0

Moterys dirbtinio intelekto srityje: Rep. Dar'shun Kendrick nori priimti daugiau AI teisės aktų

  • 12 gegužės, 2024


Siekdama, kad į DI orientuotos moterys akademikės ir kitos būtų dėmesio centre, „TechCrunch“ paskelbė interviu seriją, skirtą nuostabioms moterims, prisidėjusioms prie AI revoliucijos. Šiuos kūrinius skelbiame ištisus metus, nes tęsiasi AI bumas, pabrėždami pagrindinius darbus, kurie dažnai lieka neatpažįstami. Daugiau profilių skaitykite čia.

Dar'shun Kendrick yra Džordžijos Atstovų rūmų narė, o į šias pareigas ji buvo išrinkta būdama 27 metų 2010 m. Ji turi ilgą karjerą politikos, teisingumo ir technologijų srityse, įskaitant Smulkaus verslo plėtros ir darbo vietų kūrimo komitetą ir Technologijų ir infrastruktūros komitete, kur ji dalyvauja jo Dirbtinio intelekto pakomitečio veikloje. Ji taip pat dirbo su Nacionaliniu juoduoju valstybės įstatymų leidėjų telekomunikacijų, mokslo ir technologijų komitetu, o 2019 m. sukūrė Džordžijos Atstovų rūmų pirmąjį dvišalį technologijų, inovacijų ir verslumo komitetą.

Kendrickas lankė Oglethorpe universitetą ir įgijo teisės diplomą Džordžijos universiteto teisės mokykloje. Ji yra advokatė ir 2017 m. atidarė teisės ir investicijų konsultavimo įmonę, kuri padėtų moterims ir juodaodžiams įkūrėjams daugiau sužinoti apie kapitalo pritraukimą.

Trumpai, kaip pradėjote dirbti dirbtinio intelekto srityje? Kas tave patraukė šioje srityje?

Dirbti su dirbtiniu intelektu pradėjau plačiai domėdamasis technologijomis. Esu vertybinių popierių teisininkas, todėl padedu steigėjams visoje šalyje pritraukti milijardus privataus investicinio kapitalo, taip pat konsultuoju rizikos kapitalo fondus. Taigi dėl darbo, kurį dirbu savo „dienos darbe“, visada girdžiu ir dalyvauju kapitalo pritraukimo naudojant naujausias technologijas.

Mane traukia ir vis dar traukia dirbtinis intelektas, nes kaip politikos formuotojui įdomu suderinti žmonių gyvenimo palengvinimą ir užtikrinti, kad mašininis mokymasis netrikdytų mūsų demokratijos ir to, kas daro mus žmonėmis. Mane, kaip advokatą, tai domina dar ir todėl, kad rizikos kapitalo įmonės ir dirbtinio intelekto erdvės įkūrėjai, atrodo, atsisako naujausių tendencijų nepritraukti tiek investuotojų kapitalo, kiek kiti technologijų pogrupiai. Neįsivaizduoju, kodėl to reikia, ir dėl to tai žavi.

Kokiu darbu AI srityje labiausiai didžiuojatės?

Šioje paskutinėje Gruzijos Generalinės Asamblėjos teisėkūros sesijoje buvau mažame dirbtinio intelekto pakomitetyje, kuris priėmė teisės aktus, susijusius su artėjančiais rinkimais ir politinių kampanijų „giliomis klastotėmis“, kuriomis siekiama paveikti rinkimus.

Tai tik pradžia, bet aš didžiuojuosi, kad Gruzijos valstija pradėjo tokius pokalbius. Vyriausybė dažnai atsilieka nuo naujų technologijų, todėl džiaugiuosi, kad pradedame pažvelgti į viską, kas supa DI, ypač į generuojamąjį DI.

Kaip sprendžiate vyrų dominuojamos technologijų pramonės ir, tuo labiau, vyrų dominuojamos AI pramonės iššūkius?

Pasirodyti. Rodau erdvėse, kuriose šios pramonės šakos, kuriose dominuoja vyrai, nesitiki manęs pamatyti – renginiuose, konferencijose, diskusijose ir t. t. Taip pat man pavyko įsiveržti į rizikos kapitalo pramonę, kurioje dominuoja vyrai: tiesiog pasirodau žinodamas apie ką aš kalbu ir suteikdamas kažką vertingo, kurio reikia pramonei.

Ką patartumėte moterims, norinčioms patekti į AI sritį?

Gaminti. Moterys yra įpratusios atlikti daugybę užduočių. Mano nuomone, tai vienas geriausių generatyvaus ir taikomojo AI panaudojimo būdų. Taigi žinau, kad moterys gali sukurti naują AI produktą, kad palengvintų gyvenimą, nes mums to reikia. Jums nereikia kurti produkto – tereikia būti vizionieriumi. Kažkas kitas gali jį pastatyti. Pasirodyti. Yra tik tiek daug erdvių, iš kurių negalime atsitraukti. Mokytis toliau. Technologijos keičiasi taip greitai. Norite suteikti vertę, kai turėsite galimybę ir įeidami į šią erdvę, taigi – klausykitės „YouTube“ ir prisiregistruokite gauti el. paštą, kai kažkas kalba apie šią erdvę.

Kokios yra pačios aktualiausios problemos, su kuriomis susiduria dirbtinis intelektas vystantis?

Sukčiavimas. Kai atsiranda nauja technologija, kažkas yra pakankamai gudrus ir gudrus, kad sugalvotų, kaip ją panaudoti blogiui. Ypač todėl, kad tai dirbtinis intelektas, taikiniais bus pažeidžiamiausios bendruomenės, pavyzdžiui, pagyvenę žmonės ir imigrantai. Privatumas. Istorija sena kaip laikas ir tęsiasi su AI. Kai AI aparatui suteikiate daugiau informacijos apie save, tuo jis tampa geresnis.

Neigiama yra tai, kad dabar ji žino ir saugo daug informacijos apie jus. Duomenų pažeidimai vyksta nuolat. Įsilaužimas yra dalykas. Taigi tai kelia susirūpinimą. Smulkaus verslo pritaikymas. Valdžia, teisės sritis, finansų paslaugos. Visos šios pramonės šakos yra konservatyvesnės ir lėčiau prisitaiko prie naujų technologijų. Tačiau šiame sparčiai besivystančiame pasaulyje lėtas dirbtinio intelekto naudojimas yra smulkaus verslo nesėkmės receptas. Vyriausybės ir verslo partneriai turi rasti būdą, kaip pertvarkyti įmones, kad jos reaguotų į kintančius technologijų ir verslo plėtros aplinkos pokyčius, atsirandančius dėl AI.

Kokias problemas AI naudotojai turėtų žinoti?

Dabar dėl sukčiavimo turite viską atspėti ir turite būti išrankūs informacijai, kurią dalijatės su AI platformomis. Be to, naudotojai, kaip įprasta, turėtų žinoti, kad dirbtinio intelekto technologija yra tokia pat protinga, kaip ir žmonių įvestis. Taigi vis dar yra diskriminacijos galimybė – pagalvokite apie AI darbo paraiškose – dėl jos naudojimo.

Koks yra geriausias būdas atsakingai kurti AI?

Sukurkite rašytinę „DOS ir DO NOT“ etikos sistemą, kurioje dėmesys sutelkiamas į privatumą, duomenų saugumą, kovos su sukčiavimu priemones ir nuolatinį diskriminacinių sistemos problemų pakartotinį vertinimą. Užsirašykite šią etikos sistemą, pasidalykite ja su komanda ir jos laikykitės.

Kaip investuotojai galėtų geriau siekti atsakingo AI?

[See above] ir su atsakomybe registracija. Ypač įmonės, kurios teigia, kad yra orientuotos į ESG [environmental, social, and governance] palaikykite juos atsakingus užduodami teisingus klausimus, reikalaudami rašytinio etikos plano ir nustatydami metrikas, kad tikrai galėtų pasigirti ESG investicija.

Mes visi – valdžia, privatus sektorius ir asmenys – turime gana greitai rasti pusiausvyrą tarp inovacijų, kurias mėgstu kaip Amerikos prekės ženklą, ir teisių – teisės į privatumą, teisės į laisvę, teisės. tinkamo proceso ir nediskriminavimo. Kuo anksčiau suprasime tą pusiausvyrą ir veiksime, tuo geriau būsime kaip šalis ir pasaulis.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -