0

„Aplazo“ naudoja „pirk dabar – mokėk vėliau“ kaip žingsnį į finansinį paplitimą Meksikoje

  • 13 gegužės, 2024


„Pirk dabar – mokėk vėliau“ paslaugos tapo tokios paplitusios, kad BNPL taip pat gali būti tik dar vienas būdas pasakyti „skola“. Tačiau Meksikoje, kur veikia BNPL platforma „Aplazo“, didelė bankų neturinčių žmonių dalis daro BNPL labiau panašią į grynųjų pinigų alternatyvą.

Ketverių metų Meksikos fintech startuolis palengvina dalinius mokėjimus neprisijungusiems ir internetiniams prekybininkams net tada, kai pirkėjas neturi kredito kortelės.

Galutiniams vartotojams „Aplazo“ siūlo virtualią kortelę, kurią naudojant galima nusipirkti dabar ir vėliau mokėti daugelyje parduotuvių. Neseniai surengtas 45 mln. USD vertės B serijos turas, kuriam vadovavo QED Investors, turėtų padėti dar labiau išplėsti savo pasiekiamumą tiek virtualiai, tiek fiziškai.

Nors BNPL dažnai siejama su internetiniais prekybininkais, Meksikoje elektroninė prekyba vis dar yra ribota, o Aplazo teigia, kad parduotuvės operacijos sudaro daugiau nei pusę jos verslo. Šios galimybės siūlymas yra būdas parduotuvėms padidinti pardavimus ir lojalumą, ir atrodo, kad tai veikia: bendrovė praneša, kad per pastaruosius metus jos pajamos išaugo tris kartus.

Mike'as Packeris, QED už Lotynų Ameriką atsakingas partneris, pokalbyje su „TechCrunch“ pabrėžė „Aplazo“ pažangą. „Jų sukurtame tinkle ir gaminyje yra didžiulis konkurencinis pranašumas. Jie sugebėjo sudaryti daugybę operacijų, turėti didelį duomenų kiekį, palaikyti ryšius su beveik 10 000 prekybininkų… Visa tai laikui bėgant vis tik didėja.

Bendrovė taip pat sugebėjo naudoti duomenis ir technologijas, kad apribotų kredito nuostolius, nepaisant augimo, „TechCrunch“ sakė „Aplazo“ generalinis direktorius Angelas Peña. „Visoje organizacijoje dirbtinis intelektas yra įterptas į jūsų DNR, ir tai yra kažkas tokio [brought] didžiulis efektyvumas per pastaruosius metus. Atsižvelgiant į kontekstą, per pusę sumažinome nusikalstamų veikų skaičių [during] tuo pačiu laikotarpiu mes daugiau nei 3 kartus viršijome verslą. Tai tikrai buvo įmanoma dėl mūsų galimybės naudoti AI kiekvienai operacijai garantuoti.

Kitaip nei JAV, Aplazo ne visada gali pasikliauti kredito istorija; bendrovės duomenimis, 40% jos vartotojų neturi. Dėl to tarptautiniams BNPL žaidėjams sunku patekti į Meksiką, net jei jie turi stiprią poziciją kitose šalyse, kaip tai daro „Affirm“ ar „Klarna“.

Tačiau „Aplazo“ turi konkurentų Meksikoje, pavyzdžiui, BNPL teikėją „Kueski“, kuris neseniai bendradarbiavo su „Amazon“. Kiti, pavyzdžiui, Kolumbijos mokėjimų iš sąskaitos į sąskaitą startuolis „Fintoc“, laikosi kitokio požiūrio, tačiau turi tą patį tikslą – sumažinti operacijų mokesčius ir prekybininkų trintį.

Aplazo nuomone, BNPL labiau atrodo kaip priemonė tikslui pasiekti, akmuo siekiant didesnių fintech ambicijų.

„Mūsų vizija – tapti pageidaujamu mokėjimo būdu Meksikoje; ir dėl savo padėties rinkoje, kurioje aptarnaujame nepakankamai aptarnaujamus vartotojus ir dirbame su nepakankamai aptarnaujamais prekybininkais, matome daug galimybių plėsti santykius tiek su prekybininkais, tiek su vartotojais, kad sukurtume jiems daugiau vertės“, – sakė Peña.

Tačiau bendrovė auga atsargiai ir teigia, kad per pastaruosius porą mėnesių pinigų srautas buvo beveik lūžio taškas, joje nuolat dirba 130 žmonių. „Labai žinome apie įmonės efektyvumą“, – sakė Peña.

Tai taip pat atitinka tai, ką šiomis dienomis nori matyti rizikos kapitalo įmonės, ir greičiausiai paaiškina, kodėl „Aplazo“ sugebėjo padidinti raundą ir padidinti savo vertinimą nepaisant dabartinių aplinkybių.

Brazilijos VC Andre Maciel, kurio įmonė „Volpe Capital“ dalyvavo ture kaip naujas investuotojas, pareiškime nusprendė, kad „Aplazo augimo profilis ir padalinio ekonomika ne tik išskiria bendrovę tarp visų kitų regione matytų partnerių, bet ir patogiai. padėti bendrovei savarankiškai finansuojamam augimui ateityje.

Esami investuotojai „Oak HC/FT“, „Kaszek“ ir „Picus Capital“ taip pat dalyvavo tame ture, kuris papildomas tarpiniu finansavimu, kurį bendrovė surinko nuo 27 mln. USD A serijos 2021 m. Iš viso bendrovė užsitikrino 100 mln. USD nuosavo kapitalo ir 75 mln. USD. prisiimtoje skoloje.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -