0

Šaldyto jogurto kąsneliai – virėjų pora


Ieškote sveikų užkandžių? Šie šaldyto jogurto kąsneliai yra sveikas skanėstas ir tikrai patiks įvairaus amžiaus vaikams – ir suaugusiems! Juos paprasta išplakti, o užšaldyti užtrunka tik 1 valandą: tobulas saldus saldainis!

Žemės riešutų sviesto šaldyto jogurto kąsneliai | Jogurto kąsneliai kūdikiams

Kodėl mums patinka šis receptas

Pasiruošę skaniausiam užkandžiui, kad visą vasarą vėsintumėte? Šaldyto jogurto kąsneliai. Tai paprasta sveikų užkandžių vaikams ir suaugusiems idėja! Nes aš ir Aleksas esame didžiuliai jų gerbėjai. Žinoma, vaikai eina iš proto dėl šių froyo užkandžių. Ir taip, aš turiu galvoje pamišusi.

Žinoma, džiaugiamės galėdami pavaišinti juos šaldyto jogurto kąsneliais, nes jie pagaminti iš ekologiško jogurto ir neturi rafinuoto cukraus. Kaip galėtume pasakyti ne? Skaitykite toliau, kaip juos pasigaminti!

Patarimai, kaip gaminti šaldytus jogurto kąsnius

Šie žemės riešutų sviesto šaldyti jogurtai yra vienas geriausių vasaros skanėstų! Jie yra ir sveiki užkandžiai vaikams ir sveiki desertai vaikams! Štai keli patarimai, kaip pasigaminti šį paprastą užkandį:

 • Kepimo skardą išklokite kepimo popieriumi arba folija. Taip jogurtas neprišals prie kepimo skardos.
 • Vamzdynams naudokite konditerinį maišelį. Konditerinis maišelis leidžia lengvai suformuoti sūkurinę formą. Jei jo neturite, galite šaukštu išlyginti jogurto gabalėlį į kąsnio formą.
 • Užšaldykite 1 valandą. Tai viskas, ko reikia! Tada nulupkite jogurto kąsnius ir perkelkite į šaldymo maišelį.
Žemės riešutų sviesto šaldyto jogurto kąsneliai | Jogurto kąsneliai kūdikiams

Skonio variacijos

Šiame šaldyto jogurto kąsnelių recepte naudojamas žemės riešutų sviestas, kad būtų skanus skonis! Bet jūs galite pagaminti daug kitų skonių. Štai keletas idėjų:

 • Braškės: Pagal skonį naudokite braškių jogurtą arba supilkite į braškių uogienę
 • Mėlynės: Supilkite mėlynių uogienę arba naminį mėlynių padažą
 • Žemės riešutų sviesto bananas: Žemės riešutų sviesto jogurtą sumaišykite su bananu prieš užšaldydami!

Daugiau sveikų užkandžių

Štai keletas kitų mums patinkančių sveikų užkandžių idėjų:

Dietos užrašai

Šis žemės riešutų sviesto šaldyto jogurto kąsnelių receptas yra vegetariškas, be glitimo, be rafinuoto cukraus ir natūraliai saldus.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra šaldyto jogurto kąsneliai?

Šaldytų jogurtų kąsneliai yra sveikas ir gaivus užkandis, gaminamas užšaldant jogurtą mažomis porcijomis, dažnai su vaisiais, granola ar kitais priedais.

Kokį jogurtą turėčiau naudoti šaldyto jogurto kąsniams?

Galite naudoti bet kokio tipo jogurtą, pavyzdžiui, graikišką, įprastą jogurtą arba jogurtą be pieno. Pasirinkite skonį ir saldumo lygį, atitinkantį jūsų skonį.

Kokios yra šaldyto jogurto užkandžių užpilų idėjos?

Su priedais galite būti kūrybingi! Kai kurie populiarūs variantai yra švieži arba šaldyti vaisiai (pvz., uogos, mangai ar bananai), granola, kapoti riešutai, sėklos, susmulkinti kokosai ar net šlakelis medaus ar šokolado.

Kiek laiko šaldyto jogurto kąsneliai išsilaiko šaldiklyje?

Užšaldyti jogurto kąsneliai paprastai gali išsilaikyti iki 2–3 savaičių šaldiklyje, kai jie laikomi sandariame inde.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Ieškote sveikų užkandžių? Šie šaldyto jogurto kąsneliai yra sveikas skanėstas ir tikrai patiks bet kokio amžiaus vaikams – net ir suaugusiems! 1. Dubenyje sumaišykite visus ingredientus.
 2. Kepimo skardą išklokite kepimo popieriumi. Įdėkite mišinį į konditerinį maišelį (arba įdėkite į plastikinį maišelį su užtrauktuku, tada nupjaukite galiuką). Ant pergamentinio popieriaus uždėkite nedidelius jogurto mišinio apskritimus. Tinginės mamos patarimas: taip pat galite šaukštu dėti jogurtą ant pergamentinio popieriaus plonomis apskritimo formomis!
 3. Užšaldykite 1 valandą, tada nulupkite jogurto kąsnius ir perkelkite į šaldymo maišelį.

 • Kategorija: Desertas, užkandis
 • Metodas: Sušalęs
 • Virtuvė: AmerikosSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -