0

Žuvų vyro ir Avino moters suderinamumas: tobula atitiktis? • Astrologizuokite

  • 17 birželio, 2024


Nesvarbu, ar esate vienas iš šių ženklų, ar bandote juos nustatyti, turėtumėte žinoti apie tipiško Žuvų ženklo vyro Avino suderinamumą.

Ar šie du zodiako ženklai gali užmegzti ilgalaikį ryšį, ar jiems nesiseka meilėje?

Avino ir Žuvų santykiai yra bene unikaliausia dinamika iš visų astrologinių porų.

Kai susilieja pirmasis ir paskutinis zodiako ženklai, tai gali sukurti stebuklingus fejerverkus ar mirtiną sprogimą.

Sužinoję daugiau apie šių ženklų astrologinę įtaką ir bendrus asmenybės bruožus, geriau suprasite vyro ir Avino ženklo suderinamumą.

Draugystė

Geriausi santykiai, kurių šie du zodiako ženklai gali tikėtis, yra draugystė. Iš tikrųjų dėl jų skirtumų Avinas ir Žuvys yra sielos draugai.

Nors jų temperamentas ir vertybės labai skiriasi, tai yra atvejis, kai priešingybės gali pritraukti.

Kiekvienas zodiako ženklas priklauso vienam iš keturių gamtos elementų. Elementai yra žemė, ugnis, oras ir vanduo. Žuvys yra vandens ženklas, o Avinas yra ugnies ženklas.

Galbūt manote, kad ugnis ir vanduo nesimaišo, bet iš tikrųjų jie gali suteikti vienas kitam taip reikalingą pusiausvyrą.

Moteris Avinas turi ugningą charakterį ir nuožmią prigimtį. Ji lengvai supyksta ir niekada neatsitraukia nuo kovos. Ji taip pat nuožmiai myli ir labai saugo savo brangius žmones.

Žuvų ženklo vyras yra daug švelnesnis ir mielai eina su srove. Jo vandeninga ramybė gali būti būtent tai, ko reikia Avino ženklo moteriai, kad jaustųsi saugiai ir ramiai.

Vyras Žuvys padeda Avino ženklo moteriai išlikti taikiai ir susikaupusiai, o ji jį jaudina ir motyvuoja.

Tipiškas Žuvų vyras yra svajotojas ir planuotojas, tačiau jam gali trūkti gebėjimo įgyvendinti daugybę idealistinių schemų.

Tipiška Avino moteris kupina idėjų ir puikiai pradeda projektus, tačiau ne visada juos užbaigia.

Būdami draugais ar bendradarbiais, šie du mėgausis entuziastingomis minčių šturmo sesijomis ir entuziastingai kalbės apie savo ateities viltis ir svajones.

Moteris Avinas yra puiki palinksminimo mergina ir gali padėti Žuvims, pakeldama jo savigarbą ir pastūmusi svajones paversti realybe.

Žuvų ženklo vyras gali padėti Avino ženklo moteriai susikaupti ir užbaigti tai, ką ji pradėjo. Didžiausia jų stiprybė – gebėjimas įkvėpti ir motyvuoti vienas kitą.

Avinas yra žinomas valdingas ir reiklus ženklas, o Žuvys iš prigimties yra paslaugus ir lengvas.

Žuvų ženklo vyrą reikia išstumti iš savo komforto zonos, o moteriai Avinui reikia draugo, kuris dalyvautų jos nuotykiuose, todėl jiedu puikiai dera.

Jie pernelyg skirtingi, kad užmegztų glaudų emocinį ryšį, tačiau vyras Žuvys ir moteris Avinas vis tiek gali užmegzti smagią ir įkvepiančią draugystę.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Žuvų vyrą (jos veikia kaip magija)

Santykiai

Kai susitinka vyras Žuvys ir moteris Avinas, šios dvi priešingybės arba akimirksniu patrauks viena kitą, arba atstums viena kitą.

Kai vyras Žuvys įsimyli moterį, jis mėgsta ją apipilti dėmesiu. Vienintelė išimtis yra tai, jei jis per daug drovus prieiti prie jos ar iškviesti.

Jei jis nėra tikras dėl jų ryšio arba mano, kad ji gali jį atstumti, jis nedvejodamas praneš jai, kaip jaučiasi.

Laimei, moteris Avinas yra neįtikėtinai drąsi ir nesigaili žengti pirmą žingsnį prie vyro, kuris jai atrodo patrauklus.

Kai ji prieina prie jo ir praneša, kad jis jai patinka, jam reikia viso to padrąsinimo.

Kita vertus, vyrą Žuvys gali atstumti agresyvi, dominuojanti moters prigimtis.

Jam patinka ryžtinga moteris, tačiau jis taip pat mėgsta atlikti įprastinį vyro vaidmenį santykiuose ir jaustis kontroliuojantis.

Jų pradinė reakcija vienas į kitą nulems toną jų santykių dinamikai, ir jie arba tuoj pat susidurs, arba visai nesijaučia vienas kito.

Apdainuoti savo partnerę ir aplieti ją meile yra tipiškas Žuvų meilės elgesys.

Avino ženklo ponia mėgsta būti išlepinta dėmesiu, o vaikinas Žuvys yra būtent tinkamas partneris, kuris jai tai suteiks.

Tačiau Avino ženklo moteris taip pat mėgsta persekiojimo jaudulį, todėl pernelyg atsidavęs partneris ją nuobodžiauja.

Vyras Žuvys dažniausiai yra intravertas, todėl jam prireiks laiko sau pasikrauti. Tai tobula, nes jo atsitraukimas bus būtent tai, ko reikia moteriai Avinui, kad ji liktų juo susidomėjusi.

Moteris Avinas taip pat yra labai nepriklausoma ir jai pačiai reikia daug laiko vienai, todėl ši dinamika gali būti naudinga abiem.

Jei jie išmoks suprasti, kaip jų skirtumai gali papildyti vienas kitą, o ne atskirti, netradiciniai moters Avino ir vyro Žuvų santykiai gali veikti.

Santuoka

Galite manyti, kad zodiako ženkle atsidūrę šalia vienas kito, moteris Avinas ir Žuvys tampa sielos draugais, tačiau taip nėra.

Paprastai vienas po kito einantys ženklai neturi stipriausio ryšio. Tai nereiškia, kad jie vienas kito nemėgsta, tiesiog jie negali suprasti vienas kito.

Šią dinamiką sustiprina tai, kad Avinas yra pirmasis zodiako ženklas, o Žuvys – paskutinis, todėl jų skirtumai tampa dar didesni ir sunkiau įveikiami.

Viena iš priežasčių, kodėl Avinas, Žuvys, yra toks silpnas, yra „amžiaus“ skirtumas tarp šių dviejų ženklų.

Kiekvienas zodiako ženklas turi „amžių“, pagrįstą jo padėtimi kitų ženklų atžvilgiu. Kaip pirmasis zodiako ženklas, Avinas yra „jauniausias“, o Žuvys, paskutinis ženklas, yra „seniausias“.

Tai reiškia, kad branda gali būti problema šioje santuokoje. Geriausiu atveju Žuvų ženklo vaikino siela yra išmintinga, išminčius, pagyvenusi dvasia, o blogiausiu – kaprizingas, niūrus senukas.

Geriausiu atveju Avino ženklo moters siela yra vaikas, kupinas jaudulio ir nuostabos apie ją supantį pasaulį; blogiausiu atveju tai rėkiantis ir reiklus kūdikis.

Santykiuose šie du ženklai gali vienas kitam parodyti geriausius ar blogiausius dalykus. Žuvų ženklo vyras gali jaustis pilnavertis, puoselėdamas savo moterį Aviną, arba jis piktinsis, kad turi ja rūpintis.

Moteris Avinas mėgausis tylia savo partnerio Žuvys stiprybe arba susimąstys, kodėl jis toks tradicinis ir nuobodus.

Jei jiedu prieš eidami į koridorių skirs laiko netiesiogiai vienas kitą pažinti, jie gali priprasti prie santykių lūžių ir išmokti juos išlyginti.

Tačiau labiau tikėtina, kad jie nuspręs, kad jų skirtumai yra per dideli, kad juos būtų galima įveikti, ir jie išsiskirs dar nepasidavę įžadais.

Mažai tikėtina, kad Avino ir Žuvų santuoka įvyks, bet jei taip atsitiks, tai gali būti pakankamai beprotiška, kad išliktų.

Ši magija privers jūsų Žuvų vyrą norėti santykių su jumis.

Lovoje

Kalbant apie chemiją, Avinui ir Žuvims lovoje kartu netrūks aistros.

Deja, nors jie abu yra labai uolūs, jų nuostatos yra visiškai skirtingos. Žuvys yra natūrali meilužė, o Avinas gimsta kovoti.

Kai Avinas ir Žuvys kovoja, o tai bus dažnai, geriausia jų galimybė išvengti ginčo yra aistringas makiažo seksas.

Iš pradžių dėl jų ginčų Avinas ir Žuvys bus seksualiai suderinami, tačiau seksualinė chemija, pagrįsta kova, negali tęstis.

Čia yra keista ir unikali dinamika, dėl kurios jiems gali būti sunku atskirti, kad ir kokie toksiški būtų jų santykiai.

Moteris Avinas nemėgsta pripažinti pralaimėjimo ir nenori atsisakyti santykių su vyru Žuvys.

Jai nėra problemų būti vienai ar pasitraukti iš santykių, tačiau ji nenorės jaustis taip, kad jai nepavyko.

Kita vertus, vyras Žuvys beveik niekada nebus ta partnerė, kuri išsiskirtų su kuo nors, kai tik bus jiems įsipareigojusi.

Jei jis yra įsimylėjęs moterį Aviną arba yra įsipareigojęs su ja užmegzti santykius, jis taip pat nenorės nutraukti reikalų.

Tai gali sukelti nesibaigiantį intensyvių muštynių ciklą, po kurio seka aistringas makiažo seksas, kuris kartojasi nuolat, kol vienas arba abu nebegali to pakęsti.

Jie abu turi labai didelį lytinį potraukį, todėl jie daugiau nei gali patenkinti vienas kito apetitą.

Žuvų ženklo vyrui patinka lėtas, jausmingas mylėjimasis, o Avino ženklo moteriai – greitas, šiurkštus seksas.

Jiems bus sunku suprasti vienas kito seksualinius pomėgius ir abu turės eiti į kompromisus, kad seksualiniai santykiai veiktų.

Vyras Žuvys gali išmokyti Aviną būti švelnią ir jausmingą lovoje, o Avinas įneša ugnį ir jaudulį tarp paklodžių.

Vyras Žuvys linkęs pakliūti į seksualinį vėžį, o moteris Avinas nesugeba užmegzti gilaus emocinio ryšio su savo partneriu.

Jie abu yra tobuli kolegos, padedantys vienas kitam spręsti seksualines problemas, jei turi kantrybės, o tai, žinoma, Avinui nėra stiprybė.

Nors pradinė kibirkštis tarp jų neabejotina, seksualinė chemija tarp Žuvų ir Avino tikriausiai nėra sukurta taip, kad išsilaikytų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -