0

Investicijos į robotus sparčiai auga po pandemijos sulėtėjimo

  • 28 birželio, 2024


Nauji „Crunchbase“ skaičiai šią savaitę rodo, kad investicijos į robotus vėl krypsta teigiama linkme. Per pastaruosius dvejus metus bendras skaičius nuolat mažėjo po rekordinio 2021 m., kurį nulėmė pandemijos sukelto darbo praradimas. Artėjant antrajam metų pusmečiui, 2024-ieji lenkiasi praėjusių metų skaičiams.

Per pirmuosius šešis metų mėnesius į šią kategoriją buvo investuota 4,2 milijardo dolerių, o tai reiškia, kad šie metai gerokai viršija 2023 m. 12 mėnesių bendrą 6,8 milijardo dolerių sumą. Šis skaičius vis dar labai menkas nuo 2021 m. COVID piko, atnešusio 17,7 mlrd. USD, ir net 2022 m. – 10,3 mlrd. USD.

Tačiau tai rodo, kad atsigauna po ekonominio priešpriešinio vėjo ir po pandemijos atsinaujinusių įvykių, dėl kurių pramonė vėl žlugo į Žemę.

Įkaitusių humanoidų kategorija ir toliau augo. Figūras pirmavo su didžiuliu 675 mln. USD B serijos pakėlimu. Vien šis kėlimas šiek tiek pajudino adatą. Kita svarbi humanoidų investicija buvo gauta 1X. Norvegijos įmonė, kuri OpenAI laikosi ankstyvu rėmėju, atnešė 100 mln.

Dėl didelių MMI ir Rono Surgical pardavimų medicinos robotams sekėsi geri metai, tačiau ir vėl darbo jėgos pakeitimas yra didžiausias variklis, nes tokiose patalpose kaip sandėliai ir gamyklos siekiama automatizuoti užduotis, kurias jiems sunku atlikti.

Šie reikalavimai greitai neišnyks, o nuolatinis investicijų susidomėjimas visais DI dalykais greičiausiai dar labiau paskatins robotų paleidimo augimą. Deja, gali prireikti kitos pandemijos, kad viskas pasiektų 2021 m. lygį.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -