0

10 būdų, kaip padaryti įspūdį Vandeniui • Astrologizuokite

  • 31 gegužės, 2024


Nesvarbu, ar jau draugaujate, ar norite, turite žinoti, kaip padaryti įspūdį Vandeniui.

Ko šis unikalus ženklas ieško moteryje ir kaip parodyti jam, kad tu jam tinka?

Galite daug sužinoti apie tai, kaip pritraukti Vandenio vyrą, žiūrėdami į jo zodiako ženklui būdingus asmenybės bruožus.

Žinodami, kas patinka ir kas nemėgsta jo zodiako ženklo, sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip priversti Vandenį jus persekioti.

Kai geriau suprasite, kaip skaityti Vandenio vyrą ir ko jis nori iš partnerio, galite padaryti jam įspūdį parodydami jam visus būdus, kaip puikiai tinkate.

1. Būk savimi

Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti, kai bandote sužavėti bet kurį ženklą, ypač Vandenį, yra atsipalaiduoti ir būti savimi.

Jei elgiatės kaip kitas žmogus, nei esate iš tikrųjų, nepritrauksite jums tinkamo partnerio.

Jūs nenorite apsimesti kažkuo, ne tik tam, kad patiktumėte kitam. Galite manyti, kad elgiatės maloniai, bet tai gali pasirodyti apgaulinga.

Vandenis vertina autentiškumą ir netikrą laiko nesąžiningumu. Jis puikiai skaito žmones ir iš karto mato pro jų fasadus.

Jei Vandenis nujaus, kad elgiatės nesąžiningai, jis tai prilygins nesąžiningumui ir greitai praras susidomėjimą.

Tai yra pirmoji klaida, kurią moterys daro su Vandenio vyru…

2. Būkite netradicinis

Vandeniai iš prigimties yra keistoki ir priešingi, todėl logiška, kad jie mėgaujasi tuo, kas keista ir neįprasta. Jis nori partnerio, kuris yra retas, kaip brangus brangakmenis.

Jei norite sužinoti, kaip priversti vyrą Vandenį jus persekioti, parodykite jam, kad nebijote išsiskirti ar prieštarauti. Tai nereiškia, kad jis nori to, kas siekia dėmesio, jis tiesiog vertina individualumą.

Daugelis žmonių bando nuslėpti savo išvaizdos ar asmenybės aspektus, kurie kitiems gali atrodyti „keisti“ arba „beprotiški“, tačiau Vandenis juos švenčia. Jei norite jį sužavėti, tegul plevėsuoja jūsų keistoji vėliava.

Tai nereiškia, kad turite pasirodyti ar parodyti savo unikalumą, kad pasaulis pamatytų. Tačiau tylus pasitikėjimas savo ekscentriškumu padarys didelį įspūdį Vandenio vaikinui.

Skaitykite daugiau apie vyrą Vandenį

3. Nebūk lipnus

Kadangi Vandeniai labai vertina savo nepriklausomybę, jie lėtai įsipareigoja. Jei jie pagaus iš jūsų net nevilties ar prikibimo dvelksmą, jie bėgs priešinga kryptimi.

Santykių pradžioje jums gali būti sunku kurti planus su vyru Vandeniu. Jis gali būti neryškus ir gali prasiskverbti į jūsų gyvenimą ir pasitraukti iš jo, kol būsite įsipareigoję vienas kitam.

Vyrui Vandeniui moteriai reikia nepriklausomo ir pasitikinčio žmogaus. Nemėginkite jo priversti įsipareigoti ir nekaltinkite jo neištikimybe, kai jis nori daryti savo reikalus.

Jei norite sužinoti, kaip priversti vyrą Vandenį tavęs pasiilgti, suteik jam erdvės. Jis neįvertins, koks nuostabus tu esi šalia, jei nesuteiksi jam galimybės tavęs pasiilgti.

Išnaudokite savo laiką su vyru Vandeniu, bet praneškite jam, kad gyvenate už santykių ribų. Jis nori žmogaus, kuriam nereikia nuolat būti šalia.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų Vandenis vyras jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

4. Turėkite tvirtą nuomonę

Vandeniams patinka drąsūs, ryžtingi žmonės, kurie yra tvirti savo įsitikinimais. Net jei jis nesutinka su jūsų nuomone, jis vertina, kad jūs pakankamai rūpinatės, kad aistringai vertintumėte savo požiūrį.

Dėl priešingos prigimties Vandeniai mėgsta geras diskusijas. Jie įgudę pažvelgti į problemas iš skirtingų perspektyvų ir gerbia, kai galite pateikti rimtų argumentų už savo nuomonę.

Tai nereiškia, kad Vandeniai mėgsta muštis ar šaukti rungtynes. Jiems patinka ramios, pagarbios diskusijos svarbiais klausimais, ypač socialinio teisingumo ir humanitarinėmis temomis.

Vyras Vandenis nori žmogaus, kuris galėtų gerai išreikšti savo pagrįstą nuomonę. Nors jūsų požiūriai gali būti priešingi, jam patinka dalyvauti psichiškai stimuliuojančiame pokalbyje.

Net jei jis su jumis sutinka, jis gali laikytis priešingos pozicijos vien dėl diskusijų. Jam patinka vaidinti velnio advokatą ir jam daro įspūdį kažkas, kas gali mesti jam iššūkį.

5. Būkite sąžiningi ir atviri

Vandeniai yra žiauriai sąžiningi ir nekenčia melagių. Jei pameluosite Vandeniui vyrui ir jis tai sužinos, jam vėl bus sunku jumis pasitikėti.

Vandenis visada mieliau išgirs skaudžią tiesą nei cukrumi aplietą melą. Visada būkite sąžiningi su Vandeniu, net kai atrodo, kad būtų maloniau pasakyti baltą melą.

Vandeniams taip pat nepatinka žmonės, kurie yra pernelyg slapti ar paslaptingi, o tai, jų manymu, yra gudrūs ir apgaulingi, o ne seksualūs ir viliojantys. Jei Vandeniui patinki, jis nori žinoti apie tave viską, net blogus dalykus.

Vandeniai yra labai atviri, todėl nebijokite nieko sulaikyti. Jis taip pat nori atviro pažiūrų partnerio, todėl palikite jam įspūdį parodydami, kad jis gali išpažinti jums visas savo paslaptis be teismo.

Maža gudrybė, kaip pagrobti savo Vandenio vyro širdį?… net jei jis šaltas ir tolimas…

6. Būkite saugūs

Kad ir kokio Zodiako ženklo atstovas bebūtų, kiekvieną vyrą traukia savimi pasitikinti moteris. Vandeniui ypač reikia saugaus partnerio dėl kelių priežasčių.

Pirma, nors Vandeniai yra mylintys ir mąstantys, jie gali būti netaktiški ir atšiaurūs. Jie yra nuoširdūs dėl kaltės, o filtro trūkumas gali sukelti įtampą ir įskaudinti jausmus, jei jų partneris neturi storos odos.

Antra, Vandeniui daro įspūdį žmogus, kuris yra tvirtas ir tvirtas savo įsitikinimais. Kad Vandenis būtų suinteresuotas, turite būti saugūs savo įsitikinimais.

Trečia, jis nekenčia, kai antrasis asmuo yra per daug stokojantis ar nuo ko priklausomas. Jis nori būti geidžiamas, bet nereikalingas. Ir jis nekenčia būti apkaltintas nelojalumu, kai tik užsiima savo reikalu.

7. Nebūk per daug emocingas

Nes jo galva visada debesyse, o Vandenis dažniausiai nelabai susilieja su savo jausmais. Vandeniams sunku atpažinti ir apdoroti savo emocijas.

Tai nereiškia, kad jis yra nejautrus arba jam nerūpi jūsų jausmai. Vandeniai iš prigimties yra malonūs ir užjaučiantys ir niekada nenori niekam įskaudinti.

Tačiau Vandenis nemoka elgtis su pernelyg emocinga ar temperamentinga partnere. Jam pakankamai sunku iššifruoti ir suprasti savo jausmus, tuo labiau jūsų jausmus.

Jam reikia partnerio, kuris norėtų ir galėtų ramiai paaiškinti, ką jam jaučia, o ne tikisi, kad jis perskaitys jų mintis. Jis nori tavimi pasirūpinti emociškai, bet jam reikia kelių žemėlapio.

Jo nežavi ašaros ir riksmai, jis labiau gerbs tai, ką turite pasakyti, kai būsite ramus. Jei turite ką nors svarbaus ir emocingo aptarti, pabandykite tai užsirašyti, kad išvengtumėte nesusikalbėjimo.

Ar jūsų Vandenis vyras skausmingai nutolęs? Atgaivinkite savo meilę.

8. Parodykite savo humoro jausmą

Labiau už viską Vandenis iš meilužio nori to, kas taip pat galėtų būti jo geriausiu draugu. Didelė juoko draugystės dalis, todėl jūs turite žinoti, kaip priversti savo Vandenį juoktis.

Vandeniai turi unikalų ir keistą humoro jausmą, todėl jiems reikia žmogaus, kuris galėtų tai įvertinti. Jei norite žinoti, kaip sudominti Vandenio vyrą, palikite jam įspūdį būdamas kvailas ir nusiteikęs juoktis iš savęs.

Kadangi jie nemėgsta emocinių konfrontacijų, Vandenis gali panaudoti humorą, kad nukryptų. Jam patinka, kai kas nors į gyvenimą nežiūri per daug rimtai ir gali juoktis.

Parodykite jam, kad galite būti kvaili ir juoktis su juo kaip geriausias draugas, ir jūs tikrai jį sužavėsite.

9. Laikykite jį ant kojų pirštų

Vienas iš įsimylėjusio Vandenio vyro ženklų yra tada, kai jis tau atlieka didelį romantišką gestą. Vandeniai puikiai sugeba dovanoti romantiškas staigmenas, jam taip pat patinka būti priimančiųjų pusėje.

Vandeniui gali nepatikti dauguma paslapčių, tačiau jis mėgsta būti maloniai nustebintas. Pabandykite padovanoti jam tobulą, apgalvotą dovaną be jokios priežasties arba pasirodyti jo darbe su užkandžiu, kad praskaidrintumėte jo dieną.

Vandeniams gana lengvai nuobodu. Jei negalite išlaikyti jo ant kojų pirštų, jis gali prarasti susidomėjimą ir judėti toliau.

Leiskite jam pamatyti visas prieštaringas jūsų asmenybės puses ir leiskite jam spėlioti būdamas spontaniškas. Jis negali likti sužavėtas, kai nuolat jį stebite.

Paprastos paslaptys, kurias galite panaudoti norėdami suvilioti ir išlaikyti savo Vandenio vyrą (jos veikia kaip magija)

10. Būkite sąmojingas ir protingas

Vyras Vandenis yra mąslus ir filosofiškas. Jam patinka gilūs pokalbiai ir jam reikia partnerio, kuris galėtų jį psichiškai paskatinti.

Vandenis vertina išsilavinimą ir jį traukia intelektas. Padarykite jam įspūdį kalbėdami apie tai, ką pastaruoju metu skaitėte, arba apie pamokas, kuriose lankotės, kad patobulintumėte save.

Jei norite sužinoti, kaip flirtuoti su Vandenio ženklo vyru, įtraukite jį į šmaikščius juokelius. Jam patinka savigarbos humoras, todėl jį patrauks, jei sugebėsite sumaniai su juo susikalbėti.

Jei turite daug žinių tam tikra tema, sukurkite situaciją, kad parodytumėte savo išmanumą. Pavyzdžiui, jei jums patinka meno istorija, pasiūlykite pasimatymą muziejuje ir parodykite jam, ką žinote apie meną.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -