0

„SpaceX“ debiutuoja nešiojamuoju „Starlink Mini“ už 599 USD

  • 21 birželio, 2024


„SpaceX“ pristatė „Starlink Mini“ – nešiojamesnę palydovinio interneto produkto versiją, kuri yra pakankamai maža, kad tilptų į kuprinę.

Remiantis klientams išsiųstu ir „TechCrunch“ peržiūrėtu kvietimu, pirmieji „Starlink“ klientai buvo pakviesti įsigyti „Starlink Mini“ rinkinį už 599 USD. Tai 100 USD daugiau nei standartinis „Starlink“ rinkinys. Jiems taip pat buvo suteikta galimybė susieti „Mini Roam“ paslaugą su esamu paslaugų planu už papildomus 30 USD per mėnesį, nors duomenų limitas yra 50 gigabaitų per mėnesį.

Tai reikštų, kad Starlink gyvenamasis klientas pagal standartinį paslaugų planą išleistų 150 USD per mėnesį. „SpaceX“ siekia sumažinti rinkinio kainą, rašoma kvietime. Šiuo metu nėra atskiro „Mini Roam“ plano.

„Mūsų tikslas yra sumažinti Starlink kainą tiems visame pasaulyje, kur ryšys buvo neįperkamas arba visiškai nepasiekiamas“, – sakoma jame. „Tačiau regionuose, kuriuose naudojamas didelis kiekis, kur Starlink Mini kelia papildomą paklausą palydoviniam tinklui, siūlome ribotą skaičių Starlink Mini rinkinių, kurių kaina prasideda nuo 599 USD.

Mini antena yra neįtikėtinai lengva: sverianti apie 2,5 svaro su stovu, ji sveria tik apie 60 % standartinės Starlink lėkštės svorio. Paslauga taip pat gali pasigirti maksimaliu 100 Mbps atsisiuntimo greičiu

Pirmieji „Starlink Mini“ pasirodys liepos mėnesį. Ši parinktis, be jokios abejonės, patiks keliautojams, o „SpaceX“ generalinis direktorius Elonas Muskas per X sakė, kad „Mini“ gali būti „puikus nebrangus pasirinkimas geram atsarginiam interneto ryšiui, jei jūsų fiksuotojo ryšio linija nutrūktų“.

„Starlink“ yra populiarus „SpaceX“ palydovinio interneto produktas, kurį šiuo metu maitina daugiau nei 6000 orbitoje esančių palydovų. Paslauga gali pasigirti daugiau nei 3 milijonais klientų 100 šalių.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -