 2024


Nuo 2024 m. kovo 20 d. iki gegužės 7 d. Merkurijus yra junginys su Chironu Avine.

Merkurijaus junginys Chironas yra galimybė įsigilinti į žaizdas, nustatyti save sabotuojančius modelius ir pertvarkyti savo supratimą apie save.

Merkurijaus junginys Chironas Avine – kodėl tai svarbu

Merkurijaus junginys Chironas Avine nėra jūsų tipiškas Merkurijaus tranzitas.

Kodėl?

Nes Merkurijus dėl artėjančios retrogradacijos Avine praleis neįprastai ilgai.

Merkurijus labai ilgą laiką išliks jungties rutulyje su Chironu ir Šiaurės mazgu, suaktyvindamas galimybes peržiūrėti ir perrašyti save sabotuojančius mąstymo modelius.

Šio tranzito metu (kuris veikia iki 2024 m. gegužės 7 d.) galime išgydyti, taisydami senas žaizdas ir apimdami naujas perspektyvas, atitinkančias aukščiausią mūsų potencialą.

Pirmoji Merkurijaus ir Chirono jungtis yra 2024 m. kovo 20 d. 2-oji, 2024 m. balandžio 15 d., 20° Avino laipsnio (su Merkurijaus retrogradiniu laipsniu) ir 3-ioji 2024 m. gegužės 7 d., 21° Avinas.

Nors tikslios datos žymi tranzito energijos piką, Merkurijaus junginys Chironas veikia visą laikotarpį – nuo ​​dabar iki gegužės vidurio. Tai intensyvus tranzitas, kuris turės įtakos kiekvienam iš mūsų.

Merkurijaus junginys Chironas Avine – tapatybės žaizda

Merkurijaus ir Chirono jungtis vyksta ženkle Avinas. Avinas yra „aš esu“ ženklas. Avinas yra mūsų tapatybė.

Todėl Merkurijaus junginys Chironas sukels mūsų tapatybės žaizdą.

Kad ir kokie būtume pasitikintys ir pasiekę, visi turime giliai įsišaknijusią tapatybės žaizdąnes visi kažkada kentėjome nuo atstūmimo ir apleistumo jausmo.

Kaskart, kai kas nors mus palikdavo ar atstūmė, tai iš esmės suabejojo ​​mūsų egzistavimu. „Ar aš turiu teisę būti čia?” „Ar mano egzistavimas tikrai svarbus?” „Kas aš esu?”

Tai yra pagrindiniai klausimai, kuriuos į paviršių iškels Merkurijaus ir Chirono jungtis Avine.

Mercury Conjunct Chiron – jūsų tapatybės žaizdos istorija

Merkurijus astrologijoje reiškia „bendrąjį pasakojimą“ tai, kaip suvokiame pasaulį, bendrą priimtą „istoriją“, ką pasakojame sau, ką tikime esant tiesa.

Todėl, Merkurijaus junginys Chironas atskleis „bendrąjį pasakojimą“ arba istoriją apie mūsų Chirono žaizdą. Tiksliau – mūsų tapatybės žaizdos istorija (Chironas Avine).

Mūsų žaizdos istoriją galima atsekti per mūsų šeimos kilmę, kuri gali apimti kelias kartas.

Šiaurinis Avino mazgas taip pat dalyvauja šiame tranzite; Merkurijus yra ne tik Chirono junginys, bet ir Šiaurės mazgas.

Mėnulio mazgai rodomi visą laiką šeimos dinamika, pabrėžiant modelius, kurie paveldimi iš kartos. Jei Pietų mazgas praėjo karmą, kurią reikia paleisti ir transformuoti, šiaurinis mazgas yra galimybė pakeisti mūsų karmą ir perrašyti mūsų likimą.

Kai Merkurijus susilygina su Chironas ir Šiaurės mazgasturime unikalią galimybę įsigilinti giliai įsišakniję modeliai, paveldėti iš mūsų šeimos, ir suprasti, kaip jie paveikė mūsų individualumo ir tikslo jausmą.

Štai Merkurijaus-Chirono Avino pasakojimų pavyzdžiai, kurie gali atsirasti artimiausiomis savaitėmis:

Aš esu ydingas

Tai yra tada, kai žmogus tiki – dėl realių atstūmimo išgyvenimų ar interpretuotų užuominų iš savo šeimos, kad yra ydingas, galbūt todėl, kad jų šeima norėjo kitokių savybių, kitos lyties ar kitokios išvaizdos vaiko.

Šis atmetimas skatina juos pakeisti savo asmenybę taip, kad jie atitiktų tai, ko tikimasi. Šis požiūris, žinoma, yra savęs nugalėjęs, nes galime būti tik savimi, NE kažkuo kitu.

Aš esu našta

Vaikas gimė „netyčia“ arba šeimoje, turinčioje materialinių problemų ar kitokios naštos. Vaikas buvo paliktas kitų šeimos narių ar globėjų rankose ir (arba) buvo priverstas jaustis kaip našta.

Jiems galėjo būti pasakyta: „Aš paaukojau save dėl tavęs“, iš esmės apkaltinus, kad jie trukdo tėvams pasiekti savo tikslus.

Aš esu savo šeimos kopija

Šiame pasakojime buvo tikimasi, kad vaikas perims šeimos vertybes, įsitikinimus, socialinį elgesį ar socialinę padėtį. Bet koks nukrypimas nuo „normos“ buvo vertinamas kaip išdavystė.

Nesąmoningai vaikas mano, kad jų egzistavimas patvirtinamas tik šeimos „istorijos“ kontekste ir kad jie negali „egzistuoti“ už šios istorijos ribų. Todėl jų unikalus individualumas yra negaliojantis ir paneigiamas.

Vaikas, kovojantis su šiuo pasakojimu, mano, kad negali pranokti savo šeimos narių. Pavyzdžiui, jei nė vienas šeimos narys nestojo į universitetą, vaikas gali sabotuoti save ir „neišlaikyti“ egzaminų, kad įstotų į universitetą, kad nepakeistų šeimos naratyvo.

Aš esu nusidėjėlis

Šiame pasakojime vaikas įkūnija neteisingo elgesio ar kaltės jausmą, susijusį su natūraliais impulsais, troškimais ar malonumais.

Dėl seksualinių represijų, religinių ar kultūrinių įsitikinimų, šeimoje nustatytos ribojančios normos skatina vaiką suvokti savo įgimtus instinktus ir troškimus kaip nuodėmingus ar moraliai neteisingus.

Šis vidinis konfliktas trukdo vaikui visiškai priimti gyvenimą, pasitikėti savo instinktais ir suvokti savo potencialą.

Visuose šiuose pasakojimuose užgniaužtos į Aviną panašios tvirtumo, nepriklausomybės ir saviraiškos savybės.

Šiais scenarijais nesiekiama skatinti pasipiktinimo mūsų šeima ar priversti mus jaustis aukomis.

Tiesą sakant, kuo daugiau pažvelgsime į šią šeimos dinamiką, tuo geriau suprasime gilias šių modelių šaknis. Mūsų tėvai tikriausiai paveldėjo šias istorijas iš savo tėvų, ir tai tęsiasi iš kartos į kartą.

Tačiau vien todėl, kad šios istorijos egzistuoja dešimtmečius ar net šimtmečius, tai nereiškia, kad turime ir toliau jas įamžinti.

Merkurijaus junginys Chironas Avine – tapatybės žaizdos išgydymas

Geros naujienos yra tai, kad artėjantis Merkurijaus-Chirono tranzitas, lydimas Šiaurės mazgo, yra unikali galimybė 1) suprasti gilesnę šios tapatybės žaizdos dinamiką ir 2) perrašyti šį scenarijų, kuris buvo perduodamas kartoms.

Jūsų šeimos (jo) istorija suformavo jus, bet neapibrėžia jūsų. Galite nutraukti ciklą. Galite perrašyti scenarijų.

Jūs nesate ydingas. Jūs esate jūs – unikalus individas, kuris gali būti panašus į tai, ko jūsų šeima tikisi ar trokšta, arba nepanašus. Jūsų vertė yra neatskiriama ir neapibrėžiama kitų suvokimo apie jus.

Jūs nesate našta. Yra begalė veiksnių, kurie turi būti suderinti, kad vaikas gimtų. Jūs esate čia dėl priežasties; tai, kad gimėte sunkiomis aplinkybėmis, nepaneigia jūsų egzistavimo.

Jūs nesate savo šeimos kopija. Nors dalijamės DNR su savo artimaisiais, visi esame unikalūs asmenys, turintys unikalią istoriją ir individualią misiją. Jūsų tapatybė neapsiriboja jūsų šeimos keliamais lūkesčiais ar apribojimais.

Tu nesi nusidėjėlis. Malonumas yra mūsų esmės ir asmeninės kūrybos portalas. GALI pasitikėti savo impulsais ir kūrybiniu genijumi. Jie nukreips jus į išsipildymą ir autentiškumą.

Mercury Conjunct Chiron – dovana žaizdos viduje

Jums gali kilti klausimas – kam tada visos šios kovos? Kodėl turime patirti žaizdą ir su ja susijusius iššūkius?

Nes žaizdoje yra paslėptas lobis.

Visa tai, ką darome norėdami išgydyti, visos pamokos, kurias išmokstame, ir visos stiprybės, kurias išsiugdome, kad įveiktume sunkumus, formuoja mūsų unikalų potencialą, galiausiai paversdamos mūsų žaizdą didžiausia dovana.

2024 m. kovo 20 d. įvyksiantis Merkurijaus ir Chirono jungtis yra tik „žaizdos istorijos“ atskleidimo pradžia. Per ateinančias kelias savaites bus atskleista vis daugiau sluoksnių.

Be Merkurijaus jungties Chiron ir Šiaurės mazgo, mes turime du galingi užtemimai; Mėnulio užtemimas Svarstyklėse 2024 m. kovo 25 d., Merkurijus jungiasi su Chironu ir Šiaurės mazgu, ir Saulės užtemimas Avine 2024 m. balandžio 8 d., tiksliai su Chironu.

Šie tranzitai suteikia vieną kartą gyvenime galimybę perrašyti mūsų karminius modelius.

Šį kartą tikrai galime nutraukti ciklą.

Artimiausiomis savaitėmis bus pateikta daugiau užuominų apie tai, ką tiksliai turime padaryti, kad perrašytume savo žaizdos istoriją, kad galėtume išnaudoti visą savo potencialą ir gyventi gyvenimą, kurį turime gyventi.

Prenumeruokite Astro Butterfly savaitinį informacinį biuletenį

Jei norite neatsilikti nuo būsimų tranzitų, užsiprenumeruokite savaitinį Astro Butterfly naujienlaiškį.

Prisijunkite prie kitų daugiau nei 49 000 prenumeratorių:Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -