0

Vėžio saulėgrįža – mes esame mūsų šeima

  • 22 birželio, 2024


Linksmos Vėžio saulėgrįžos! 2024 m. birželio 20 d. Saulė įžengė į Vėžį, pažymėdama reikšmingą astrologinių metų posūkį.

Per metus turime 2 saulėgrįžas ir 2 lygiadienius, kurie padalija metus į keturis, 3 mėnesių ketvirčius. Ar žinojote, kad 12 mėnesių per metus ir 12 zodiako ženklų yra kilę iš saulėgrįžų ir lygiadienių?

Saulėgrįžos ir lygiadieniai yra stipriausias metų laikas. Stounhendžas, senovės šventyklos ir daugelis kitų istorinių vietų buvo pastatytos derinant saulėgrįžas ir lygiadienius.

Saulėgrįža ir lygiadieniai žymi, kai pasikeičia šviesos ir tamsos pusiausvyra.

Vėžio saulėgrįža yra ilgiausia metų diena šiaurės pusrutulyje ir trumpiausia diena pietų pusrutulyje.

Tvyro įtampa, jausmas, kad „tai tiek, kiek galime – kažkas turi pasikeisti“. Saulėgrįžos – tai gamtos ciklų ir laiko tėkmės priminimas.

Jūs taip pat galite jaustis lūžio taške. Kas jūsų gyvenime pasiekė tolimiausią tašką, kokį tik galėjote pasiekti? Ką reikia keisti? Ką galite padaryti kitaip?

Beprotybė daro tą patį ir tikisi skirtingų rezultatų.

Daugelis žmonių žino šį posakį. Tai prasminga, tiesa? Visi žinome keletą tokių žmonių atkakliai daro tą patį. Mums taip aišku, ką jie turi daryti kitaip.

Nors lengva įžvelgti kitų modelius, dažnai esame akli savo pasikartojantiems modeliams.

Vėžys – vaikščiojimas šonu

Vėžį simbolizuoja krabas. Krabą išskiria unikalus būdas vaikščioti į šoną.

Jei kada nors matėte krabo judėjimą, pastebėjote šį judesį į šoną, kuris nepanašus į nieką kitą.

Šis judėjimas į šoną suteikia krabams unikalų pranašumą. Eidami į šoną galite pamatyti dalykus iš skirtingų kampų ir pastebėti detales, kurių kitaip nebūtumėt matę.

Požiūris į vėžį gali padėti naujai nušviesti savo gyvenimą iš naujų perspektyvų.

Pavyzdžiui, užuot analizuodami save vien pagal gimimo diagramą, galite išnagrinėti savo šeimos narių diagramas. Šeimos modelių studijavimas gali padėti suprasti savo gyvenimo aspektus, kuriems anksčiau buvote aklas.

Vėžio sezonas primena šeimos svarbą. Apskaičiuota, kad pusė mūsų kelionių iš tikrųjų yra mūsų kelionės namo – vieta, į kurią visi trokštame atvykti, nesvarbu, dėl kokios priežasties išvykome. Šeima yra visko, ką darome, pagrindas.

Šeima (simbolizuojama Vėžiu) yra neatsiejama mūsų tapatybės dalis. Mes esame mūsų šeima.

Transgeneracinės astrologijos programa

Transgeneracinė astrologija“ programa padeda atskleisti ir suprasti šeimos modelius, kad galėtumėte geriau suprasti save ir savo šeimos dinamiką.

Su kiekvienu moduliu eisime vienu sluoksniu giliau, o programos pabaigoje jūsų šeimos istorijos dėlionės dalys atsidurs savo vietose.

Norint efektyviai pritaikyti šią informaciją, mums reikia bent 3 kartų gimimo informacijos. Nors gimimo laikas yra idealus, gali pakakti vien gimimo datos. Net jei neturite kitų šeimos narių gimimo laiko, svarbu turėti savo gimimo laiką, nes mes analizuojame „protėvių namus“ – 4, 8 ir 12, o namų analizei – tikslų gimimo laiką. būtina.

„Transgeneracinė astrologija“ 4 savaičių programoje pristatome keletą įrankių, naudojamų genealogijos tyrimuose ir transgeneracinėje psichologijoje. Net neturėdami prieigos prie gimimo duomenų ar astrologinių žinių, jums bus naudinga taikyti šias neastrologines priemones.

Kai kurios iš šių neastrologinių įrankių apima:

  • Genograma: išmokite sukurti išsamų šeimos medį, kuriame būtų tokia informacija kaip santykių dinamika, svarbios datos, mirties priežastys ir pasikartojantys modeliai.
  • Jūsų vardo simbolika: Jūsų vardas atskleidžia jūsų tėvų (arba asmens, kuris jus pavadino) idealus ir siekius. Kaip ascendentas yra slenkstis tarp motinos ir visko, kas yra šeimos medyje – ir vaiko, vardas veikia kaip simbolinis raktas, padedantis suprasti ryšį tarp 12-ojo namo ir 1-ojo namo, jungiantis tėvų projekcijas ir individo atsiradimą. tapatybę.
  • Šeimos paslaptys: Kai šeimoje įvyksta „gėdingas“ įvykis – pavyzdžiui, įtartina mirtis, žmogžudystė, savižudybė, institucionalizacija, kraujomaiša, venerinė liga, abortas, paslėpta tėvystė ir pan. – ši paslaptis tampa juodąja skyle, kuri psichologiškai „persekioja“ šeima nesąmoningai, subtiliai paveikdama kitus šeimos narius.
  • „Jubiliejaus sindromas”: įrankis, nurodantis svarbius šeimos įvykius, įvykusius dviem ar daugiau šeimos narių to paties amžiaus arba tą pačią dieną. Pavyzdžiui, ir jūsų močiutė, ir mama susituokė būdami 27-erių, arba jūsų senelis ir prosenelis neteko mamų tą pačią dieną, liepos 1 d.

Šios priemonės kartu su astrologinėmis įžvalgomis padės suprasti paslėptus šeimos modelius ir dinamiką bei jų įtaką jūsų gyvenimui.

Daugiau apie programą galite sužinoti žemiau esančioje nuorodoje:

>> Transgeneracinės astrologijos programa <<Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -