0

„Canva“ repo mūšis yra dalis ilgo Silicio slėnio susižavėjimo palikimo

  • 31 gegužės, 2024


Manėte, kad karščiausias repo mūšis vasarą vyko tarp Kendricko Lamaro ir Drake'o. Tu buvai neteisus. Tai yra tarp Canva ir įmonės CIO.

Praėjusią savaitę vykusiame „Canva Create“ renginyje „Canva“ pristatė naujus įmonės pasiūlymus. Tačiau mažai kas apie tai kalbėtų, jei ne netikėtas repo mūšis, įvykęs praėjus keturiasdešimt penkioms minutėms po pristatymo.

Roger Coles, grafinio dizaino turinio kūrėjas, vaikšto scenoje, įrėmintas šokėjų komandos. Vienam šokėjui peršokus per sceną, Colesas veržiasi į priekį, kad pradėtų repuoti, o tai yra visko, ką sužinojome pristatymo metu, santrauka – bet palaukite! Artėja varžovas!

— Laikykis pone! – sako moteris, kuri išeina iš minios su mikrofonu rankoje ir atrodo kiek dalykiškesnė nei visi kiti, vilkintys savo jūrinį kostiumą. Ji vaidina susirūpinusią didelės įmonės CIO, kuri abejoja, ar „Canva“ gali įgyvendinti savo saugumo pasiūlymus.

„Žurnalai, SCIM, SSO? Ar tikrai galite man pasakyti, kad yra labai daug kontrolės? ji repuoja, nes už jos esantis didelis ekranas pagyvina kiekvieną jos žodį.

Colesas spjauna: „Jūs netgi galite valdyti automatizuotą licencijavimą, atitiktį, privatumą“.

„Suprantu, bet ar tikėtina, kad lengvai integruosite visas mūsų sistemas?

„Tiesą sakant, matote, mes galime juos visus integruoti, net Slakai, patikėkite!

Iki šiol CIO atsisakė savo, kaip korporacinės smalsuolių, vaidmens, šypsojosi ir šoka kartu su Colesu. Netrukus jie prisijungia prie choro: „Tu atvėrei man akis / su Canva Enterprise“.

Žinoma, žmonės socialinėje žiniasklaidoje iš karto klounavo repą. Kokie repo pasirodymai kada nors vartojo tokius terminus kaip SSO ir API?

„Tai pats baisiausias dalykas, kokį aš kada nors mačiau per visą savo karjerą“, – X įraše sakė startuolių įkūrėjas Alexas Cohenas, kurį peržiūrėjo beveik 9 mln.

Kai kas ją palygino su satyrine HBO šou „Silicio slėnis“ arba „L to the OG“ daina iš „Succession“.

Tačiau Canvai tai buvo tarsi esmė. Įmonės programinė įranga savaime yra nuobodi, tad kodėl gi nepadidinus jos?

„Nusprendėme būti savimi, daryti kažką kitaip ir nežiūrėti į save per daug rimtai“, – „LinkedIn“ rašė „Canva“ įkūrėjas ir COO Cliffas Obrechtas. „Neapykantieji nekęs“.

„Canva“ atstovas „TechCrunch“ sakė, kad daugiau nei 50 milijonų žmonių matė repo kovą per 48 valandas, todėl socialinėje žiniasklaidoje apie „Canva Enterprise“ kalbančių žmonių padaugėjo 2500 proc.

Gerai ar blogai, turime atsižvelgti į tai, kad galbūt technologijų įmonės ir toliau linksta į krizę, nes tai veiksminga.

„Kova dėl įmonės saugumo gali būti skirta ne visiems, bet įmonės programinės įrangos paleidimas tikrai paskatino visus kalbėti“, – „TechCrunch“ sakė atstovas.

Galbūt žmonės taip stipriai reagavo prieš „Canva“ įmonės repą, nes bėgant metams matėme, kad įmonių susierzinimas buvo toks užtvindytas.

Heather Morgan, kuri kartu su savo vyru pripažino kalta dėl daugiau nei 4 mlrd. Praėjusiais metais Paryžiaus Blockchain savaitėje milijardierius rizikos kapitalistas Timas Draperis dainavo dainą apie Bitcoin, kurioje jis rimavo „Satoshi Nakamoto“ su „token perfecto“. Marko Zuckerbergo sesuo Randi Zuckerberg vaidino muzikiniame vaizdo klipe apie kriptovaliutą, kuriame „Twisted Sister“ daina „We're Not Gonna Take It“ paverčiama šifravimo meme „We're All Gonna Make It“. Vienu metu ji pareiškia: „Sumokyk savo kriptovaliutą“.

Neįtikėtina, kad šie žmonės pasirenka tai daryti taip viešai, tačiau tai daryti privačiai yra dar keisčiau. Mes daug sužinojome apie „Facebook“ iš Frances Haugen informatoriaus nutekėjimo, tačiau tarp kaltinančių dokumentų apie vaikų saugumą atradome kažką smerktino kitaip: vidinę įmonės naudos dainą. Jei niekada nematėte, kad kas nors repuotų apie šeimos planavimą ir vaisingumo išmokas, dabar tai padarėte.

„Facebook“ pranašumų vaizdo įrašas yra laiko kapsulė. Įmonė dar nebuvo vadinama Meta, o vaizdo įrašas iš Zoom pereina į asmeninį (visi dėvi kaukes, išskyrus tuos, kurie dainuoja), į virtualią realybę.

„Dabar perkelkime tą daiktą ir pereikime į metaversiją! vienas atlikėjas dainuoja, tikrai ištraukdamas paskutinę natą „-eilute“. Kai jis užsideda „Quest 2“ ausines, fotoaparatas rodo „Ačiū, svarbūs darbuotojai! ženklas fone. (Ir kai jie įšoka į metavisumą, žinoma, avatarai neturi kojų.)

Tai tik naujausia baisiausių technologijų pasaulio muzikinių pasirodymų istorija. Bet galbūt mes tikėjomės kažko kitokio iš „Canva“, nes tai nėra jūsų tipiška Silicio slėnio įmonė.

Silicio slėnio strategija buvo teikti pirmenybę augimui, o ne pelnui, tačiau kaip Australijos technologijų ekosistemoje gimusi įmonė „Canva“ tapo pelninga prieš pritraukdama rizikos kapitalą. Ir taip, priešingai, tai retai.

„Mes užaugome Perte, Vakarų Australijoje, kuris yra labiausiai izoliuotas miestas pasaulyje“, – prieš kelerius metus „TechCrunch“ pasakojo Obrechtas. „Mes nežinojome, kas yra rizikos kapitalas.

„Canva“ galbūt nežinojo, kas yra rizikos kapitalas, kai buvo įkurta 2012 m., tačiau jis pakankamai įtrauktas į technologijų burbulą, kad apimtų įmonių nerimą.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -