0

6 labiausiai patiklūs Zodiako ženklai (Astrologo reitingas) • Astrologizuokite


Patys patikliausi zodiako ženklai gali būti mieli ir užjaučiantys. Vandens ženklai pirmauja sąraše.

Vis dėlto net protingos Svarstyklės ir besiginantis Avinas gali būti naivūs. Dėl bendrų bruožų šiuos ženklus lengva apgauti.

Dvyniai ir Svarstyklės yra vieni patikliausių, nors ir šmaikštūs. Šiuos oro ženklus galite lengvai apgauti, nes jie yra idealistiniai.

Patys patikliausi zodiako ženklai yra linkę manipuliuoti, nes jie projektuoja norus ir fantazijas kitiems. Jie gali būti protingi, bet gali ignoruoti realybę.

Galbūt nesitikėsite sąraše pamatyti Aviną, kai galvojate, kuris zodiako ženklas yra patiklus. Tačiau šiuo gynybiniu ženklu galima manipuliuoti, jei jiems pataikaujate.

1. Žuvys

Žuvys yra patikliausias zodiako ženklas. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, gali būti intuityvūs ir užjaučiantys, tačiau tiki tuo, ką jiems sakai. Žuvys suteikia jums abejonių net tada, kai jaučia raudonas vėliavas.

Žuvys turi galingą psichinį jausmą, tačiau jos nepaiso savo instinktų, kai žaidžiate jų fantazijomis ir troškimais. Jie ignoruoja savo jausmus ir nori tikėti tuo, ką jiems sakai.

Žuvis gali taip užvaldyti fantazijos, kad jos nepaiso savo pojūčių. Jie ignoruoja tai, ką mato ir girdi, o tai, ką nori tikėti.

Galite lengvai apgauti Žuvis, kad jos patikėtų bet kuo. Tačiau Žuvys yra jų iliuzijų bendrininkės. Žuvys tampa melo aukomis, nes nori tikėti stebuklais.

Nekaltas melas patenka į Žuvų radarą. Taip pat galite apgauti Žuvis sudėtingomis sukčiavimo priemonėmis. Jie seka melą, kuris perauga į apgaulę. Žuvys gali tikėti viskuo, jei tai skatina jų fantazijas ir troškimus.

Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, yra patiklūs, nes yra labai dvasiškai suderinti. Jie tiki antgamtiniais ir neįprastais dalykais, o tai padeda Žuvims priimti pačias keisčiausias istorijas, kurias joms pasakojate.

Kaip vienas iš lengviausiai apgaunamų zodiako ženklų, Žuvys yra suklaidintos, kad atiduotų savo pinigus ir meilę. Jais pasinaudojama, nes jie per daug pasitikintys ir naivūs.

Žuvys yra tarp ženklų, iš kurių dažniausiai tyčiojamasi. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra jautrūs ir gali sekti negailestingą ir įtakingą žmogų.

Gaukite aiškumo apie savo kosminę tapatybę naudodami nemokamą gimimo diagramos skaičiuotuvą.

2. Svarstyklės

Svarstyklės gali būti intelektualios, gerai skaitomos ir intuityvios. Tačiau žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra patiklūs, jei žinote, kuriuos mygtukus spausti. Galite priversti Svarstykles nuliūdinti, jei apeliuosite į jų teisingumo troškimą.

Svarstyklės gali suabejoti neįprastomis istorijomis, tačiau jei papasakosite joms pasakojimą apie vargą ar neteisybę, Svarstyklės gali būti priversti reaguoti. Jie mėgsta jūsų istorijas apie širdies skausmą ir kankinystę.

Galite priversti Svarstykles atverti savo širdį arba parsivežti jus namo, jei įtikinsite jas tinkamu masalu. Svarstyklėms patinka nuoskaudos, apeliuojančios į jų simpatiją.

Galite priversti Svarstykles jumis patikėti, jei pasakysite joms, kad su jumis buvo elgiamasi nesąžiningai. Svarstyklės nori, kad viskas būtų sąžininga. Jiems rūpi teisingumas ir pusiausvyra.

Svarstyklės patenka į jūsų apgaulę, nes mano, kad sukuria teisingumą ir pusiausvyrą. Galite apeliuoti į jų, kaip advokatų, instinktus. Svarstyklės nori padėti, todėl jos gali būti apgaudinėjamos.

Mažiausi zodiako ženklai yra intelektualūs ir kantrūs. Jiems reikia laiko patikrinti informaciją iš įvairių šaltinių. Svarstyklės neturi šių savybių. Jie pasiduoda socialiniam spaudimui ir emocijoms, kurios veikia prieš juos.

Svarstyklės užima aukštą vietą tarp zodiako ženklų, kurie greičiausiai pateks į kalėjimą pagal Ponzi schemą. Jie gali nesuprasti, kad yra pakliuvę į didesnį sąmokslą, nes yra geranoriški ir pasitikintys.

Skaitykite daugiau apie Zodiako ženklus

3. Avinas

Avinas yra vienas stebinančių zodiako ženklų patikliausių sąraše. Gaisro ženklai paprastai yra per daug gynybiniai ir ryžtingi, kad susižavėtų. Tačiau Avinas turi Achilo kulną, kurio neturi kiti ugnies ženklai.

Žmonės, gimę po Avino ženklu, gali būti egoistai. Jie yra jautrūs glostymui. Galite apgauti Aviną, jei žaisite pagal jo troškimą pripažinti ir pagirti.

Pasakykite Avinui komplimentus ir pasakykite jiems, ką jie nori išgirsti. Avinas mėgsta viską, ką jiems pasakysi, jei leisi jiems jaustis gerai.

Galite sugadinti Aviną, jei suaktyvinsite jų gynybinį pobūdį. Jie nori apsisaugoti ir yra imlūs meilikavimui. Galite pakelti Avino savigarbą, ir jie neabejos jūsų nuoširdumu.

Avinas per daug impulsyvus tyrinėti, kai pasakai jiems ką nors naujo. Jie netikrins jūsų faktų, nes yra per daug reaktyvūs. Jie priima tavo žodį kaip tiesą.

Kaip ir Skorpionas, Avinas gali būti vienas iš labiausiai paranojiškų zodiako ženklų. Tačiau užuot buvęs įžvalgesnis, Avinas gali būti pernelyg patiklus. Jie mano, kad kontroliuoja ir pervertina save.

Tačiau kiti gali skaityti Aviną kaip knygą ir žaisti savo pasididžiavimu bei ego. Avinai save žemina tikėdami apgaule. Juos lengva suprasti ir jais manipuliuoti.

Pasiekite savo asmeninį gimimo diagramą. 100% NEMOKAMAI.

4. Dvyniai

Patikimiausių zodiako ženklų sąrašas nebūtų baigtas be kito oro ženklo – Dvynių. Jie tiki tuo, ką jiems sakai, nes šiuo metu jie būna nušluoti.

Juos įkvepia tai, ką jiems sakai. Dvyniai yra pernelyg įsimylėję pokalbį, kad jaudintųsi, jei sakote tiesą. Galite suaktyvinti Dvynių vaizduotę.

Dvyniai nesijaudina tikrindami, ką jiems sakote. Jie yra pritaikomi ir gali apimti pačias keisčiausias istorijas. Dvyniai yra intelektualūs, tačiau jie neabejoja jūsų sąžiningumu.

Jie tiki, kad viskas yra įmanoma ir gali įsivaizduoti vykstančius stebuklus. Jie idealistai ir optimistai. Dvyniai neabejoja tuo, ką jiems sakote, nes jie yra atviri viskam, kas yra tiesa.

Dvyniai yra analitiški, tačiau gali būti ir neryžtingi. Jie taip dažnai kalba apie save, kad praranda suvokimą, kuo tiki. Žaisdami savo neryžtinga prigimtimi, jie gali pakliūti į gudrybes ir melą.

Dvynių pasaulėžiūra yra tokia pritaikoma, kad galite įtikinti juos nepasitikėti savo idėjomis. Galite meluoti Dvyniams, versdami juos suabejoti savo idėjomis ir mintimis.

Tai padaryti lengva, nes Dvyniai didžiąją laiko dalį praleidžia spėliodami apie save. Žaiskite su jų abejonėmis ir nesaugumu ir galėsite priversti Dvynius galvoti, ko norite.

Dvyniai yra viena patikliausių prasmių, kurias jie gali apgauti. Galite priversti Dvynius suabejoti savo jausmais, vertybėmis ir pojūčiais, jei įtaigos galią naudosite panašiai kaip hipnotizavimas.

Kadangi sąraše yra Svarstyklės ir Dvyniai, galite susimąstyti, ar Vandenis yra patiklus. Trečiasis oro ženklas nėra taip lengvai apgaunamas. Skirtingai nei Dvyniai, Vandeniai yra pakankamai įžvalgūs ir maištingi, kad nepakliūtų į apgaulę.

5. Vėžys

Vėžys gali būti vienas iš patikliausių ženklų, nes jie yra jautrūs ir jautrūs. Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, yra atsargūs ir ne visada jumis pasitiki.

Bet kai Vėžys tave myli, jie dėl tavęs padarys bet ką. Jie priima tavo žodį kaip Evangelijos tiesą ir niekada neabejoja tuo, ką tu jiems sakai. Jei įgyjate Vėžio pasitikėjimą, galite sakyti jiems piktinančius melus ir jie jumis patikės.

Vėžys neabejoja jūsų motyvacija, kai mato jus kaip draugą ar partnerį. Jūsų partnerystė su vėžiu reiškia, kad jie niekada jumis neabejos. Galite įtikinti Vėžį bet kuo.

Vėžį galima apgauti ne kartą. Jei Vėžys pagauna jus meluojant, galite juos apgauti iš naujo. Lengva įtikinti Vėžį, kad nesupratote, kad meluojate arba pakeitėte savo būdus.

Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, patinka mintis, kad kažkas išmoko pamoką ir reformuojasi. Jei galite priversti Vėžį patikėti, kad jie padėjo jums įveikti blogus įpročius, jie jums atleis ir suteiks jums dar vieną galimybę.

Vėžys gali būti atsargus ir saugus, tačiau juos nesunku apgauti. Jie dažnai būna per daug užsiėmę, sutelkdami dėmesį į nepagrįstas baimes ir patenka į apgaulę, kurią turėjo pastebėti.

Vėžys nori tavimi pasitikėti ir tikėti viskuo, ką tu sakai. Įrodę save žmogui, gimusiam po šiuo ženklu, galite išsisukti nuo manipuliacijų ir apgaulės. Jie tavęs neklausinėja.

Vėžio emocinė prigimtis ir jautrumas daro juos vienu naiviausių zodiako ženklų. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra pasekėjai.

Kuris zodiako ženklas atrodo nekaltas, bet ne toks? Trečiasis vandens ženklas Skorpionas gali būti labiausiai manipuliuojantis. Tačiau tokie ženklai kaip Vėžys greičiausiai bus apgauti, nei traukti lėlių stygas pagal schemą.

Pradėkite savo astrologinę kelionę su mūsų nemokama gimimo diagramos skaičiuokle.

6. Liūtas

Liūtas gali būti stebėtinai patiklus. Žmonės, gimę po šiuo ugnies ženklu, gali būti atkaklūs ir pasitikintys savimi. Tačiau pasitikėjimas yra dviašmenis kardas. Jų pasitikėjimas gali virsti pasipūtimu.

Didinga Liūto prigimtis gali pakenkti jų pojūčiams. Jie gali būti priversti tikėti dalykais, kurių kitaip nepatikėtų, jei žaisite su jų pasitikėjimu ir ugdysite juos.

Liūtas yra kūrybingas ir drąsus ženklas. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, gali tikėti beveik viskuo, nes tiki geriausiu potencialu. Jie yra idealistai ir gali būti reaktyvūs.

Jei meluojate Liūtui, kad jis jaustųsi geriau, jis nori jumis patikėti. Jei sukeliate jiems pavydą ar nepasitikėjimą savimi, jie jumis pasitiki, nes yra jautrūs ir egoistiški.

Liūtas nori tikėti geriausiu apie kitus, bet jie slapta bijo blogiausio. Liūtas tavimi tiki, jei patvirtini jų fantazijas arba prisidedi prie jų košmarų.

Jie nesivargina patikrinti jūsų istorijos prieš atsakydami į nuoskaudą. Jie gali būti patiklūs, nes yra karšto būdo ir lengvai suveikia. Geriausiu atveju Liūtas nori tikėti melu, kuris juos glosto.

Tačiau meluoti Liūtui pavyksta tik trumpai. Kai Liūtas supranta, kad yra apgaudinėjamas, šis ženklas jums nebeatleidžia. Jie niekada tavimi daugiau nepasitikės. Liūtas išdidus ir jautrus.

Jei būsite sučiupti apgaudę Liūtą, tai gali nutraukti jūsų santykius. Liūtas rūpinasi savo išvaizda ir niekam neleidžia iš jų apsijuokti.

Prieš jiems suvokiant, kad esate nesąžiningas, Liūtas susižavi, jei tai atitinka jų fantazijas arba patvirtina jų baimes. Tačiau kai jie supranta, kad jiems melavote, Leo užsidaro ir jumis nebepasitiki.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -