0

Kaip įveikti Dvynių vyrą jo paties žaidime • Astrologizuokite

  • 28 gegužės, 2024


Jei norite įveikti Dvynių vyrą jo paties žaidime, paprastai galite elgtis lygiai taip pat, kaip jis.

Dvynių ženklo vyrai gali daug ką pakęsti, tačiau jiems nepatinka, kai jų pačių neigiamas elgesys metamas atgal į jų veidus.

Jei Dvynių vyras su jumis vaidino ir norite su juo susigrąžinti, kartais geriausia nereaguoti. Nesikreipk į jį. Vietoj to sutelkite dėmesį į save. Eikite į vakarėlį ir parodykite jam, kad vis tiek esate jam per daug užsiėmęs.

Elgdamiesi taip, kaip elgiasi jūsų Dvynių vyras, galite jį įveikti savo žaidimu. Flirtuokite su kitais priešais jį, plepėkite apie jį ir leiskite jam sugauti jus keliais melais.

Žaisk karštai ir šaltai su savo Dvynių vyru. Kurkite planus su juo, tada atšaukite arba pamirškite.

Nesusisiekite su juo

Įveikti Dvynių vyrą jo paties žaidime kartais gali būti sudėtinga. Jei jis nuoširdžiai jumis nesirūpina, jis pereis pas ką nors kitą, kai tik pradėsite kovoti.

Vienas iš būdų susipainioti su Dvynių ženklo vyru yra aiškiai pasakyti, kad nenorite su juo kalbėtis. Net jei jis jumis ir nelabai domisi, jį vargins, jei jis nežinos, kodėl jūs su juo nesusisieksite.

Dvynių ženklo vyrai yra įpratę, kad žmonės mėgsta būti šalia. Jie puikūs pašnekovai, ir žmonėms paprastai patinka su jais kalbėtis! Atsisakykite susisiekti ir aiškiai parodykite, kad jums nepatinka su juo kalbėtis.

Jei jūsų vyras Dvyniai tikisi, kad ištiesite ranką, nedarykite. Palikite perskaitytus jo pranešimus ir visiškai nekreipkite dėmesio į jį, kai jis bandys su jumis pasikalbėti.

Ar jūsų vyras Dvyniai su jumis nebendrauja? Štai gudrybė, kaip sugrąžinti Dvynius.

Susikoncentruokite į save

Dvynių vyrai kartais gali būti susikaupę. Jie kartais mėgsta kalbėti, kad girdėtų save kalbant, arba jiems patinka kalbėti kur kas labiau nei klausytis. Jie ne visada sutelkia dėmesį į kitus.

Jei norite įveikti Dvynių vyrą jo paties žaidime, sutelkite dėmesį tik į save. Tai sukels jam nepatogumų, nesvarbu, ar jis užsispyręs, ar ne.

Gerai klausytis Dvynių ženklo vyras gali jaustis taip, lyg tu jam nerūpi, jei bendraudamas su juo susikoncentruosi tik į save. Jei atsakysite į jo klausimus apie jus, bet niekada nieko apie jį neklausite, tai jį sujauks.

Savanaudiškam Dvynių vyrui gali nepatikti, kai apverčiate dalykus ir atsisakote sutelkti dėmesį į jį. Jam bus nepatogu, jei jis turės kovoti su jumis, kad nukreiptų dėmesį į save.

Skaitykite daugiau apie Dvynių vyrą

Flirtas su kitais vyrais

Dvynių vyrai linkę flirtuoti. Žinoma, jie ne visada į tai žiūri rimtai, bet kartais nueina per toli.

Jei jūsų vyras Dvyniai flirtavo su kitais prieš jus, padarykite tą patį su juo! Ignoruokite jį ir flirtuokite su kitais vyrais.

Tai gali suklaidinti jūsų Dvynių partnerį, jei paprastai to nedarote. Jam gali kilti klausimas, ar jūsų santykiuose kažkas negerai, jei pamatys, kad būni šalia kitų vyrų.

Dvynių ženklo vyrai nebūtinai yra pavydūs, tačiau su Dvynių ženklu gali susimaišyti, jei flirtuojate su kitais vyrais, bet atsisakote su juo flirtuoti.

Jei Dvynių vyras bando su jumis flirtuoti, o jūs nekreipiate dėmesio į jį, norėdami pabendrauti su kuo nors kitu, jis susimąstys, kodėl! Tai dar labiau sumaišys jį, jei jis manys, kad jūs juo domitės.

Ši magija privers jūsų Dvynių vyrą norėti santykių su jumis.

Būkite jam per daug užsiėmę

Dvynių vyras supras, jei ne visada su juo galėsi leisti laiko. Jei esate per daug užsiėmęs, kad su juo matytumėte ar pasikalbėtumėte, tai gali su juo susimaišyti.

Jūsų Dvynių vyras norės leisti laiką su jumis, jei jis jumis rūpinsis. Jei jam patinka jūsų draugija, jis stengsis su jumis planuoti reikalus arba bent jau išsiųsti jums žinutę, kad pasikalbėtumėte.

Kai jūsų vyras Dvyniai ištiesia ranką, parodykite jam, kad esate jam per daug užsiėmęs. Neignoruokite jo be jokios priežasties. Parodykite jam, kodėl jį ignoruojate.

Pasakykite jam, kad esate užsiėmęs kažkuo (ar kuo nors kitu), kai jis bando su jumis kurti planus. Pasakykite jam, kad bendraujate su kitu žmogumi, jei jis skambina.

Tai sujauks jūsų Dvynių vyrą, jei būsite jam per daug užsiėmę, net kai jam jūsų tikrai reikia. Vis dėlto būkite atsargūs! Galite nugalėti jį jo paties žaidime, bet taip pat jį atstumsite.

Pamiršk planus su juo

Jei norite žaisti proto žaidimus su Dvynių ženklo vyru, kurkite su juo planus ir nuolat apie juos pamirškite. Dėl to jis gali jaustis nesvarbus, jei tai darysite pakankamai dažnai.

Dvynių vyrai kartais gali būti užmaršūs. Jie taip pat kartais atšaukia planus, nes atsiranda kažkas įdomesnio.

Su Dvynių ženklu susimaišys, kai su juo tai padarysi. Greičiausiai jis nesupras, kad tu elgiesi taip pat, kaip jis. Jis bus nusivylęs, kad pamiršai apie jį, ir tai sujauks jo galvą.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Dvynių vyrą (jos veikia kaip magija)

Vakarėlis be Jo

Jei norite, kad Dvynių ženklo vyras pasijustų kaltas, kad jus įskaudino, pradėkite lankytis vakarėliuose ir kituose renginiuose be jo. Jei jis paprastai yra jūsų plius vienas, pradėkite eiti vienas arba imkitės kitų žmonių.

Dvynių ženklo vyrai mėgsta vakarėlius. Jie taip pat įpratę būti kviečiami į viską, nes yra socialūs ir draugiški.

Jei išskiriate Dvynių ženklo vyrą kiekvieną kartą, kai rengiate vakarėlį, arba priversite kitus pakviesti jus, o ne jį į renginius, tai bus su juo žaidimas.

Dvynių vyras gali jaustis vienišas, jei yra atskirtas nuo dalykų. Jis gali suprasti, kad jam reikia elgtis geriau, kad vėl būtų kviečiamas į vakarėlius.

Atrodykite geriausiai

Jei norite, kad Dvyniai galvotų apie jus, atrodykite geriausiai, kai jis yra šalia! Vis dėlto neleiskite jam manyti, kad jūs jam atrodote geriausiai.

Kai tik išeini, skelbk savo nuotraukas. Kai pamatysite savo Dvynių vyrą viešumoje, įsitikinkite, kad jis jus pastebės, bet apsimeskite, kad jo nepastebite.

Galite įveikti Dvynių vyrą jo paties žaidime, kai jis pamatys, kad demonstruojate kitus. Jis jus trauks ir gali susimąstyti, kodėl jūs niekada nesipuikuojate su juo.

Jei bandote priversti Dvynių vyrą apgailestauti, kad jus prarado, parodykite jam, koks esate pagautas, bet atsisakykite jo pripažinti. Neatsakykite, jei jis jums sako komplimentą, bet būtinai pasikalbėkite su kitais vyrais, kai jie jums sako komplimentą.

Šis vienas keistas triukas yra vienintelis būdas pritraukti Dvynių vyrą.

Būkite karšta ir šalta

Jei norite sužinoti, kaip suvaidinti Dvynių vyrą taip, kaip jis vaidina kitus, būk su juo karšta ir šalta. Parodykite jam tiksliai, kaip jaučiasi kiti žmonės, kai jis taip elgiasi.

Dvynių vyrui tai gali patikti, jei žaisite šiek tiek sunkiai. Jei norite su juo susimaišyti, turite tai padaryti daugiau. Padarykite taip, kad jis tikrai nežinotų, ar jis jums patinka.

Jei Dvynių vyras duoda prieštaringus signalus, padarykite tą patį su juo! Flirtuokite su juo ir parodykite didelį susidomėjimą, tada visiškai atsitraukite ir nekreipkite dėmesio į jį.

Jei jūsų vyras Dvyniai su jumis žaidžia karštai ir šaltai, viską pakeiskite prieš jį. Kai nutolęs jis vėl tavimi susidomės, būkite šaltas ir nuošalus.

Melas Jam

Vienas iš ženklų, kad Dvynių vyras jus vaidina, yra tai, kad jis nuolat ir tyčia meluos. Jei norite susigrąžinti jį, pradėkite meluoti ir jam.

Jei Dvynių vyras jumis pasitiki, jam sujauks galva, kai sužinos, kad jam melavote. Tikriausiai jis gali pažvelgti į keletą baltų melų, bet jūs žaisite su jo emocijomis, jei meluosite apie svarbius dalykus.

Dvynių ženklo vyrai kartais perdeda, kai bando padaryti įspūdį žmonėms. Dėl to jie ne visada yra tokie, kokie atrodo. Dvynių ženklo vyras gali būti šokiruotas, jei pasirodysite tuo, kuo nesate.

Net jei Dvynių vyrai kartais meluoja, jiems paprastai nepatinka, kai tai daro kiti. Galite nugalėti jį jo paties žaidime, priversdami jį suprasti, kaip blogai jaučiasi, kai kas nors jums meluoja.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su Dvynių ženklu…

Apkalbos apie Jį

Jei norite manipuliuoti Dvynių ženklo vyru, pradėkite apie jį apkalbinėti. Kalbėkite apie jį už nugaros ir įsitikinkite, kad jis apie tai išgirs.

Yra žinoma, kad Dvynių vyrai plečiasi, todėl tai puikus būdas duoti jam paragauti savo vaistų. Paprastai jie nesistengia būti žiaurūs, bet su Dvynių ženklo vyru susimaišys, jei taip.

Jei jūsų vyras Dvyniai netyčia išskleidžia paslaptis ar apkalba apie jus bendriems draugams, padarykite tą patį su juo. Paplepėkite apie asmeninį pokalbį arba pasikalbėkite su draugais apie kai kuriuos dalykus, kurie jums nepatinka jūsų Dvynių ženklo atstove.

Jei nesistengiate įskaudinti Dvynių ženklo vyro, būkite atsargūs su šiuo. Paskleidęs bjaurų gandą ar plepėdamas apie savo giliausias paslaptis, jis greičiausiai visiškai atsitrauks nuo jūsų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -