0

„OneScreen.ai“ pateikia paleidimo skelbimus skelbimų lentose ir Niujorko metro

  • 31 gegužės, 2024


Kai Alexas Ewingas augo Purselyje, Oklahomoje, jis žinojo, kaip arti yra namų, remdamasis reklaminiais skydais, kuriuos mato pro automobilio langą. Dabar, kaip „OneScreen.ai“ generalinis direktorius, jis padeda startuoliams, pvz., „fintech Ramp“ ir techniniam įdarbintojui Karatui, reklamuotis skelbimų lentose ir kitur.

„Manau, kad reklaminiai skydai yra šaunūs ir padeda sugrąžinti kūrybiškumą į rinkodarą“, – „TechCrunch“ sakė Ewingas. „Jie yra tarsi drobės rinkodaros specialistams taip, kaip nėra skaitmeniniame ekrane.

Praėjusiais metais Ewingas prisijungė prie Bostone įsikūrusios „OneScreen“. Bendrovė veikia kaip programinės įrangos turintis tarpininkas tarp startuolių ir ne namų (OOH) reklamavimo vietų, tokių kaip skelbimų lentos, metro skelbimai ir kt. „OneScreen“ padeda pradedantiesiems rasti tinkamą vietą savo skelbimams, atsižvelgiant į potencialius klientus, kuriuos įmonės nori pasiekti kartu su platformos demografiniais ir istoriniais duomenimis. Bendrovė taip pat naudoja anoniminius vietos duomenis, kad padėtų įmonėms stebėti, kaip sėkmingos jų kampanijos.

„OneScreen“ surinko 4,7 mln. USD iš investuotojų, įskaitant „Asymmetric Capital Partners“, „Techstars“ ir „Impellent Ventures“. Šiuo metu bendrovė dirba pelningai ir pernai pajamas padidino tris kartus.

Ewingas sakė, kad reklaminiai skydai ir kitos OOH rinkodaros rūšys tampa vis labiau populiarios, ypač pradedantiesiems. Remiantis Statista, OOH reklamos išlaidos JAV šiais metais turėtų siekti 9,3 milijardo dolerių, o iki 2029 m. – beveik 12 milijardų dolerių.

Bet kodėl tokia B2B įmonė kaip „Ramp“ norėtų reklamuotis klasikiniu vartotojų būdu, pavyzdžiui, miesto autobusų išorėje ar metro vagonų viduje?

Ewingas teigė, kad įmonės, daugelį metų sutelkusios dėmesį į skaitmeninę rinkodarą, nori nukreipti savo dėmesį į OOH reklamos strategijas. Jis pridūrė, kad dėl privatumo ir tikslinių skelbimų nuostatų bei žmonių galimybės blokuoti skaitmeninius skelbimus internetinės reklamos strategijos daugeliui tapo mažiau sėkmingos.

„B2B, B2C, įmonės visur iš A serijos, B serijos, [companies that are] tikrai gerai finansuojami arba viešai parduodami žmonės sakė: „Mes nebegalime investuoti to, ką investavome į skaitmeninę erdvę, IG nėra“, – sakė Ewingas. „Jis ir toliau brangsta ir tampa vis mažiau efektyvus.

Tokia reklama sukuria prekės ženklo atpažinimą, kuris B2B įmonėms yra veiksmingesnis, nei žmonės gali suvokti, net jei dauguma žmonių, kurie mato skelbimą, greičiausiai netaps klientais.

Vasario mėnesį „Papaya Global“ strateginės komunikacijos direktorė Hila Perl „TechCrunch“ sakė, kad B2B personalo startuolis „Papaya“ perka 7 mln. USD vertės „Super Bowl“ reklamą būtent dėl ​​šios priežasties.

„Tai nėra potencialių klientų kartos žingsnis“, – sakė Perlas apie bendrovės reklamos pirkimą. „Ne todėl, kad galėtume parduoti daugiau. Akivaizdu, kad taip, mes norime matyti labai tiesioginę IG, bet visi suprantame, kad tai yra prekės ženklo kūrimas arba prekės ženklo žinomumo žaidimas, o ne potencialių klientų generavimo žaidimas. Mano galva, tai visada yra maratonas, o ne sprintas.

Nors „OneScreen“ negali kontroliuoti, kas mato OOH reklamą, Ewingas teigė, kad jo įmonė vis tiek gali padėti įmonėms pasiekti tikslinę auditoriją. B2B įmonės gali pateikti „OneScreen“ tikslinių klientų įmonių sąrašą, o „OneScreen“ technologija parengs joms strategiją, apimančią reklamos vietas netoli tikslinės įmonės būstinės arba iš kur jų darbuotojai gali atvykti ir išeiti. Jis naudoja anoniminius mobiliųjų telefonų stebėjimo duomenis, kad pamatytų, kaip žmonės reagavo į skelbimą pagal metriką, pvz., svetainės srautą iš žmonių, kurie praleido skelbimą, palyginti su tais, kurie nepraleido.

Trūkumas yra tas, kad OOH skelbimų IG negali būti taip lengvai stebima, kaip sujungiant taškus, kai kas nors spustelėja skaitmeninę reklamą ir netrukus po to perka internetu. Tačiau tikimasi, kad pamatyti Niujorko MTA autobusą, apvyniotą Rampos reklama, bus veiksmingiau nei šalto pardavimo el. paštą.

„Nėra nieko galingesnio, kaip matyti įmonę ir prekės ženklą realiame pasaulyje“, – sakė Ewingas. „Jei tai matote tinkamiems žmonėms, tai gali būti veiksmingas būdas sušvelninti atvykstančių paplūdimį arba tiesiog pritraukti potencialių klientų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -