0

Kaip įjungti vyrą Skorpioną lovoje • Astrologizuokite

  • 29 birželio, 2024


Nesvarbu, ar pirmą kartą užmezgate intymius santykius su Skorpiono vaikinu, ar norite paįvairinti santykius, turite žinoti, kaip įjungti Skorpiono vyrą lovoje.

Kaip jums patinka šis intensyvus ženklas?

Kadangi jie yra vienas seksualiausių viso zodiako ženklų, įjungti Skorpiono vyrą lovoje yra ir sudėtinga, ir paprasta.

Jį lengva įjungti, nes jis jau visą laiką galvoja apie seksą, tačiau tai apsunkina išlaikyti susidomėjimą.

Galite naudoti astrologiją, kad sužinotumėte ne tik kaip įjungti Skorpiono vyrą miegamajame, bet ir kaip priversti jį sugrįžti dar daugiau.

Laikykite paslaptį gyvą

Skorpionai yra vienas iš labiausiai nesuprantamų zodiako ženklų, nes jie yra tokie sudėtingi ir nuošalūs. Dauguma Skorpionų priima savo tamsią prigimtį ir mėgsta išlaikyti paslaptingumą.

Vyrą Skorpioną įjungia moteris, kuri yra tokia pat paslaptinga kaip ir jis. Jis nori moters, kuri viešumoje būtų santūri ir valdoma, bet už uždarų durų laukinė ir aistringa.

Jei norite įjungti savo partnerį Skorpioną, turite šiek tiek palikti vaizduotei.

Nereikėtų rengtis labai provokuojančiai ar iš karto demonstruoti visų savo geriausių judesių. Šiek tiek susilaikykite ir leiskite jam laikui bėgant pamatyti ir pažinti daugiau apie jus.

Skorpionas yra kantrus, kai kalbama apie viliojimą, todėl jaudulys ir paslapties išlaikymas jį sujaudins.

Ši magija privers jūsų Skorpioną norėti santykių su jumis.

Nustebink Jį

Kai Skorpionas tave myli, jis stengiasi apie tave sužinoti kuo daugiau. Jis renka įrodymus, kad nustatytų, ar jūs sudarytumėte suderinamą porą.

Įsimylėjęs Skorpionas mėgsta atrasti naujų dalykų apie savo partnerę. Jis yra sudėtingas vaikinas, todėl jį traukia sudėtinga, daugiasluoksnės asmenybės moteris.

Jei norite įjungti Skorpiono vaikiną, turite laikyti jį ant kojų pirštų.

Būkite nenuspėjami, ypač miegamajame. Nesilaikyk tos pačios nuobodžios kasdienybės.

Nustebinkite jį pasiūlydami ką nors naujo išbandyti lovoje arba parodykite, kad netikėtais momentais jaučiatės fiziškai.

Kai jis plauna indus, sėlinkite už jo be nieko, apvyniokite jį rankomis ir pradėkite bučiuoti jo kaklą.

Kai jis atsisuka ir supras, ką tu ketini, jį tikrai sužavės tavo seksuali staigmena.

Skaitykite daugiau apie Skorpiono vyrą

Pasistenkite dėl savo išvaizdos ir priežiūros

Jei jums įdomu, kaip pritraukti vyrą Skorpioną ir įjungti jį lovoje, turite pasistengti dėl savo išvaizdos ir priežiūros.

Jis nesitiki, kad atrodysite kaip supermodelis ar visada būsite tobulai nušlifuotas, tačiau Skorpiono vaikinas jaučiasi ypatingas, kai jo partnerė už jį lėlės.

Jūsų pastangos atrodyti gražiai savo Skorpiono vaikinui yra tokios ypatingos jam ne dėl jūsų išvaizdos, o dėl jūsų bandymo jam įtikti.

Jis nori matyti, kad rūpinatės juo pakankamai, kad pasirūpintumėte savimi, ir kad vertinate ir gerbiate save taip, kaip jis.

Jums nereikia dėti ypatingų pastangų kiekvieną kartą, kai užmezgate intymius santykius su savo Skorpiono vaikinu, tačiau kiekvieną kartą turėtumėte žengti papildomą mylią.

Išsimaudykite jausmingai vonioje, kad nusiteiktumėte ir apsivalykite savo vyrui Skorpionui. Pasipurkškite kvepalų, formuokite plaukus ir patepkite losjonu ar aliejumi, kad oda būtų švelni ir lygi.

Jūsų Skorpiono vaikinas apims geismą, kai supras, kad įdėjote šiek tiek daugiau darbo, kad atrodytumėte ir jaustumėtės gerai.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Skorpionas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Dėvėkite juodą ir raudoną apatinį trikotažą

Dauguma vyrų yra vizualūs padarai, o vyras Skorpionas nėra išimtis. Galite lengvai jį paversti seksualiai pavaizduodami save miegamajame.

Jei norite sužinoti, kaip priversti vyrą Skorpioną jus persekioti, pabandykite apsivilkti seksualų apatinį trikotažą.

Kai kurie ženklai renkasi subtilų, moterišką apatinį trikotažą. Tai tinka Skorpiono vaikinui, bet jei jums labiau patinka oda, o ne nėriniai, jis taip pat to mėgsta.

Su zodiako ženklu Skorpionas siejamos spalvos – juoda ir raudona, todėl stenkitės rinktis seksualius šių spalvų apatinius.

Nusiųskite jam savo nuotrauką su apatiniu trikotažu ar net nuotrauką, kurioje jis padėtas ant lovos. Parašykite jam, kad nekantraujate, kol jis grįš namo, kad jis galėtų asmeniškai pamatyti jūsų ypatingą aprangą.

Būk pasitikintis

Net labiau nei kvepalai ar apatinis trikotažas – seksualiausias dalykas, kurį moteris gali dėvėti Skorpiono vaikino miegamajame, yra pasitikėjimas savimi.

Skorpiono vyrą fiziškai traukia ne konkretus kūno tipas ar tam tikros savybės. Jį traukia moteris, kuri myli savo kūną ir nebijo jo demonstruoti.

Nemėginkite slėpti savo kūno ar padėti tik tokiais kampais, kurie, jūsų manymu, yra glostantys, kai mylėtės su Skorpiono vaikinu.

Jis supras jūsų nesaugumą ir laikys juos kliūtimis, kurias turi įveikti, kad pagerintų jūsų seksualinį gyvenimą.

Jis bus kantrus ir padės jums įveikti bet kokį nesaugumą, kurį galite patirti lovoje, tačiau jam patinka, kai parodote, koks esate pasitikintis ir savimi pasitikintis.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Skorpiono vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

Būkite eksperimentuojantys

Vyras Skorpionas nepasitenkins nuobodžiu, pasikartojančiu seksualiniu gyvenimu. Kaip bene seksualiausias viso zodiako ženklas, jam reikia įvairovės, kad miegamajame viskas būtų pikantiška.

Kai vyras Skorpionas išsiaiškins, kas jums patinka lovoje, jis akimirksniu pradės ieškoti kitų būdų, kaip jums patikti ir peržengti jūsų seksualines ribas.

Tai nėra tas vaikinas, kuris suras tą patį judesį, kuris tau patinka, ir vis kartos tą patį. Jam patinka eksperimentuoti ir jam reikia partnerio, kuris taip pat nori išbandyti naujus dalykus.

Jei norite įjungti savo Skorpiono vaikiną, pasidalykite su juo savo fantazijomis ir parodykite jam, kaip trokštate jas išbandyti.

Jis neprieštarauja, jei esate nepatyręs; tiesą sakant, jam patinka būti jūsų pirmuoju partneriu naujuose seksualiniuose nuotykiuose.

Leisk jam valdyti

Skorpionai yra vieni didžiausių kontrolės keistuolių visame zodiake. Jiems visada reikia valdžios ir kontrolės, įskaitant santykius.

Tai nereiškia, kad Skorpiono vyras nori tik nuolankios, nuolankios moters; Tiesą sakant, jam labiau patinka stipri moteris, kuri žino, ko nori.

Tai taip pat nereiškia, kad neturėtumėte kurstyti sekso. Jis nori, kad parodytumėte jam, kaip labai jo norite, bet jis taip pat nori būti atsakingas.

Skorpiono vyro ideali moteris yra pasitikinti savimi ir atkakli, tačiau vis tiek leidžia jam dominuoti miegamajame.

Norėdami suvilioti savo Skorpiono vaikiną, leiskite jam valdyti lovą. Jam patinka vadovauti, ir jūs niekada nenusivilsite, kur jis jus nuves.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Skorpioną (jos veikia kaip magija)

Būkite aistringi ir meilūs

Kai kurie ženklai yra labiau patenkinti fizine meile nei kiti. Skorpionai nėra jautrūs daugeliui žmonių, tačiau jie negali nuleisti rankų nuo savo antrosios pusės.

Skorpionams nepatinka daug PDA, bet kai jam patogu bučiuotis ir liesti tave viešai, tai vienas iš ženklų, kad Skorpiono vyrui tu labai patinki.

Jei norite priversti savo vyrą Skorpioną išprotėti lovoje, turite būti meilūs ir aistringi.

Nelaikykite sekso darbu ar dalyku, kurio tiesiog norite pasitraukti. Neskubėkite, padarykite tai romantiška ir parodykite jam, kad jums patinka išreikšti savo meilę per intymumą.

Parodykite savo emocijas

Skorpionai yra labai intuityvūs, todėl daug bendrauja neverbaliniu būdu, ypač su savo partneriais.

Vyras Skorpionas tikisi, kad jo partnerė jį supras geriau nei bet kas kitas, todėl kai jis jai vilioja žvilgsnį, ji turėtų žinoti, kad jis nusiteikęs seksui.

Skorpiono vyrui akių kontaktas yra svarbus ir padeda užmegzti emocinį ryšį su jumis.

Jei norite jį įjungti, fiziškai palaikykite akių kontaktą. Tai sustiprina jūsų psichinį ryšį ir daro patirtį jam prasmingesnę.

Ar jūsų vyras Skorpionas skausmingai atitolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Paglostyk Jo Ego

Skorpionai turi didelį ego, todėl tikras būdas įjungti savo Skorpiono vaikiną yra apipilti jį komplimentais ir nuoširdžiais meilikavimu.

Tiesiog įsitikinkite, kad viskas, ką jam sakote, yra nuoširdu, nes Skorpionai puikiai atskleidžia melą.

Neperdėk ir nekalbėk nieko, ko negalvoji, o parodyk jam, kaip jį vertini ir dievini miegamajame.

Skorpiono vyras nori išgirsti, kad jis yra geriausias meilužis, kokį tik yra turėjęs jo partneris ir kurio niekas kitas negali su juo palyginti.

Kai Skorpionas tave paliečia, jis ieško tavo reakcijos, kad pamatytų, ar tau patinka, ar ne.

Įsitikinkite, kad lovoje esate balsingi ir kalbėkite savo žodžiais bei veiksmais, kiek jums patinka laikas lovoje kartu.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -