0

GPBTot: „OpenAI“ pristato žiniatinklio tikrinimo programą, kuri pagerina „ChatGPT“.

  • 28 gegužės, 2024


Pirmadienį, liepos 7 d., OpenAI pristatė GPTBox. Šis sekiklis bus naudojamas naršyti interneto svetainėse ieškant medžiagos, padedančios efektyviau tobulėti įmonės dirbtinio intelekto (AI) modeliams. Kalbant apie tikslumą ir saugumą, ši funkcija gali padėti tobulinti esamas generuojamąsias AI.

Ieškodama internete viešai prieinamos medžiagos, GPTBox siūlo galimybę filtruoti turinį, kuris pasiekiamas tik per aukščiausios kokybės narystes. Be to, ji turi teisę uždrausti šaltinius, kurie renka asmeninę informaciją arba pažeidžia jo taisykles.

Tinklalapiai, aptikti naudojant GPBTot naudotojo agentą, yra filtruojami, kad būtų pašalintos svetainės, kurios, kaip žinoma, renka asmenį identifikuojančią informaciją (PII), reikalauja mokamų sienų arba pateikia medžiagą, kuri pažeidžia mūsų politiką, remiantis OpenAI.

Kaip sustabdyti GPBTot?

Tinklalapių savininkai gali neleisti OpenAI žiniatinklio tikrintuvui rinkti informaciją jų svetainėse, jei taip nori. Svarbu į svetainės Robots.txt tekstinį failą įtraukti konkrečią komandą, kuri nurodo, ką galima ir ko negalima peržiūrėti, kad įrankis nepasiektų turinio.

Tiesiog šioje situacijoje pridėkite šią komandą:

Identifikatorius: GPPTot

Atsisakyti: /

Prieigos blokavimas pagal stebėjimo priemonės IP yra dar viena galimybė žmonėms, kurie nenori leisti GPBTot sekti savo puslapiuose. OpenAI svetainėje yra šio proceso instrukcijos.

Be to, GPBTot prieiga gali būti pritaikyta tik tam, kad būtų galima sekti pasirinktas svetainės sritis. Norėdami tai padaryti, prie Robots.txt pridėkite GPBTot prieigos raktą taip:

GPBTot kaip vartotojo agentas

Leidimas: /katalogas-1/

3 Blokas: „/katalogas-2/“Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -