0

Kaip galiu nustebinti savo vyrą Skorpioną? • Astrologizuokite

  • 30 birželio, 2024


Jei norite nustebinti Skorpiono vyrą, turite pasinaudoti jo slaptais troškimais.

Jis yra intuityvus ir gali būti sunku jį nustebinti, nes mato, kas vyksta už mylios. Turite dirbti, kad nepralenktumėte jo.

Jei jums įdomu, kaip sužinoti, ar Skorpiono vyras jumis naudojasi, turite jį išbandyti. Galite jį nustebinti mesdami kreivinį rutulį ir pažiūrėję, kaip jis reaguoja.

Kitos strategijos, kuriomis galite nustebinti Skorpiono vyrą, gali būti malonesnės staigmenos, pavyzdžiui, pasirodymas su netikėta dovana. Taip pat galite jį nustebinti nepaisydami jo lūkesčių.

Skorpiono vyro ideali moteris žino, kaip stebinti, nebūdama per daug nepastovi ar nenuosekli. Kai pasieksite tinkamą pusiausvyrą, galite priversti jį spėlioti ir tai padidina jo patrauklumą.

Nebūk per daug atviras

Kai Skorpiono vyras jus paliečia, tai gali būti intensyvu ir jaudinanti. Galbūt staiga norėsite prarasti save tą akimirką. Tačiau atsispirkite norui tai padaryti. Geriausia per daug neatskleisti.

Vienas iš būdų nustebinti Skorpiono vyrą yra susilaikymas. Jis nėra įpratęs, kad moterys priešintųsi daugybei jo žavesių. Kai parodysite jam, kad nesate taip lengvai palenkiamas, kaip jis tikėjosi, tai bus maloni staigmena.

Jis gali būti įkvėptas jus vytis, o tai gali jį sujaudinti ir paskatinti. Tai sveikintinas Skorpiono vyro tempo pokytis, nes jis mėgsta jus persekioti. Per daug neatskleiskite ir savo gilesnių paslapčių. Priverskite jį dirbti dėl jūsų dėmesio.

Skorpiono vyro glamonės yra žinomos romantiškos ir nuginkluojančios. Net ir vis tiek neišduokite visų savo fantazijų ir troškimų, kai glamonėjatės ir šnabždatės vienas kitam. Išsaugokite paslaptis ir išlaikysite jo dėmesį. Nustebinkite jį, atskleisdami po truputį.

Tai yra #1 klaida, kurią moterys daro su vyru Skorpionu…

Toliau mokytis

Vyro Skorpiono dominuojanti jėga yra jo intelektas. Jis labiau mėgsta būti suintriguotas ir psichiškai stimuliuojamas savo meilės. Kai parodysite jam, kad galite išmokyti jį naujų dalykų, jis nustebs.

Jis taip pat gali nustebti, kai atskleisite žinias jam artima tema ar tema. Jis gali parodyti savo troškimą tavęs, kai atskleisi, kad domėjaisi jo mėgstamiausiais pomėgiais. Nebūkite per daug įstrižai dėl to. Tiesiog šen bei ten pateikite užuominų, kad parodytumėte, jog žinote, apie ką kalbate.

Jei Skorpiono vyras susilaiko, jis gali jus išbandyti, kad pamatytų, kaip jūs reaguosite. Nustebinkite jį pernelyg nekantru. Parodykite jam, kad galite toleruoti jo privatumą ir gerbti jo ribas. Jis gali nesidalyti viskuo, ką galvoja.

Jūs neprivalote žinoti jo nuomonės ar jausmų apie viską ir galbūt niekada iki galo jo nepažinsite. Užuot bandę įminti visas jo paslaptis, parodykite jam, kad ir jūs esate paslaptis. Patraukite jo dėmesį tęsdami savo mokymosi procesą.

Kuo daugiau žinai, tuo daugiau jis gali iš tavęs pasimokyti. Jis norės giliai pasikalbėti su jumis, kad galėtų įsisavinti visas jūsų žinias. Išlaikykite jo dėmesį toliau mokydamiesi svarbiomis temomis.

Skaitykite daugiau apie Skorpiono vyrą

Išmeskite užuominų, kaip jį suvilioti

Jei žinote, kaip įjungti Skorpiono vyrą per tekstą, galite jį nustebinti suviliodami, kai jis mažiausiai to tikisi. Pavyzdžiui, kai siunčiate viliojančias žinutes, kol jis dirba, norėsite tai trumpai pasakyti.

Svarbiausia yra atsisakyti užuominų, kurios jį jaudina ir stimuliuoja, neatitraukiant jo nuo darbo ir neverčiant manyti, kad jums reikia. Taip pat galite kalbėti apie savo norus ir fantazijas, tačiau neatiduokite visko iš karto.

Atsitiktiniame pokalbyje atsisakykite užuominų, kurios sužadins jo paties ilgesį ir sužadins jo vaizduotę. Tai yra raktas į savo Skorpiono vyro nuostabą. Norite paskatinti jo protą taip, kaip jis nesitiki.

Jei turite nekaltos merginos išvaizdą, atsainiai palikite menkiausią užuominą, kad turite tamsią vidinę laukinę pusę. Tai jį suvilios ir nustebins, ir jis norės tave geriau pažinti.

Kai pamatysite ženklus, kad vyras Skorpionas jaučia jums jausmus, imkitės netikėtų veiksmų. Elkitės abejingai. Tai jį išjudins gerąja prasme. Jis nustebs ir privers jus dar labiau vytis.

Ši magija privers jūsų Skorpioną norėti santykių su jumis.

Padovanok Jam dovaną

Jei Skorpiono vyras tavęs ilgisi, tai geras ženklas, kad jam rūpi. Jei norite jį nustebinti, vis tiek skatindami jus vytis, padovanokite jam dovaną. Būkite pagalvoję apie tai. Tai rodo jam, kad atkreipiate dėmesį.

Idealios dovanos Skorpionui vyrams gali būti viskas, kas niūri ar nervinga, jo mėgstamiausias gėrimas, dekoratyvinis žiebtuvėlis ar kolba, filmai ar knygos, susijusios su okultizmu ar paslaptimis. Jam patiks viskas, kas unikalu ir šiek tiek tamsu.

Tikslas – nepersistengti. Jei per anksti išleisite per daug, jam gali atrodyti, kad bandote juo manipuliuoti arba kad jis dabar jums ką nors skolingas. Nedidelė dovanėlė jį nustebins, nedarydamas spaudimo atsilyginti.

Padarykite ką nors Jam

Jei norite nustebinti Skorpiono vyrą paprasta dovana, galite jį nustebinti ir pagamindami jam ką nors ypatingo. Tai apeliuoja į jo norą jaustis asmeniniu ryšiu su jumis. Jis gali džiaugtis staigmena, kuri buvo iš širdies.

Kaip žinoti, kad vyras Skorpionas baigia su tavimi? Jei pagaminate jam ką nors ypatingo, ar tai būtų paveikslas, megztinis ar valgis, ir jis mažai domisi jūsų pastangomis jį nustebinti, tai raudona vėliava. Tikėtina, kad jis praras susidomėjimą.

Kitu atveju tai puikus būdas nustebinti vyrą Skorpioną. Jam jūsų pastangos bus mielos. Jis žinos, kad dovana turi ypatingą reikšmę, nes panaudojote savo kūrybinius talentus ir sumanumą, kad ją padovanotumėte.

Kai vyras Skorpionas jus pamils, galite būti tikri, kad jam patiks viskas, ką jam padarysite. Net jei tai nėra geriausias jūsų darbas. Jis bus sužavėtas tuo, kad padarėte tokį asmeninį gestą.

Naudokite šias paslaptis, kad jūsų vyras Skorpionas jus mylėtų (jos veikia kaip magija)

Parodykite savo dvasinę pusę

Vyrai Skorpionai turi paslėptą gilią dvasinę pusę, kurios jie gali atvirai neparodyti pasauliui. Kai norite nustebinti savo vyrą Skorpioną, atskleiskite savo dvasinę prigimtį. Parodykite jam savo filosofinę pusę ir okultizmo žinias.

Jis gali būti apstulbęs sužinojęs, kad apie senovės civilizacijas ar reinkarnaciją žinote tiek pat, kiek jis. Jam bus malonu sužinoti, kad domitės meditacija ar joga. Jis nustebs sužinojęs, kad jus domina Kundalini tyrinėjimas.

Vyras Skorpionas taip pat gali susižavėti okultizmu ir mistiniu dvasingumu, o kai parodysite jam, kad domitės šiais dvasingumo tyrinėjimo būdais, tai bus maloni staigmena. Jis gali jus dar labiau įsimylėti.

Skorpiono vyrus ypač domina seksualumo ir dvasingumo derinys. Jei esate pasirengęs tyrinėti intymumą iš dvasinės pozicijos, pakalbėsite su savo vyro Skorpiono troškimais ir nustebinsite jį savo atvirumu.

Pertraukos rutina

Kai norite nustebinti savo vyrą Skorpioną, turėsite išlaikyti savo kasdienybę, kad ji netaptų pasenusi ir nuspėjama. Jei įprastai lankotės sporto salėje tam tikru laiku, pakeiskite savo kasdienybę. Jei penktadienis yra įprastas pasimatymų vakaras, bet kartais nepasiekiamas.

Leisk jam spėlioti apie kitą tavo žingsnį. Neleiskite savo vyrui Skorpionui manyti, kad jis viską suprato. Tai geriausias būdas jį sužavėti jumis ir reguliariai nustebinti.

Taip pat retkarčiais galite pakeisti kasdienybę ir ramias vakarienes namuose iškeisti į įdomią naktį su juo mieste. Kad ir ką darėte kartu, imkitės iniciatyvos ką nors pakeisti kas kelias savaites.

Jis įvertins tokį stebinantį tempo pokytį, nes tai byloja apie jo poreikį tyrinėti naujus dalykus ir nenuobodžiauti monotonijos. Nebūdami per daug nuspėjami, galite išlaikyti jo patrauklumą ir dėmesį.

Ar jūsų vyras Skorpionas skausmingai atitolęs? Atgaivinkite savo meilę.

Mesk iššūkį Jo lūkesčiams

Vienas geriausių būdų nustebinti Skorpiono vyrą taip pat gali būti vienas iš labiausiai darbo reikalaujančių. Reikia numatyti, ką jis galvoja, o tada sugadinti savo reakcijas, kad nepateisintumėte jo lūkesčių.

Mesti iššūkį jo lūkesčiams nereiškia nuolat su juo ginčytis. Tai reiškia išvesti jį iš pusiausvyros stebinant. Neatitikdami jo išankstinių idėjų apie tai, kas jūs esate, galite jį sujaudinti ir nustebinti.

Bet jūs turite būti nuovokus, kad tai padarytumėte. Jūs turite suprasti, ką jis galvoja ir tikisi, o tada kartais prieštarauti jūsų prigimtims. Jei jis jus vertina kaip tylų ir santūrų, keletą kartų nustebinkite jį garsiai ir išraiškingai.

Bet ne visą laiką. Grįžkite prie intraverto jausmo, kai jis suprato, kad esate ekstravertas. Jei jis mano, kad esate protingas ir darbštus, o ne toks atviras vakarėliams, parodykite jam, kad galite gerai leisti laiką. Bet tada vėl įjunkite ir sukurkite savo akademinį, profesionalų įvaizdį.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -